108 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
27 Березень, 2013 - 13:58
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Написав їх конструктору на мило - відповість, відпишусь.

29 Березень, 2013 - 23:15
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Російські виробники дискаторів говорять, що "клюшки" кріплення котків перетираються в місцях регулювання глибини і тому вони відмовились від такої схеми установки котків. Ось така у них нова конструкція: 5a82ac2a8a23e5b6b9f3f1ccbb4d0ada.jpg
Там внизу зліва видно регулювальний гвинт.

1 Квітень, 2013 - 21:20
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

Олександр fgrubin:
Там внизу зліва видно регулювальний гвинт.


Ох і швидко той гвинт прйде в негодність, забьесться пилюкою та рослинніми рештками( Ось оголошення з продажу 2 річного причепного дискатора велес агро, зверніть увагу як порвана рама(( http://nikolaev.nik.slando.ua/obyavlenie/borona-diskovaya-agn-3-3-veles-agro-ID5Oi6n.html#c5fbdd19f0;r:;s:

19 Квітень, 2013 - 21:17
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Сьогодні побачив в роботі дисковий лущильник на ресорних стійках ДЛ-4 від ЛКМЗ. f05585334e30b96acc4c357bf968f28e.jpg
Тягав його трактор Т-170. Подивився, порився в землі і побачив, що по сліду колес трактора не лізе він в землю.

19 Квітень, 2013 - 22:19
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

Олександр fgrubin:
Тягав його трактор Т-170. Подивився, порився в землі і побачив, що по сліду колес трактора не лізе він в землю.


мабуть за колесами трактора слід встановлювати подвійні або міцнішші "ресоропружинні" стійки.

12 Червень, 2013 - 17:59
Коментарі: 6
Україна, Кіровоградська обл., смт. Петрове
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 1 місяць тому
Рейтинг: 200
Починаючий блогерПочинаючий форумчанин

Відео з роботою

23 Листопад, 2013 - 23:39
Коментарі: 2
Користувач
Відсутній
Останній вхід: Ніколи тому
Рейтинг: 50
10 Січень, 2014 - 16:59
Коментарі: 0
Україна, Одеська обл., м. Одеса
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 56
Починаючий підприємець

Евгений:
Перевірена на практиці Червона зірка 3200 "ПАЛАДА" борона просто суперова!


Підтримую. Скажу як людина, що майже 10 років займається продажем вітчизняної техніки, і мав справу з багатьма агрегатами і з Велесом, і з Білоцерківськими, і Восход й інші. Багато спілкувався з фермерами з різних регіонів України. Скажу так: борону треба вибирати під конкретні цілі: якщо ви шукаєте альтернативу плугу, то це краснянка, фрегат і т.д. (так звані важкі бороны). Якщо Вас цікавить передпосівна обробка грунту, то це АГ, УДА, АГН, Паллада та Антарес. АГ, УДА співставні з Паллада, проте перша має ряд недоліків таких як: фіксовані стійки, чистики, погана обробка дисків, а друга крім того ще й дорожча за Палладу. Червонозорівське рішення дискатора, на мою думку найбільш продумане (конструктивно), і є кращою вітчизняною бороною в своєму класі. Вона має найкраще співвідношення ціна-якість. 560 діаметру диску з головою вистачає для передпосівного обробітку, правда зараз завод випускає й 660 мм. Глубина регулюється від 0 до 30 градусів (причому плавно а не фіксовано), тобто можно працювати в діапазоні 8-14 см. При цьому маси борони досить аби без проблем занурювати її до 14 см, і вона не навантажує двигун трактора, тобто можна збільшити ширину захвату. Антаресам так взагалі немає рівних в Україні. 4х рядні борони виробляють одиниці. За рахунок більшої відстані між стійками вони менше забиваються, і в них використовується принцип 5рядних культиваторів. Всі ряди дисків перекривають одне одного. В результаті за 1 прохід люди отримують ідеальний фон навіть по соняшнику і сухій кукурудзі. Один фермер навіть порівнював Антарес з Рубіном Lemken, щоправда той коштує близько 40000 евро. Кому цікаво можу дати контакти господарств де працюють Паллади та Антареси - побалакаєте з людьми, дізнаєтесь з перших вуст інформацію. Мій номер - 050-49-505-41 Евген. Багато чого ще можна розказати, і про роботу по вологому грунті, і по стійкам і т.д., кому цікаво - звертайтесь з радістю розповім як є...)) До речі 3х рядні борони це повне г***о. Там повний дисбаланс обробки, борони кидає по всьому полі, і в результаті хвилі по всьому полі, бо 3й ряд нічим не компенсується. Потрібно брати тільки парну кількість рядів!!

