836 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
14 Березень, 2015 - 15:39 (Відповідь на #401)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

коли молотили пожнивно сою?  яка врожайність? Хочу також сіяти пожнивно частково гмо та частково Аннушку просту,по ріпакові чи пшениці

15 Березень, 2015 - 08:40 (Відповідь на #402)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

висаджував у герметичну не прозору ємкість, наповнену мокрим прожареним піском

Що означає- герметична і непрозора? Потрібно, щоб туда не попадало світло і повітря? Я взяв стаканчики з під кави, понасипав прожареного паяльною лампою піску і повтикав по 50 насінин ранньої гмо, пізньої гмо і Аннушки, воду додавав, щоб трохи проступала з піску вранці і ввечері. За півтори доби найкраще попаристолась рання гмо - сьгодні викинув 35 попарощених насінин, а решта 15 на підході. Аннушка і пізня гмо поки не спішать, всього по пару насінин проросло. Може щось не так роблю?

15 Березень, 2015 - 09:10 (Відповідь на #403)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Так вони у вас так відкриті на світлі стоять?

Це повинно робитись абсолютно в темному місці. Краще б взяли судочок і розмістили насінини на віддалі близько 1 см один від одного, бо так в кучі не найкращий варіант.

А пророщувати треба до того моменту, коли проросток досягне близько 3 см і пустить корінці. Взагалі-то енергія рахується на 5 день, а схожість на 7-9.

Герметично робив для того щоб вода не випаровувалась, тоді й доливати воду не потрібно, хоча я інколи прибризкував насіння, але робив це не часто, може раз на два дні.  В минулому році у насінневій інспекції придивився як вони роблять, то також виявилось, що вони лоточок з піском та насінням загортали в поліетиленові кульки для того щоб вода не випаровувалась.

 

15 Березень, 2015 - 09:49 (Відповідь на #404)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

Після сорту Кент у вас як мінімум буде пізній посів пшениці. А які ви бачите строки посіву пшениці  для вашого регіону?

Я сію Акратос з 1 жовтня по 10 жовтня 

15 Березень, 2015 - 09:48 (Відповідь на #405)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

коли молотили пожнивно сою?  яка врожайність? Хочу також сіяти пожнивно частково гмо та частково Аннушку просту,по ріпакові чи пшениці

Молотили десь 10-15 жовтня, Урожайність - 6-7ц/га

15 Березень, 2015 - 15:41 (Відповідь на #406)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

чим зумовлена така низька врожайність

15 Березень, 2015 - 18:54 (Відповідь на #407)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

треба сорт більш ранньостиглий, бо сіяв середньоранній і він не встигає виповнитись. Хочу Аннушку посіяти

15 Березень, 2015 - 19:10
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Від нічого робити понараховував кожного сорту по 1000 насінин і зважив в магазині. Результатом трохи здивований- Аннушка 104гр, рання гмо 102гр, пізня гмо 124гр. Тепер дочекаюсь результатів пророщування.

17 Березень, 2015 - 19:15 (Відповідь на #409)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

А рання ГМО вона яка по стиглості? сильно відрізняється від аннушки?

17 Березень, 2015 - 21:34
Коментарі: 2
Україна, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 10 місяців тому
Рейтинг: 30

Всім привіт. Хтось стикався з сортами Аура та Хардін? Які враження?....

18 Березень, 2015 - 06:42 (Відповідь на #411)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Сіяли 8 травня а збирали -одну 20 вересня , другу 3 жовтня. Хоча стиглість наступила десь 14 вересня

18 Березень, 2015 - 08:34 (Відповідь на #412)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Якщо вірити Соєвому віку, то сума активних температур для Аннушки 1895°C. Так що будь якій раундапостійкій сої дуже далеко до Аннушки, бо в кращому випадку можна раннюю РР сою з CHU 2300.
 

21 Березень, 2015 - 14:44
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

Хлопці хто сіяв сою Медісон і Кент? Цікавлять результати по врожайності

22 Березень, 2015 - 11:38 (Відповідь на #414)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Іван, а результатам випробувань в Онтаріо ви не вірите?

