1119 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
21 Червень, 2016 - 23:00 (Відповідь на #751)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

А який відсоток зараження фузаріозом на цьому відео?

.be

 

Уточнюю, тут було 3 фунгіцидні обробки, а остання 1 червня препаратом Супрім, можливо вона була зроблена запізно.

21 Червень, 2016 - 23:38
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 11 місяців 4 тижні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Да.... Це ппц. Саш, відео ти підкидаєш шикарні, мабуть єдина людина на всю країну яка дивиться, аналізує, і ділиться з усіма бажаючими на форумах. Респект. Але після таких відео тепер боюсь на своє поле заходити )))

22 Червень, 2016 - 00:00 (Відповідь на #753)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

У нас тут у всіх таке, масово, і у агрохолдингів-зернотрейдерів таке саме. 

А на демо я був 7 червня, там було все гарно, фузаріоз не проявлявся, Адама хвалилась своїми фунгіцидами.

26 Червень, 2016 - 12:25
Коментарі: 1
Україна, Херсонська обл., м. Херсон
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 5 місяців тому
Рейтинг: 35

жнива повним ходом. залежно від попередника і технології нині від 3.5-5.2 т.га ще не кінець далі буде. 

29 Червень, 2016 - 16:11
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 11 місяців 4 тижні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Буря суча поклала 50% площ мого Скагена (((. 75 мм. опадів за 5 годин. З градом. На що очікувать якщо пшениця ось в такій фазі ? Чи нальється зерно чи ні ? Ніколи в таку халепу непопадав...

 

29 Червень, 2016 - 21:05 (Відповідь на #756)
Коментарі: 0
Україна, Київська обл., смт. Іванків
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 2 місяці тому
Рейтинг: 0

Зерно - то нальється, але потрібно очікувати на розвиток хвороб, можливе проростання зерна в колосі( якщо буде лити на жнива), втрати врожаю. Також не погано було б знайти стеблопідіймачі на Ваш Лексіон. Співчуваю. 

А чому так не рівномірно лягло? Багато азоту? Регулятори вносили?

29 Червень, 2016 - 21:45
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 11 місяців 4 тижні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Провтикав фазу для описаних в цій темі вище регуляторів. Перепитав всіх кого знав поряд -ніхто не вносив тіпа нащо воно. Тепер жалію, можливо були препарати якими можна було працювати в пізніх фазах. Азоту в ДР за весь час дав 150 кг. вапняковою селітрою. Стеблопідйомники є, косили по найму лежаче. Хай фото буде наукою всім, зробив все а про регулятори забув - можеш мати халепу. 

30 Червень, 2016 - 11:18 (Відповідь на #758)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 1 місяць тому
Рейтинг: 2

Вставлю свої пять копійок! Зерно буде, тільки з низькою натурою тобто не налите.. Це близько 15- 20% менше по врожайності. По нашій зоні якщо ще не обробивши від фузаріозу можна в окремі роки проскочити то давши 150 кг азоту вилягання спостерігалося завжди якщо не працювати регуляторами. А ними працювати потрібно і коштують вони не такі великі гроші!  Двохразове близько 300 грв на га. А тепер порахуйте різницю...

4 Липень, 2016 - 07:09 (Відповідь на #759)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 1 місяць тому
Рейтинг: 2

вчора і в нас пройшов місцями дождь з бурею, мої власні та в господарстві пшениці встояли а хто не працював другий раз регулятором відсотків 20 пшениці положило....

16 Липень, 2016 - 00:51 (Відповідь на #760)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Змолотив пшеницю, з фузаріозом обійшлися переляком та втратою пару центнерів на гектарі врожаю.

Отже, фузаріоз 0,5 %.

Пшеницю завіз на Нібулон  на зберігання. Взяли  2 класом, хоча на нього ДСТУ регламентує фузаріоз в межах зіпсованих зерен - 0,3 %, але вони зроблять знижку 0,2 %, в грошах це близько 8 грн/тонна.

Інші показники: кейковина 24, білок 13,3, натура 770, сміття 2 %, і нажаль волога 10,5, а це втрата ще пару ц/га, адже база 14.

Врожайність - 56 ц/га, що для мене не  очікувано, у сусідів через дорогу 35-40.

