Куплю Насіння Бур"янів

7 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
4 Січень, 2013 - 21:48 #1
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: Ніколи тому
Рейтинг: 10
Куплю Насіння Бур"янів

Добрий день! Підскажіть будь ласка де можна купити насіння бурянів таких як: 1 Гірчак повзучий (степовий) 2 Амброзія полинолиста 3 Ценхрус якірцевий (малоквітковий) 4 Повитиця біла 5 Повитиця зближена 6 Повитиця південна 7 повитиця бесарабська 8 повитиця польова 9 повитиця льонова 10 повитиця чебрецева 11 повитиця європейська 12 повитиця Гронова 13 повитиця хмельовидна 14 повитиця одностовпчикова 15 повитиця запашна 16 повитиця конюшинна 17 повитиця викова 18 повитиця Лемана 19 сорго алепське (гумай) 20 паслін колючий ці буряни є обмежено поширеними організмами на території України але вони точно є , може хтось знає таких людей які таким займаються, або просто хто знає де таке насіння бурянів можна купити. Дякую мій тел 096 847 2011 або 095 304 88 37

17 Грудень, 2012 - 17:14
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 9 місяців тому
Рейтинг: 0

Доброго дня! Давно шукаю насіння якорців стелистих. Хто може допомогти? З оплатою, звичайно. Дякую.

18 Грудень, 2012 - 08:28
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: Ніколи тому
Рейтинг: 5

Микола Чаварга:
Доброго дня! Давно шукаю насіння якорців стелистих. Хто може допомогти? З оплатою, звичайно. Дякую.


http://aukro.ua/tribulus-terrestris-yakorcy-stelyushchiesya-semena-15-i2844878142.html Лот (Трибулус террестрис - Якорцы стелющиеся) на Аукро 18 грн + доставка. Удачі!

18 Грудень, 2012 - 16:49
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 9 місяців тому
Рейтинг: 0

Василь Васильович, Дуже дякую, шановний Василю Васильовичу! Я довго шукав насіння через Гугл, але не зміг. Уже зробив заказ. Якщо пришлють насіння, чи можете підказати, коли сіяти, як глибоко, в який грунт і т.д.? Дуже дякую. Чаварга.

20 Грудень, 2012 - 08:06
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: Ніколи тому
Рейтинг: 5

Микола Чаварга:
Василь Васильович, Дуже дякую, шановний Василю Васильовичу! Я довго шукав насіння через Гугл, але не зміг. Уже зробив заказ. Якщо пришлють насіння, чи можете підказати, коли сіяти, як глибоко, в який грунт і т.д.? Дуже дякую. Чаварга.


Будь-ласка! Рослина теплолюбива, тому сіяти на дворі ранньою весною не рекомендую від заморозків 100% загине, думаю в середині-кінці травня підійде (дивлячись з якого ви регіону, можливий раніший висів для більш південного напряму)! Зустрічається переважно у південних регіонах на піщано-глинистих грунтах, не чутлива до посух. Взимку гине. Глибину висіву не підскажу, експерементуйте! Але думаю не більше 5-7 сантиметрів. Вважаю, що рослина не відмовиться від листових підкормок 30.10.10 на початку вегетації і 20.20.20 по вегетації надалі (наприклад PLANTAFOL (Valagro)), можливе використання в суміші з регуляторами росту (наприклад PLANTAFOL+MEGAFOL (Valagro)).

3 Січень, 2013 - 16:51
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 9 місяців тому
Рейтинг: 0

Вітаю всіх зі святом Нового Року! Я давно сюди не заглядав. Завдяки підказці Василя Васильовича я вже отримав посилочку з насінням якорців від Лії Володимирівни Єрмолаєвої. Дуже оперативно вона спрацювала, дякую і їй, і Василю Васильовичу. А ще я шукаю насіння червоної щітки (я хотів би наростити м*язи одному молодому чоловікові і підштовхнути його до женитьби).

4 Січень, 2013 - 19:48
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 9 місяців тому
Рейтинг: 20

andrew volovets:
Добрий день! Підскажіть будь ласка де можна купити насіння бурянів таких як:


Колись купляли ріпак Чемпіон України, Дембо...Дав би бог пам"яті в кого. Там в насінні ріпаку були вищезазначені буряни. Якщо ретельно почистити від ріпаку, то доволі не дорого і в асортименті)

Щоб додати коментар, увійдіть