На фермер.ру "донагроном" з Хмельницької області вирощує Медісон вже мінімум 5 років, в минулому році отримував до 40 ц/га.

В Житомирській АТК Медісон вирощує також всже досить давно, та власне, саме вони мають всі права на цей сорт. Хваляться 4 тонними врожаями.

Враховуючи результати цього сорту в Онтаріо, де він в останні роки показує високі результати, які переважають результати всіх сортів від Прогрейна, то можна сказати, що це достойний сорт.

Я б між Медісоном і Кентом вибрав би Медісон. Після Медісона ймовірність того, що ви посієте пшеницю досить велика.

А де ви плануєте купити сорт Медісон (якщо ви це планували)?

 

22 Березень, 2015 - 13:46 (Відповідь на #415)
Коментарі: 0
Україна, Житомирська обл., м. Бердичів
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 11 місяців тому
Рейтинг: 10

Э контакти з житомирським віділом? Хочу дізнатись ціни?

22 Березень, 2015 - 15:56 (Відповідь на #416)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

Ще не знаю! Кент ніде не можу знайти всюди розпродали. Є тільки 1 репродукція закордонна по 4тис дол тонна. а мені це не по кишені

22 Березень, 2015 - 16:37 (Відповідь на #417)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Це ви про АТК?

Там умови не для малих і навіть не для середніх фермерських господарств.

Ціна 1450 $ тонна, мінімальна партія 15 тонн. Сорти доступні до замовлення: Madison, OAC Madoc , OAC Wallace.

Насіння протравлене: Максим ХЛ 1,2 л/т, Команч 1,5 кг/т та дешевими мікроелементами: кобальт та молібден.

Головне в їх насінні те, що воно відкаліброване і очищене на насінневому заводі з вібростолом і оптичною сортувальною машиною, остання відбирає з партії насіння з пігментацією.  Пігментоване насіння свідчить про ймовірність вірусного зараження сої.

Був у них на семінарі в Полтаві 24.02.2015, який проводив один із засновників компанії Дроб"язко Юрій.

Правда є у них ще один варіант придбання насіння, для цього вони створили компанію КМД, яка пропонує насіння в комплекті з ЗЗР від Green Express.

В цьому варіанті вже можливий роздрібний продаж, наприклад, на площу 15 га. Але, вартість такого комлекту становить 265 $ на гектар. В цей комлект входить гектарна норма насіння сої, сухий інокулянт  АВМ, грунтові гербіциди, посходові гербіциди, інсектициди та десикант.

Це все надають на умовах відстрочки платежу, розрахунок 1 жовтня товарною соєю, або грошовими коштами.

 

22 Березень, 2015 - 16:32 (Відповідь на #418)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

Ні. Я дізнавався в Торговому домі Насіння. А зараз навіть не знаю де шувати. напевне поїду в Вінницю http://agro-olga.com/ru/seed/  ? Не знаю чи варто там брати...

22 Березень, 2015 - 17:04 (Відповідь на #419)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

А ви взагалі яку максивальну врожайність сої отримували? Бо я вище 3 т/га не можу стрибнути... і то не завжди 3 тони є

22 Березень, 2015 - 17:35 (Відповідь на #420)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Якщо це мене запитуєте, то більше 3 тонн я не отримував. Але в нас, південь Полтавської області, майже завжди дефіцит опадів, наприклад, в 2014 найближча метеостанція (м. Кобеляки) зафіксувала трохи більше 300 мм за рік (вибірка з 15 вересня 2013 по 15 вересня 2014), продуктивних дощів не було рівно 2 місяці з 27 червня до 27 серпня, а потім 19-21 вересня ще й заморозки добили сою.  300 мм за рік це рівень Херсонської області, але там соя тільки на поливі.

В 2012 випало близько 350 мм, та ще й в той рік соя  сильно розтріскувалась у всіх в перших двох декадах вересня, я втратив половину врожаю.