12 Січень, 2014 - 16:50
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Євген Іванченко:
Якщо Вас цікавить передпосівна обробка грунту, то це АГ, УДА, АГН, Паллада та Антарес.


УДА точно не підходить з її борознами та звальними гребнями на стиках. Дивився Палладу-2400 на майданчику Техноторга, не сподобалось, що дуже слаба рама,товщина профільної труби до якої кріпляться стійки явно менше 5 мм. А косинці якими підсилено кріплення катка взагалі тонесенькі. Там що на заводі металу нормального нема? Чому ми повинні самостійно все переробляти? Коли будуть нормальні підшипники та манжети? Цією весною хотів брати її, але зупиняли вищеназвані питання, поки думав, завод підняв ціну більш ніж на 3000 грн. Після цього питання відпало само собою, а борона й досі стоїть та іржавіє на майданчику Техноторга не продана.

13 Січень, 2014 - 17:38
Коментарі: 0
Україна, Одеська обл., м. Одеса
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 56
Починаючий підприємець

Олександр fgrubin:
Дивився Палладу-2400 на майданчику Техноторга, не сподобалось


Питання стоїть не в товщині рами, а в металі і технології, що використовується при виготовленні. Повірте по рамам у ЧЗ не було ніколи проблем. По підшипниках і катках були рекламації - брехати не буду, але в більшості випадків дані поломки виникають через неправильну експлуатацію. В нас народ звик не читати інструкції по експлуатації, мовляв я все життя пропрацював цими агрегатами, а тепер мене хтось вчити буде... То звісно в них техніка ламається, і потім вони її хе**ть, розповідаючи, що все вітчизняне це г***о. А люди котрі вірно експлуатують техніку, не соромляться запитати поради, слідкують за її станом, дотримуються вимог агротехнологій, в тих чомусь не виникають проблеми й вони залишаються задоволеними, що зекономили гроші і отримали досить гарний результат. Безперечно можно купити Lemken з їх німецькою якістю, там дійсно борони просто не убиваємі, але за ці гроші можна купити 2-3 нових вітчизнаних борони. І, повторюсь, при вірному догляді і експлуатації отримати той же результат. Чи варта шкура вичинки кожен звісно вирішує сам.

13 Січень, 2014 - 21:54
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Євген Іванченко:
Повірте по рамам у ЧЗ не було ніколи проблем


А ніколи, це скільки? Я хочу, щоб у агрегата був запас міцності, що дозволить його експлуатувати років 10-15 і за цей час не ремонтувати тріщини на рамі.

Євген Іванченко:
але в більшості випадків дані поломки виникають через неправильну експлуатацію



Євген Іванченко:
А люди котрі вірно експлуатують техніку, не соромляться запитати поради, слідкують за її станом, дотримуються вимог агротехнологій


Для Паллади, виявляється, неправильною експлуатацією є робота на глибину менше 8 см. Тому, що збільшуються навантаження на раму, особливо на кронштейнах кріплення катка і мене менеджери заводу зразу попередили про це, кажуть їх борона не лущильник. А мені потрібна така борона, що може працювати на глибині 5 см. П.С. Взяв собі лущильник ДЛ-2,5, товщина труби на рамі 10 мм.