Сорт - Вдала.

 

16 Липень, 2016 - 11:05 (Відповідь на #761)
Коментарі: 0
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 4 місяці тому
Рейтинг: 0

Яка ціна за зберігання?

16 Липень, 2016 - 17:42 (Відповідь на #762)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Тут найменша з усіх варіантів - 31 грн/т в місяць. А наприклад, на елеваторі компанії Кернел за 5  км від мого поля - зберігання майже 50 грн/т, та ще й приймання 20 грн/т, на Нібулоні за приймання взагалі не беруть плату. 

Нібулон працює цілодобово, приймає будь які машини до 60 тонн, наймав такі:

Возив на відстань 60 км., вийшло 150 грн/т, дорого, але ж вантажились на полі, а возили лише ввечері, коли температура спадала менше 28, бо там перед Кременчуком поліція всіх зупиняла.

Та й лабораторія на совість спрацювала, бо на інших елеваторах сміття поставили б не менше 3-3,5 % і  в кращому випадку 3 класом прийняли б.

16 Липень, 2016 - 17:57 (Відповідь на #763)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Молотили так:

Кейс 2388:

А закінчували ДД W 650:

17 Липень, 2016 - 01:03 (Відповідь на #764)
Коментарі: 0
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 5 місяців тому
Рейтинг: 22

Сподобалась робота комбайнера на КЕЙСі 2388,a на DD W 650 ні.Не люблю коли мотовило кидае колосками.

17 Липень, 2016 - 23:45 (Відповідь на #765)
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 11 місяців 4 тижні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Молотили так:

Саш, в тебе працювали читстий ротор і клавішник. Який тобі більш сподобався ? Чи дійсно те що ротор на зернових працює погано (невимолот\втрати) - це просто це просто балачки ? Чи й справді ?

19 Липень, 2016 - 22:12 (Відповідь на #766)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Втрати однозначно більше на роторному Кейсі. Але можливо це я замовив високуваті обороти вентилятора, щоб фузарозні зерна краще видувало. На барабанному ДД я не не дивився на регулювання, йому потрібно було домолотити 3,5 га, бо Кейс поїхав на заробітки у холдинг.

Ось почекаю, коли проросте падалиця, тоді все буде видно.

Невимолот також був присутній на роторі, і цікаво, що збільшення оборотів ротора приводило до збільшення не вимолоченого зерна.

 

22 Липень, 2016 - 09:00
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Погода якась не літня і прогноз невтішний. 

22 Липень, 2016 - 11:23 (Відповідь на #768)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Ще не молотили?

22 Липень, 2016 - 19:16 (Відповідь на #769)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Ще не молотили?

З такими дощами мабуть вже не скоро в поле влізем. 

22 Липень, 2016 - 20:42 (Відповідь на #770)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

А в нас мало опадів, сьогодні лише 5 мм випало. А на сою дуже потрібно після жари.

22 Липень, 2016 - 22:44 (Відповідь на #771)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 1 місяць тому
Рейтинг: 2

Сьогодні молотили Мулан. Врожайність близько 8,5 тон при клековині 20. Вологість 14.5

23 Липень, 2016 - 08:38 (Відповідь на #772)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Ми ж поруч і цилий день потроху дрипає. 

Вологість 14.5 

Це достатньо для зберігання чи здавання на Волиньзернопродукт?

31 Липень, 2016 - 19:55 (Відповідь на #773)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Завантажив нарешті основну частину відео виступу Лихочвора в Рост-агро на семінарі 7 червня 2016:

.be

 

Вибачайте за якість зйомки, але думаю зрозуміло все і головне цікаво.

14 Серпень, 2016 - 10:20
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Щось ніхто не пише про цьогорічні врожаї. Мене порадував тільки Скаген- по сої дав десь по 75 цнт. А Актер так собі: по зернових 50, по картоплі 60 цнт. Грішу , що дав під посів тільки по 150 кг на га НПК 5-17-35 і вишла фігня по фосфору і калію ( 25 і 52). А книжки пишуть, що на 3 кг азоту треба давати 1 кг фосфору і 2кг калію, тобто на мої 400 кг селітри требо було 45 фосфору і 90 калію. Тобто 250 кг НПК 5-17-35. Чи може під посів використовувати якесь інше добриво? Хоча як правило вибір невеликий, що є в наявності, те й береш.