А в 2011 було непогано, за рік більше 550 мм, з них за два тижні червня та першу декаду липня випало близько 200 мм. в 2014 взяв Мерлін до 3 т/га.

А такого, щоб в кінці липня або в першій декаді серпня під час наливу зерна випав гарний дощ, то взагалі майже не бува. Останній раз таке було в 2004 році, тоді взяв також по 3 тонни.

 

22 Березень, 2015 - 18:34 (Відповідь на #421)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 2 місяці тому
Рейтинг: 15

Ну а в нас Чернівецька область, так тут ніби з опадами все ок. але всерівно не можу добитись результатів. Вже і молібдатом амонію протравлював і сульфатом магнію кропив і бортраком і брасітрелом Yara і флутриафолом кропив. відчутного результату не відчув

22 Березень, 2015 - 20:13 (Відповідь на #422)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

забудьте,що були такі фунгіциди як Імпакт та Дерозал. Ними кропити це даремна втрата коштів та някої ефективності. Потрібні фунгіциди в яких є діючі з класу стробілуринів та які дать прибавку близько 3 ц з га. І головне інокуляція насіння.
 

22 Березень, 2015 - 20:16 (Відповідь на #423)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

 

на рахунок Ольги,серйозне насінницьке господарство з гарними врожаями,цієї зими запрошували туди мене директором але відмовився бо трохи задалеко.

23 Березень, 2015 - 13:19
Коментарі: 7
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 1 місяць тому
Рейтинг: 35

Доброго дня.

Що думаєте з питання введення експортного мита на сою й ріпак?

http://agravery.com/ua/ekonomika/show/ripak-ta-soju-mozhut-obklasti-eksportnim-mitom

Розумію що це тільки проект але матюки лізуть в голову...

23 Березень, 2015 - 23:44 (Відповідь на #425)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

«Укроліяпром», підтримуючи пропозиції ПАТ «Вінницький МЖК» і ВАТ «Чернівецький МЖК» щодо встановлення експортного мита на насіння ріпаку та сої, звернулася до Голови Верховної Ради України Володимиру Гройсману з пропозицією ввести експортне мито на насіння ріпаку та сої

 

Звернулися з пропозицією, отже, законопроекта, внесеного в ВР на розгляд, немає і будемо надіятись, шо і не буде.

В минулому році в ВР був навіть законопроект про експортне мито на сою, але до розгляду навіть діло не дійшло. Це був законопроект від 14.04.2014 № 4693, автор народний депутат України VII скликання Немілостівий В.О. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50641

На сьогодні законопроект відкликаний, а Немілостівий вже й не депутат ВР.

Але що цікаво, і тоді Укроліяпром підтримувала законопроект Немілостівого: http://www.ukroilprom.org.ua/?q=node/43

Можна подивитись аргументи проти цього законопроекту, що містяться у Висновку щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 14.05.2014:

У проекті акта виявлено корупціогенні фактори – проект акта не відповідає вимогам антикорупційного законодавства – (рішення Комітету від 14 травня 2014 року, протокол №39.)

Проект Закону, на думку суб’єкта законодавчої ініціативи, начебто може вирішити проблему з наповненням Державного бюджету України, шляхом запровадження вивізного (експортного)  мита на соєві боби.

Ставка збору встановлюється у розмірі 15 відсотків до митної вартості товару, але не менше як 35 євро за одну одиницю товару  з 01 січня 2015 року до 01 січня 2022 року (сім років).

У проекті акта виявлено такі невідповідності:

Положення законодавчої пропозиції не обґрунтоване, а мотивується лише можливим збільшенням надходжень до доходної частини Державного бюджету України.

Законодавча ініціатива перешкоджає реалізації суб’єктивних прав і законних інтересів суб’єктам господарювання і громадян, оскільки ця ініціатива в кінцевому результаті призведе до збільшення навантаження на сільськогосподарських товаровиробників (здешевлення закупочних цін), що потягне за собою подорожчання вартості товару і послуг.

Для посадових осіб митних і інших органів влади законодавча ініціатива розширює умови для виникнення корупціогенних відносин, оскільки вона  не регулює граничний розмір митної вартості товару, від якої  і залежить нижня межа ставки мита.