14 Січень, 2014 - 11:02
Коментарі: 0
Україна, Одеська обл., м. Одеса
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 56
Починаючий підприємець

Олександр fgrubin:
А ніколи, це скільки?


Ніколи - це за всю історію виробництва борон ЧЗ.

Олександр fgrubin:
Для Паллади, виявляється, неправильною експлуатацією є робота на глибину менше 8 см.


Абсолютно вірно. В інструкції по експлуатації саме так і вказано. Не треба плутати лущильник та універсальну дискову борону.

Олександр fgrubin:
збільшуються навантаження на раму, особливо на кронштейнах кріплення катка


... якщо намагатися вимілити борону за рахунок катка, який для цього не пристосований, то так! Саме це й є наймасовішою причиною звернень зі скаргами на каток. Але ж його функція в іншому, чи не так?

Олександр fgrubin:
борона не лущильник.


Вам вірно відповіли! Немає абсолютно універсальних агрегатів. Все взаємоповязано, щоб збільшити один параметр, треба зменшити інший і навпаки.

Олександр fgrubin:
А мені потрібна така борона, що може працювати на глибині 5 см.



Олександр fgrubin:
Взяв собі лущильник ДЛ-2,5, товщина труби на рамі 10 мм.


Напевно, Ви зробили вірний вибір. В своєму першому повідомленні я зазначив:

Євген Іванченко:
борону треба вибирати під конкретні цілі


Ви це й зробили, і зараз критикуєте дискатор який має дещо інше призначення. Паллади розроблялись для передпосівного обробітку грунту, та як альтернатива плугу для так званого мінімального обробітку, коли восени метою є (на рос. мові) "заделать", змішати пожнивні рештки або ж сидерати з землею для їх розкладу (15-18 см.), а весною – для передпосівного обробітку, та закриття вологи по стерневим фонам (8-10 см.). Палладу 2400 також використовують для обробки садів, виноградників, де потрібна хороша глубина... А якщо уже порівнювати ДЛ-2,5 та Палладу 2400, то почати треба з ціни - 45250 грн. (ДЛ-2,5 ЛКМЗ), та 35350 грн. (2400 ЧЗ)...

14 Січень, 2014 - 16:12
Коментарі: 2
Користувач
Відсутній
Останній вхід: Ніколи тому
Рейтинг: 50

http://www.youtube.com/watch?v=5tnjzlF5v1A&feature=c4-overview&list=UU74rnHF7m-dEUI2Ai-aNoqA. В мене палада 3200 ;) я задоволений!! А деякі дивляться собі в штани їм там також щось неподобаеться!!!

14 Січень, 2014 - 17:20
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Ваше відео: Ну так у вас причіпна, а я говорив про навісну.

14 Січень, 2014 - 20:26
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Євген Іванченко:
Паллади розроблялись для передпосівного обробітку грунту, та як альтернатива плугу для так званого мінімального обробітку, коли восени метою є (на рос. мові) "заделать", змішати пожнивні рештки або ж сидерати з землею для їх розкладу (15-18 см.),


Про які 18 см ви говорите. З сайту ЧЗ: глибина обробітку 80-120 мм. В теоріїї дискаторів прийнято рахувати глибину обробітку так: відстань в ряду між дисками ділять на два. У Паллади 250 мм, тобто 125 мм.

Євген Іванченко:
а весною – для передпосівного обробітку, та закриття вологи по стерневим фонам (8-10 см.)


Та які 8 -10 см весною? Все висохне на глибину дискування. Дискувати для закриття вологи весною потрібно не глибше глибини посіву, тобто не більше 5 см. Що ваша борона не може зробити, бо раму з часом розірве від навантажень.