14 Серпень, 2016 - 10:54 (Відповідь на #775)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Володимир, а який у вас рівень фосфору та калію в грунті?

Вищенаведене співвідношення макроелементів при  застосуванні добрив, це з врахуванням наявності їх в грунті?

14 Серпень, 2016 - 13:25 (Відповідь на #776)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Володимир, а який у вас рівень фосфору та калію в грунті?

А хто його  знає. Колись вирощував пшеницю без осіннього внесення фосфору і калію, весною тільки 200 кг селітри, то тони 3 давала. Використовуючи метод дедукції Шерлока Холмса можна вирахувати вміст Р и Ка в грунті.

Вищенаведене співвідношення макроелементів при  застосуванні добрив, це з врахуванням наявності їх в грунті?

Та таке у всіх журнальних статейках, типуhttp://www.agro-business.com.ua/agronomiia-siogodni/2180-systema-udobrennia-ozymoii-pshenytsi.html 

Для формування 1 ц зерна необхідно 3–3,7 азоту, 0,9–1,3 фосфору, 1,8–2,7 калію.

Хоча якщо вносити рекомендовані там дози  добрив, то навряд чи щось собі лишиться.

14 Серпень, 2016 - 14:28 (Відповідь на #777)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Якщо мова про формування 1 ц зерна, то звісно, це з врахуванням доступних елементів в грунті. І тоді, наприклад, як у моєму випадку, коли в грунті рівень вмісту калію середній, а фосфору дуже малий, то застосовувати добриво з високим вмістом калію нема сенсу, потрібно дати більше фосфору. І тому саме суперфосфат дуже непогано себе показав у мене на полі, при чому, прибавка врожаю у мене вийшла значно більше, ніж у сусідів з нітроамофоскою.

14 Серпень, 2016 - 15:45 (Відповідь на #778)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

суперфосфат дуже непогано себе показав у мене на полі, при чому, прибавка врожаю у мене вийшла значно більше

Читав про врожайність Вашої пшениці. Можливо для Полтавської обл. це й нормально, але на Зах. Україні свої 50-60 цн з га вважаю слабеньким результатом. Особливо на тлі таких повідомлень:

привіт усім)

думаю усі уже віджнивували тож пора ділитися здобутками та розчаруваннями

кубус 2р - 87 ц/га

скаген 2р - 80 ц/га

актер - 64 ц/га 

Також можна поділитися здобутками!

Актер-68 ц.га  25 клейковина

Мулан (раній посів) - 61 ц.га  20 клейковина

Мулан (пізній посів)- 82 ц.га 20 клейковина

Тобак-91 ц.га 16 клейковина

 

14 Серпень, 2016 - 17:14
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 1 місяць тому
Рейтинг: 2

Діло зовсім не в добривах!! Ми даємо так само 1,5 ц і виходимо на 8 тон на круг. А справа в сорті який був одним з преших німецьких сортів на Україні і коли всі молотили 4- 5 тон то він давав 6-7 тон з хорошою якістю зерна. А зараз пішли  сорти які без проблем дають 9-10 тон а Актер 6,5-7 при тій самій технології та попередниках. І це в усіх в тому числі і мене! Я у цьому році більше його сіяти не буду і ті кого я знаю що сіяли також...

14 Серпень, 2016 - 17:54 (Відповідь на #780)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Володя, а як там у вас по району врожайність пшениці?

Бо виявляється, за даними  в УАПР нашого району, куди я подавав інфу про врожай,  моя  врожайність ледь не найкраща.  

А  середня врожайність по нашій області близько  42,8 ц/га, це фактичне те саме, що в середньому по Україні.

14 Серпень, 2016 - 19:53 (Відповідь на #781)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

 як там у вас по району врожайність пшениці?

Ніколи не цікавився, по людях молотив, то 40- 60 цнт. 

подавав інфу про врожай

Особисто я подаю бред сивої кобили. По факту мав 14 га, де намолотив приблизно 80 тонн. В статистику подав для спрощення 15 га, 20 тонн вже продав за нал с поля. тонн з 10 лишу на насіння і на роздачу оредодавцям, то в звіті подам про намолот 50 тонн яки і продам офіційно с бумагами, ПДВ і іншою лабудою. Думаю таких як я море, що навіть ваги власної не мають.