Доцільно було б отримати висновок Кабінету Міністрів України,  відповідних міністерств щодо обґрунтованості введення зазначеного додаткового мита та наслідків для зовнішньоторговельного балансу України.

2. Рекомендувати Верховній Раді України названий проект Закону відхилити.

 

 

 

 

6 Квітень, 2015 - 22:38 (Відповідь на #426)
Коментарі: 0
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 5 місяців тому
Рейтинг: 22

Ще одна

ВкладенняРозмір
Image icon img_20150406_0008.jpg496.37 КБ
21 Квітень, 2015 - 13:36
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 11

Хто що може сказати про сорт Валас???????

21 Квітень, 2015 - 15:02 (Відповідь на #428)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

доброго дня! На сколько я знаю, то Оптимайз уже торгуется Баером с этого года. Никакого конфликта нет. Ну зарегистрировали и я думаю уже отбили регистрацию

21 Квітень, 2015 - 15:06 (Відповідь на #429)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

Мэдисон я сеял и получал 3-3,5 т/га, знаю людей кто на 100 га получал 5,6т/га  CHU 2700

21 Квітень, 2015 - 15:20 (Відповідь на #430)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

Могу выложить описание Валас, 2750CHU

ВкладенняРозмір
Файл valas.docx12.58 КБ
21 Квітень, 2015 - 15:23
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

Одно из отличий ГМО и обычной сои-это разница в потенциальной урожайности. У ГМО она ниже, хотя защита проще.

21 Квітень, 2015 - 15:34 (Відповідь на #432)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

У вас в принципе правильная защита. единственно что хотел добавить Стомп и Фронтьер жёсткие препараты для сои. При сильных осадках может быть фитотоксичность.

рекомендую сделать Метрибузин 0,4 кг/га + Кломазон 0,6 л/га-это если сою будете по сое в следующем году сеять. Если не будете, то Прометрин 2,0 л/га +  Метрибузин 0,4 кг/га. Проверенная схема

На фото фитотоксичность.

 

21 Квітень, 2015 - 15:44 (Відповідь на #433)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

3050-это для широты Измаила.

21 Квітень, 2015 - 16:09 (Відповідь на #434)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

Ценность в таблицах фунгицидов, остальное не читайте.

ВкладенняРозмір
PDF icon fungicidnye_protraviteli.pdf150.33 КБ
21 Квітень, 2015 - 16:19 (Відповідь на #435)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

Густота посіву залежить від ширини міжряддя на яку сіється соя і сроку посіву. Збільшувати норму висіву від рекомендованої виробником насіння не потрібно. Це призведе до перевитрат насіння та вилягання рослин. Якщо оптимальні терміни втрачені – густоту посіву зменшують. Розглянемо на прикладі сорту Медісон  - 2700 СHU.    На практиці від посіву до моменту збирання залишається 70% посіяного насіння.

Табл. 3 Кореляція норми висіву

Норма висіву, тис/га

650

585

520

Густота перед збиранням, тис/га

500

450

400

 

Табл. 4 Залежність ширини міжряддя на густоту популяції cорту Медісон – 2700 СHU.

Ширина міжряддя, (м)

0,15

0,35

0,7

Густота перед збиранням, тис/га

500

450

400

 

При  зростанні потреби сої в теплових одиницях (особливості сорту) на кожні 100 СHU норму висіву зменшують на 30 000 рослин/га.

Табл. 5 Залежність ширини міжряддя на густоту популяції сорту Колбі - 2800 CHU.

Ширина міжряддя, (м)

0,15

0,35

0,7

Густота перед збиранням, тис/га

470

420

370

 

 І навпаки, при меншій потребі сої в теплових одиницях збільшують норму висіву на відповідну кількість рослин. Так якщо соя потребує 2500 СHU додаємо 60 тис. насінин до норми висіву сорту Медісон, який нагадаємо потребує 2700 СHU. Сорт Медісон є базисним в розрахунках.