Євген Іванченко:
А якщо уже порівнювати ДЛ-2,5 та Палладу 2400, то почати треба з ціни - 45250 грн. (ДЛ-2,5 ЛКМЗ), та 35350 грн. (2400 ЧЗ)...


У Паллади вага 880 кг, а у ДЛ - 1120 кг. У ДЛ-ки на два робочих органи більше, їх 20, а у Паллади 18. І придбав я її за 38200 з доставкою в господарство.

15 Січень, 2014 - 15:57
Коментарі: 0
Україна, Одеська обл., м. Одеса
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 56
Починаючий підприємець

Олександр fgrubin:
Про які 18 см ви говорите.


Про реальні, про те що підтверджено практикою.

Олександр fgrubin:
відстань в ряду між дисками ділять на два. У Паллади 250 мм, тобто 125 мм.


Слідуючи Вашій "теорії дискаторів" відстань між лезами ДЛ - 125 мм/2= 62,5 мм., тобто максимально можливе заглиблення 6,3 см.? =) В "моїй теорії дискаторів" глубина заходу борони залежить від кута атаки, від швидкості обробітку, від ваги борони... поправте якщо не правий.

Олександр fgrubin:
Та які 8 -10 см весною? Все висохне на глибину дискування.


Спірне питання. Наврядчи Ви почуєте моє бачення, та все ж... Використовуючи ефект дискового плуга з мікрооборотом пласта ми розрихлюємо грунт, а каток вже ущільнює землю. Таким чином, якщо немає щілин і тріщин, не має й випарування. А на 5 см. не завжди можна ефективно побороти падалку й сорняк, особливо якщо поля "засмічені". Стан полей теж не малу роль відіграє в виборі глубини обробки.

Олександр fgrubin:
Що ваша борона не може зробити, бо раму з часом розірве від навантажень.


По-перше, вона не моя. По-друге, на рахунок рами, схоже Ви мене не уважно слухали читали.

Олександр fgrubin:
І придбав я її за 38200 з доставкою в господарство.


Це окремий випадок. Я ж говорю про прайсову ціну на сьогоднішній день!

16 Січень, 2014 - 13:24
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Ще раз повторю: глибина обробітку для Паллади-2400 заявлена заводом виробником 80 -120 мм, а для причіпної Паллади 3200 - 120±20 мм. А от глибину до 18 см заявляє для своїх навісних плугів дискових Велес Агро, але ж у них і диск 650 мм і відстань між робочими органами в ряді 350 мм, для порівняння Паллада 560 мм та 250 мм.

Євген Іванченко:
Слідуючи Вашій "теорії дискаторів" відстань між лезами ДЛ - 125 мм/2= 62,5 мм., тобто максимально можливе заглиблення 6,3 см.? В "моїй теорії дискаторів" глубина заходу борони залежить від кута атаки, від швидкості обробітку, від ваги борони... поправте якщо не правий.


Та ясно шо не правий. Відстань між робочими органами в одному ряду у ДЛки 250 мм, так як і у Паллади. А от якщо дивитись в плані то 125 мм це відстань між робочим органом переднього ряду та слідуючим органом із заднього ряду. І для Паллади 2400 ця відстань також складає 125 мм. Зрозуміло, що глубина заходу борони залежить від кута атаки, від швидкості обробітку, від ваги борони.. Але ж вона залежить і від розміру диску та відстанню між дисками в одному ряду. І якщо диск буде малий, та ще й відстань до сусіднього диска в ряду зовсім мала, то борона просто не буде працювати, не зможе пропускати між дисками массу землі та рослинних залишків, іншими словами просто забиватиметься і горнутиме кучі.

16 Січень, 2014 - 15:51
Коментарі: 0
Україна, Одеська обл., м. Одеса
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 56
Починаючий підприємець

Олександр, Ви розглядаєте ситуацію лише з позиції власного господарства та досвіду, до того ж я так розумію Палладой Ви не користувались і інструкції не читали. А ситуації бувають різні. Ще раз повторюсь: абсолютно універсальної борони не існує, і в якийсь момент ДЛ теж не вистачить.