15 Серпень, 2016 - 08:25 (Відповідь на #782)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 1 місяць тому
Рейтинг: 2

таким грішать даже великі підприємства не говорячи про фермерів) Так що та звітнність не має нічого спільного з реальністю

15 Серпень, 2016 - 11:12 (Відповідь на #783)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Зрозуміло, що  більшість аграріїв приховують частину врожаю і звітуються з меншими врожаями, ніж по факту. Але цікаво, що в маштабах країни статистика виводить навіть більший врожай, чим є по факту.

А в мене варіантів нема, своїх складів нема, завжди здаю зерно на зберігання на елеватори, тому показую все, що намолотив, і все воно зважене на елеваторі. 

В минулих роках, коли вирощував пшеницю після сої, я також все показував по статистиці і моя фактична врожайність була значно нижча, чим середня по району, яку всі занижували. Наприклад, 2013 рік, в мене по факту 25 ц, а по району статистика давала 40-45. Ще й претензії мені пред'являли, наче я продав з поля за готівку.

Цікаво, чи занижують врожайність агрохолдинги, длят приховування врожаю з метою продажу за готівку?

17 Серпень, 2016 - 10:08 (Відповідь на #784)
Коментарі: 0
Україна, Волинська обл., м. Луцьк
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 7 місяців тому
Рейтинг: 96
Починаючий підприємець

кубус +- 80ц/га - 3 клас
скаген 50- 6 клас(посів по пожнивній гречці, в долинах де вологи більше пшениця була нормальна а не горбках то взагалі якийсь капець був, до збору випала залишилося по 150-200 колосів/м2) добре що мав всього 4 га такої пшениці
актер 65 ц/га 2 клас

цей рік сію 30% кубус свій, 30 %колоніа + 30 %патрас або цепелін і яких 2-3 га актеру пайовикам(на борошно беруть)

 

17 Серпень, 2016 - 11:07 (Відповідь на #785)
Коментарі: 0
Україна, Запорізька обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 10 місяців тому
Рейтинг: 0

Олександре,

буває що занижують не збір (тонаж), а площі, бо просять не показувати, наприклад, соняшника не більше 1/3 всіх площ, наче дотримання сівообороту, і як результат рекордні врожайності в статистиці 40-45 хоча насправді - 20.

17 Серпень, 2016 - 11:41 (Відповідь на #786)
Коментарі: 0
Україна, Запорізька обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 10 місяців тому
Рейтинг: 0

Олександре,

буває що занижують не збір (тонаж), а площі, бо просять  не  показувати, наприклад, соняшника не більше 1/3 всіх площ, наче дотримання сівообороту, і як результат рекордні врожайності в статистиці 40-45 хоча насправді - 20.

17 Серпень, 2016 - 12:05
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 7 місяців тому
Рейтинг: 21

Підкажіть де можна придбати пшениці для посіву іноземної селекції. Можливо хто свою продає. Дякую.

18 Серпень, 2016 - 08:05 (Відповідь на #788)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Підкажіть де можна придбати пшениці для посіву іноземної селекції.

Я брав тутhttp://www.saaten-union.com.ua/index.cfm/nav/506.html 

18 Серпень, 2016 - 14:14 (Відповідь на #789)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 7 місяців тому
Рейтинг: 0

Є Торілд і скаген першої репродукції з документами (насінєве господарство ). 

0664458376 Аня.

18 Серпень, 2016 - 20:20
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин
5 Вересень, 2016 - 11:52
Коментарі: 0
Україна, Запорізька обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 10 місяців тому
Рейтинг: 0

Добрий день,

маємо сівалку СЗ-5.4 Астра Нова з шириною рядків 15 см, агроном планує висівати озиму пшеницю по соняшнику десь 110 шт. на метр. Чи не забагато виходить, по моїх підрахунках це десь 7,3 млн. на га?

Сіяти плануємо на цьому тижні (є волога пройшов сильний дощ), що для нашої зони рано. В нас оптимальні строки десь 20.09-05.10.