Всі ці розрахунки дані на дату посіву 7 травня. Кожні 10 днів пізніше цієї дати – це ще мінус 30 000 рослин на момент збирання.

21 Квітень, 2015 - 16:48 (Відповідь на #436)
Коментарі: 3
Україна, Київська обл., м. Київ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 3 місяці тому
Рейтинг: 42

Оптимайз Сигнальный инокулянт! Заставляет бактерии мутировать в соевые. Хайстик Хай кот на основе торфа на бактериальной основе.Если соя раньше не сеялась на поле 1,5-2 нормы залог успеха высоких урожаев сои. на полях 2-3 года сои 0,5 нормы. Вносить инокулянты непосредственно перед высевом. кроме Оптимайза.

21 Квітень, 2015 - 17:55 (Відповідь на #437)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Мэдисон я сеял и получал 3-3,5 т/га, знаю людей кто на 100 га получал 5,6т/га  CHU 2700

Скільки то вже треба добрив внести, щоб отримувати таки врожаї? 

22 Квітень, 2015 - 09:10 (Відповідь на #438)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Сорт OAC Wallace перебуває в каталозі сортів компанії SeCan (Канада).

Тут його опис:  https://www.secan.com/en/data/files/_workspace/secan_searchvalues/S179/OAC%20Wallace%20Soybean%20Dec%202014%20TB.pdf

Пишуть, що цей сорт займає найвищі місця по врожайності у випробуваннях останні 14 років. В звіті за 2014 про випробування сортів сої в Онтаріо, Валас за три останні роки (2012-2014) серед сортів з СHU 2500-2800 показав рівень врожайності 110 %.

Для порівняння, Медісон в цьому ж звіті показав 105 %.  В тесті приймало участь близько 40 сортів на 4 випробовульних станціях (пунктах), середній результат врожайності за три роки усіх цих сортів склав 3,37 т/га, і відповідно рівень врожайності середнього результату склав 100 %. Отже 110 % Валасу це 3,7 т/га, а 105 % Медісону це 3,54 т/га.

Можете ознайомитись зі звітом 2014 Soybean Variety Trials PDF Report тут: http://www.gosoy.ca/OSVT_2014_Report_March_Revision.pdf

Виходячи з цього звіту можна ще порівняти Валас і Медісон по таким показникам:

висота рослин - Валас 86 см, Медісон 83 см;

стійкість до полягання - Валас оцінений в 1,7 бала, а Медісон в 2,2. Шкала оцінювання 5 бальна: 1 бал це рослина повністю стояча, а 5 лежача;

Кількість днів вегетації до повної стиглості - Валас 121, а Медісон 124.
Ось цікавий графік  по врожайності та дням вегетації (брав тут:  http://www.gosoy.ca/table3_2.php):

 

 

 

22 Квітень, 2015 - 09:25 (Відповідь на #439)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Одно из отличий ГМО и обычной сои-это разница в потенциальной урожайности. У ГМО она ниже, хотя защита проще.
 

 Застарілі у вас дані. Подивіться знову ж таки  2014 Ontario Soybean Variety Trials Publicationhttp://www.gosoy.ca/OSVT_2014_Report_March_Revision.pdf

Середня врожайність сортів гмо раундапостійкої сої вище. Наприклад, серед групи сортів RR сої з СHU 2500-2800 (близько 40 сортів) середня врожайність за 3 роки (2012-2014) склала 3,5 т/га, а серед аналогічної групи звичайних сортів 3,37 т/га (про це вже я вище говорив). Далі, серед групи сортів сої з СHU 2700-2900 середня врожайність RR cої склала 4,05 т/га, а звичайних сортів 3,97 т/га.

 

22 Квітень, 2015 - 10:37 (Відповідь на #440)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 11

Дякую за чудову інформацію, намагатимусь в цьому році отримати подібні результати, в ході роботи буду повідомляти про стан посівів. Сорт цікавий та багатообіцяючий.

22 Квітень, 2015 - 11:20 (Відповідь на #441)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Де брали наіння і по якій ціні? І нагадайте в якому регіоні будете його вирощувати.

