14 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
26 Березень, 2013 - 22:38 #1
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин
Яку колонку для заправки дизпаливом вибрати.

Набридло каністри цідить кожен ранок. Хочу купити колонку для заправки. Хтось щось може порекомендувати ? Можливо навіть продавця. Критерії - фільтр, пропускна здатність 50> л\хв, лічильник, 220В. Ціна їх під 1000 баксів - просто з-за того що подобається зовні нехочеться купити а потім плюваться.

16 Лютий, 2013 - 20:15
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 2 місяці тому
Рейтинг: 21

Доброго дня. Із свого досвіду. В минулому році весною також виникло таке питання, хоча в нас стояла колонка " брежнівського" зразка.Замовили колонку з импульсною системою управління з цифровим екраном, хоча є і пульт дистаційного керування . Є фільтр, щодо л/хв не памятаю, сумарний лічильник. На два види палива д/п і бензину ціна склала 22000 грн, на один буде дешевше. Щодо обслуговування і навчання заправника фірма відповідальна. Якщо цікавить можу дати координати для уточнення.

16 Лютий, 2013 - 20:40
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Дякую. Киньте в приват.

16 Лютий, 2013 - 20:58
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

У нас використовують, так звані насосні станції хоча вони і призначені для води працють доволі довго, але це за умови що не потрібен дуже точний контроль кількості пального. Використокують в невеликих господарствах.

20 Лютий, 2013 - 19:39
Анонім (не перевірено)

Если еще не купил и есть желание - маякуй. Скину контакты 4 кантор. Бюджетный вариант порядка 4200-4500грн. В него входит механический счетчик, насос 220в 60л, пистолет, и 2м шланга для забора ДТшки. Еще у одних есть варик "ЛЕГО". Покупаешь насос, и пистолет (на пистолете ЖКэкранчик) + по желанию шланги, фильтры и т.д. (цену не помню... около 3000грн)

20 Лютий, 2013 - 23:06
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

А я інколи використовую військовий виріб для перекачки палива з бочок. Працює від 12 або 24 В, з фільтрами, пістолетом та шлангами в комплекті.

21 Лютий, 2013 - 20:30
Анонім (не перевірено)

Олександр fgrubin:


Что-то похожее предлагали... по 12/24в вдодачу пластиковую емкость (еврокуб) - будет тима мини-заправщик со счетчиком)))

26 Березень, 2013 - 18:39
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

В результаті зажабив я гроші на заправочний модуль. Родич (робить заправником) підганяє стару колонку (рама, насос, електродвигун з шківами і ременем), лічильник такий як стояв на бензовозах раніше. А це майже все що треба. Куплю тільки фільтр тонкої очистки, замовлю обжаті шланги для ув’язки всього і подаючий шланг з пістолетом. Все упакую і покрашу. Обійдеться десь в 1500 грн. Зроблю - кину фото.

26 Березень, 2013 - 19:01
Анонім (не перевірено)

Костянтин Шевченко:
Обійдеться десь в 1500 грн.


http://smarta.com.ua http://tdbsm.com.ua Вот с выставки контакты. У них "пистоли" есть со счетчиками и насосы... И фильтры - может кому нада.

Костянтин Шевченко:
В результаті зажабив я гроші


Мне больше нравится выражение - перераспределил бюджет (финансы). Звучит солиднее и никаких намеков на скупость или жадность. Только РАЦИОНАЛЬНОЕ распределение (вложение).

26 Березень, 2013 - 20:38
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Fermer UA:
Мне больше нравится выражение - перераспределил бюджет (финансы). Звучит солиднее и никаких намеков на скупость или жадность. Только РАЦИОНАЛЬНОЕ распределение (вложение).


В принципі так, бо я абсолютно не жадна людина, а написав просто як в голову збрело )))

30 Листопад, 2014 - 20:48
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

Ось така в мене запр. колонка з насосної станції, стоїть звичайний водяний лічильник. Вже більше року політ нормальний. На заправочному рукаві звичайний кран на півоберта зі згоном зігнутим в формі гачка. Автоматика працює. Може не файно) зате дешево.

1 Грудень, 2014 - 00:14
Коментарі: 0
Україна, Херсонська обл., смт. Іванівка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 7 місяців тому
Рейтинг: 10

А ще можна саморобний - дешево але без " прибамбасів".

24 Грудень, 2014 - 17:06
Коментарі: 0
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 1 місяць тому
Рейтинг: 30

Сьогодні купив насос в еврокуб. Виробництво Туреччина, вартість 600 грн.

Технические характеристики:
Напряжение питания - 12 В;
Мин. сила тока - 4 Ам;
Производительность - 30 л. в мин.;
Избыточное давление - 1,5 атм.;
Максимальная высота подъема жидкости - 5 м;
Максимальная длинна присоединяемого шланга - 5 м;
Диаметр - 50 мм.

24 Жовтень, 2018 - 23:41
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 5 місяців тому
Рейтинг: 0

Вже більше року політ нормальний. На заправочному рукаві звичайний кран на півоберта зі згоном зігнутим в формі гачка.

Щоб додати коментар, увійдіть