Взагалі хто скільки на метр сіє пшениці?

6 Вересень, 2016 - 13:13 (Відповідь на #792)
Коментарі: 4
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 2 місяці тому
Рейтинг: 25

Все залежить від сорту пшениці погодніх умов і строку посіву!ми починаємо сіяти десь в середині вересня і закінчуємо приблизно в кінці місяця!в середньому сіємо приблизно 85-95шт на метр!-де густо там і непустоlaugh!цього року будемо пробувати зменшувати густоту посіву-хочемо подивитись що з того буде 62-70шт на метр!сівалка сз 5.4-редукторна!

8 Вересень, 2016 - 07:30 (Відповідь на #793)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

 погодніх умов 

Прогноз під посів пшениці зовсім не втішний, дощу не було у нас давненько і в найближчі 2 тижні не передбачається. Позавчора змолотив сою і тепер не знаю, що робить далі .Як на ту біду , щей добрив нема в Рівному в наявності, продав вчора бігом 2 Зіла сої, та взяв рахунок на оплату 8:19:29:3 (Білорусь) по 10450 грн тона, але добрива будуть тільки 12 вересня, Тепер думаю, чи то вже терміново діскувати, чи то вже дочекатись понеділка, рокидати добриво і тоді задіскувати і вже чекать дощу. Навчений позаминулорічним гірким досвідом сіяти в суху землю боюсь, щоб знов не отримати зріджені сходи.Площа має такий вигляд. І як правильно зробити? 

8 Вересень, 2016 - 08:46 (Відповідь на #794)
Коментарі: 0
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 4 місяці тому
Рейтинг: 0

Осоисто я планую провести дві дисковки. Першу, зразу після обмолоту сої (напевно вже з понеділка почну молотити), щоб рештки перепрівали. Ну і другу перед посівом. Сіяти планую на кінець вересня, думаю до того часу волога прийде. Думаю, в ідеалі було би посіяти в суху землю, перед дощем.

28 Вересень, 2016 - 23:30
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Кто какие мельницы использует для пшеницы? Мы например применяем мельницы сортового помола пшеницы которые были взяты в компании http://www.olis.com.ua/rus/kompleksi/melnitsi.html и имеют общую производительность от 30 т/сут. до 240 т/сут. примерно и даже и более иногда. Работаем мы исключительно по сокращенной структуре помола. Но из-за этого требования к качеству зерна мы предоставляем самые высокие, чтобы мука на выходе была так же надлежащего качества.

10 Жовтень, 2016 - 20:29 (Відповідь на #796)
Коментарі: 0
Україна, Волинська обл., м. Луцьк
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 7 місяців тому
Рейтинг: 96
Починаючий підприємець

ну що там усі вже обсіялися?

11 Жовтень, 2016 - 07:50 (Відповідь на #797)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

ну що там усі вже обсіялися?

Я б краще й не починав. Посіяв 20 вересня перед першими дощами в суху землю, дощики пройшли всупереч прогнозу зовсім невелики, зерно проросло і все. Зараз на посіви без сліз не глянути: місцями по 7 см, а так в основному чорна земля. Думаю про пересів, якщо хоч 200 рослин не буде. 

14 Жовтень, 2016 - 00:17
Коментарі: 0
Україна, Херсонська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 10

Посіялись. Вже й сходи є. Почали 13.09 по гіршим попередникам, посіяв 400 га за 5 днів і пішов дощ, тепер гарні та дружні сходи, 3 листочки вже,ось почне кущитися. Але є й така що тільки зійшла, от з неї вже макс. урожаю не дочекаєшся.

14 Жовтень, 2016 - 15:15 (Відповідь на #799)
Коментарі: 2
Україна, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 10 місяців тому
Рейтинг: 30

Посіяно 06.10 сорт Кубус . Висів близько 257кг/га + 4-20-20-4S (110кг/га). Два попередні дні лив дощик, емає змоги зїздити подивитись на сходи((((

14 Жовтень, 2016 - 18:14 (Відповідь на #800)
Коментарі: 2
Україна, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 10 місяців тому
Рейтинг: 30

До речі насіння обробив Табу (Август)+ Сертікор (Сингента)+ Гуміфілд

Щоб додати коментар, увійдіть