Олександр fgrubin:
Та ясно шо не правий.


Схоже, що Ви це сприймаєте апріорі, тому не бачу сенсу продовжувати дискусію.

16 Січень, 2014 - 16:22
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Олександр fgrubin:
відстань в ряду між дисками ділять на два. У Паллади 250 мм, тобто 125 мм.



Євген Іванченко:
відстань між лезами ДЛ - 125 мм/2= 62,5 мм., тобто максимально можливе заглиблення 6,3 см



Олександр fgrubin:
Відстань між робочими органами в одному ряду у ДЛки 250 мм, так як і у Паллади.


Зрозуміли в чому ви не правий?

Олександр fgrubin:
глибина обробітку для Паллади-2400 заявлена заводом виробником 80 -120 мм, а для причіпної Паллади 3200 - 120±20 мм.


Не заперечний факт, що відображений в інструкції по експлуатації. А ви пишите 18 см. Чому завод виробник не гарантує глибину обробітку для Паллади 15 - 18 см.

Євген Іванченко:
Ще раз повторюсь: абсолютно універсальної борони не існує, і в якийсь момент ДЛ теж не вистачить.


Згоден. Не справилась ДЛ-ка зі стернею сої, в вологих умовах та з великою кількістю пожнивних залишків. Вірніше, працює але якість обробітку мене не задовольнила. Але скажу , що й АГешка не справилась з цим завданням.

16 Січень, 2014 - 17:06
Коментарі: 0
Україна, Одеська обл., м. Одеса
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 56
Починаючий підприємець

Олександр fgrubin:
Зрозуміли в чому ви не правий?


В тому, що глянув не на той рядок в характеристиках, але в абсурдності недосконалості описаного Вами методу, я й досі впевнений.

Олександр fgrubin:
Не заперечний факт, що відображений в інструкції по експлуатації.


Одразу видно, що Ви її не читали.

Олександр fgrubin:
Не справилась ДЛ-ка зі стернею сої,



Олександр fgrubin:
й АГешка не справилась з цим завданням.


Не знаю в наскільки вологих умовах вони працювали, але виходячи лише з конструкції цих агрегатів є в мене міркування чому не справились. Підозрюю, що впереді горнуло вал стерні та залишків?

16 Січень, 2014 - 18:01
Коментарі: 6
Україна, Кіровоградська обл., смт. Петрове
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 1 місяць тому
Рейтинг: 200
Починаючий блогерПочинаючий форумчанин

Один заспокоївся, інший починає...

Євген Іванченко:
Одразу видно, що Ви її не читали.


6 Лютий, 2014 - 22:14
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 3 місяці тому
Рейтинг: 30

Цікавлять відгуки про дискатор фірми Ківонь, може хто вже має, то розкажіть будь-ласка.

7 Лютий, 2014 - 08:27
Коментарі: 6
Україна
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 9 місяців тому
Рейтинг: 101
Починаючий форумчанин

agronom32:
Цікавлять відгуки про дискатор


Про Ківонь скзати нічого не можу але в тому році взяли Rabe Field Bird 7500 KA (Зараз вони є в Агротека) а їх 100% копії але перефарбовані в червоний і з другою назвою в Грегуар Бесона, дуже гарний агрегат, і коток шикарний, важкою бороною по соняшнику не виходило було мокро залипав, а ним подрібнило в один прохід залишки. Також зверни увагу Strom Bednar SWIFTERDISC, теж доволі цікавий агрегат.

7 Лютий, 2014 - 09:59
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

НЕОБІЗНАНИЙ АГРАРІЙ:
Rabe Field Bird 7500 KA


Дуже схожий на Катрос. Каток у вас такий як на відео ? У нас в районі люди в 2012 взяли собі ось такий агрегат з аналогічним катком: 175320_2012_talajmuvelo_gepek_tarcsak_fa
Так не пішов у них каток, забивався рослинними рештками, весною 2013 продали його і дуже задоволені, що здихались його.

