Висадження лісу - може це бути бізнесом ?

6 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
22 Серпень, 2013 - 23:06 #1
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 2 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин
Висадження лісу - може це бути бізнесом ?

Засадження площ виведених з орного типу.
Є 17 га схилів які з орної землі років 8-10 тому перевів в пасовища. Схили такі що можна було б пару бугельних підйомників ставити, правда траси метрів по 200 будуть )). Цікавить чи пробував хтось подібні землі засадити лісом ? Садок нехочу бо поки-що в цьому слабо розбираюся та й з нашими людьми там жити прийдеться. Чим його краще засадити ? Звісно що це не біснес для себе, але можливо хоч дітям в пригоді став би :)

10 Лютий, 2013 - 16:23
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 9 місяців тому
Рейтинг: 20

А чому не сад? Це ж найбільші гроші 'з усіх дерев' Горіхи можна...

10 Лютий, 2013 - 20:05
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 2 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Це земля ФГ. Раныше перед розорюванням то був колгоспний сад. Край поля над яром, в якому той горіховий сад залишився. В період горіхів сюди з’їжджається люд з усіх ближніх сіл. Обноситься все за вихідні (близько 100 горіхів). Так само й яблука, алича і т.д. Так буде й з тим що посажу я :)

11 Лютий, 2013 - 12:29
Анонім (не перевірено)

Костянтин Шевченко:
Є 17 га схилів які з орної землі



Костянтин Шевченко:
Цікавить чи пробував хтось подібні землі засадити лісом ?


А подбивал уже сумму??? Закладка сада (леса) - дорогое удовольствие... Тут прямая дорого в лесхоз. Там сориентируют по цене, по деревьям, по срокам высадки и планировке. На прошлой неделе просматривал "инфу" от бывшего колхоза. Попался на глаза "Рабочий проект создания защитных лесных насаждений" - мини диссертация. Так что если есть желание и возможности - обратись к спецам.

22 Серпень, 2013 - 13:36
Коментарі: 0
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 1 місяць тому
Рейтинг: 30

В цьому році посадив перші 150 горіхів, якщо все буде йти по плану то досаджу ще c9050e58e12cb4fa02a5cc99025949d3.jpg
ad7041bd02c23261aec8c440a1f5a140.jpg

Костянтин Шевченко:
Так буде й з тим що посажу я :)


Якщо я їх посадив виростив то хай хтось попробує їх крім мене по збирати. А щоб збирати оперативніше то єсть дуже хороша техніка наприклад http://www.youtube.com/watch?v=sfe6IC4Hi3w http://www.youtube.com/watch?v=sclGegk0Too

22 Серпень, 2013 - 20:06
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 2 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Жирно. Поки ті горіхи виростуть на такі девайси можна заробити :) В нашій адміністрації якусь програму підтримки садівництва пропонують. Прям вертають всі затрати на закладку саду, аж до покупки техніки. І вертатимуть до тих пір поки не почне плодоносити. Мабуть поцікавлюсь зайду що там за фішка.

Щоб додати коментар, увійдіть