В цій темі на першій сторінці в 32 повідомленні я розміщував звіт про врожайність сої на демоділянках у СФГ "Грига" Полтавський район, с. Василівка.

Там був і Валас, але рік був у них дуже засушливий, тому результат вийшов 11,2 ц/га, посів в перших числах травня, а збирання 25.08.2012, дощів після посіву майже не було.

Знайшов точнішу інфу стосовно умов 2012 на демоділянках:

Попередник – яра пшениця

Обробіток – мінімальний, глибоке дворазове дискування

Дата посіву – 07.05.12, перед посівом внесено 100 кг нітроамофоски

Захист – 1,5 л/га Дуал Голд + 2л/га Прометрин, по сходам – Фюзілад, Абакус та позакореневе підживлення

Зовсім не було дощів.

 

 Та власне і сам звіт:

23 Квітень, 2015 - 19:53 (Відповідь на #442)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 11

Насіння брали в ПП Адлер , Попільнянський р-н., Житомирська обл.....що до ціни то не в курсі.. 

Да.......... дана врожайність не вражає м'ягко кажучи. Та і захист  посередній, без страхового і один раз фунгіцидом,( краще 2 раза,) - ще одні фактори які влинули я вважаю досить сильно на врожайність, до того ж посуха... 

24 Квітень, 2015 - 00:29 (Відповідь на #443)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Так там були невеликі демоділянки, тому всі бур"яни вручну мабуть зачистили. В той рік я три рази навідувався туди,  Валас непогано виглядав, як і Чемпіон. Тому для мене був несподіваним маленький результат. Можливо там було осипання зерна, але про це вони не кажуть.
 

26 Квітень, 2015 - 17:55
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Вичитав в порадах АТК, що найкращий строк посіву для 50 параллелі ( в них Житомирська обл., Рівне поряд) 15-20 травня. А знайомі вже в нас сіють сою повним ходом. Але ж до оптимального ще 20 днів. Погода зараз тепла , але через пару днів знов обіцяють зниження до 3-5 градусів вночі, потім знов тепло. Сіять чи почекать?http://fermer.org.ua/stati/rastenievodstvo/agronomija/kak-vyrastit-45-c-soi-na-krug-11064.html

4 Травень, 2015 - 22:46 (Відповідь на #445)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Оптимайз Сигнальный инокулянт! Заставляет бактерии мутировать в соевые.
 

 Оптимайз 200 містить бактерії Bradyrhizobium japonicum з титром 2 x 10^9, а Оптимайз 400 це формуляція  з титром бактерій 5 x 10^9.

Так що не зрозуміло, що мали на увазі АТК, коли кажуть про якісь мутації, адже Bradyrhizobium japonicum це і є соєва бактерія.

21 Травень, 2015 - 09:49
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Збираюсь кропити сою Центуріоном. Обовязково як прилипач використовувати Аміго Стар, чи можна замінити чим іншим, наприклад Тренд 90, або взагалі без прилипача? Є в кого якийсь досвід?

21 Травень, 2015 - 23:13 (Відповідь на #447)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Обов"язково Аміго. Тренд не можна, це зовсім інший механізм дії, думаю що Центуріон з Трендом може припалювати рослини.
 

28 Травень, 2015 - 20:25 (Відповідь на #448)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 3 місяці тому
Рейтинг: 20

Чи вистачить 2л/га раундап екстра?

30 Травень, 2015 - 07:32 (Відповідь на #449)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

За перший раз хватає 2,5 л Раундап Макс чи Урагану, якщо багато багаторічних то можна збільшити до 3 л, 

Якщо є пирій, то можна зекономити Торнадо 500, додаючи карбамид? Чи краще не випробовувати долю? 

30 Травень, 2015 - 08:17 (Відповідь на #450)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Якщо завдання максимально знищити кореневу систему, то ніякого карбаміду. З карбамідом надземна частина згорить швидше, але і в коріння гліфосату потрапить менше. По якій ціні брали Торнадо?
 

Щоб додати коментар, увійдіть