7 Лютий, 2014 - 10:19
Коментарі: 1
Україна, Херсонська обл., м. Херсон
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 6 місяців тому
Рейтинг: 35

Лемкен рубін 9 також гарний в роботі

9 Лютий, 2014 - 11:31
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

ми вивчали багато агрегатів,зупинилися на хорш тігер мт, задоволені агрегатом на всі 100%, треба кукурудзяні рештки загорнути без проблем, зробити на глубину до 20 см також не питання, міленьку дисковку або вирівняти площу без проблем. У нас німці після цього агрегата вже років 5 сіють буряки без оранки і збирають по 600-700 цнт

9 Лютий, 2014 - 12:08
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

А фото можете добавляти, а то якось не інформативно? Потрібно витрачати час на пошук. А можна й відео, наприклад: Виявляється це не просто дискатор, а комбінація важкої дискової дискової борони та глибокорозпушувача. Якої ширини у вас агрегат та скільки коштував?

9 Лютий, 2014 - 12:49
Коментарі: 1
Україна, Херсонська обл., м. Херсон
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 6 місяців тому
Рейтинг: 35

Олександр Безух так хорш тайгер агрегат класний бачив їх роботу в одному з підприємств Хмельниччини там використовують 3 шт по 6 метрів кожний. з одної сторони передня батарея дисків дрібнить солому лами розпушують а котки прикочують менше потрібно обробок грнту. і палива. є фото кейс еколотайгера осінью в нас в херсоні ним капельку зривали по кукурудзі можу закинути фото. але не сподобався він на bd6d814cc78257157ef4f3dc8513a1cb.jpg
2 диски підшипники посипались рама лопла. і взагалі не дуже він d08d5a676746e77c62d90e441a14bcfe.jpg
0d76a7dfb5e6bf56f2ea194332f44b52.jpg
b689dd4e10c269b120b26cc22a2bc175.jpg

10 Лютий, 2014 - 07:52
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

Антон Корчан:
Олександр Безух так хорш тайгер агрегат класний бачив їх роботу в одному з підприємств Хмельниччини там використовують 3 шт по 6 метрів кожний. з одної сторони передня батарея дисків дрібнить солому лами розпушують а котки прикочують менше потрібно обробок грнту. і палива. є фото кейс еколотайгера осінью в нас в херсоні ним капельку зривали по кукурудзі можу закинути фото. але не сподобався він на bd6d814cc78257157ef4f3dc8513a1cb.jpg
2 диски підшипники посипались рама лопла. і взагалі не дуже він d08d5a676746e77c62d90e441a14bcfe.jpg
0d76a7dfb5e6bf56f2ea194332f44b52.jpg
b689dd4e10c269b120b26cc22a2bc175.jpg


це не хорш, це глибоко розпушувач Кейс еколо тайгер,такий у нас також є. Хороший апарат який використовуємо для глибокого розпушування і хороша альтернатива оранці. Вибачте,кидати фото і відео не маю змоги та часу

10 Лютий, 2014 - 07:54
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

Антон Корчан:
Олександр Безух так хорш тайгер агрегат класний бачив їх роботу в одному з підприємств Хмельниччини там використовують 3 шт по 6 метрів кожний. з одної сторони передня батарея дисків дрібнить солому лами розпушують а котки прикочують менше потрібно обробок грнту. і палива. є фото кейс еколотайгера осінью в нас в херсоні ним капельку зривали по кукурудзі можу закинути фото. але не сподобався він на bd6d814cc78257157ef4f3dc8513a1cb.jpg
2 диски підшипники посипались рама лопла. і взагалі не дуже він d08d5a676746e77c62d90e441a14bcfe.jpg
0d76a7dfb5e6bf56f2ea194332f44b52.jpg
b689dd4e10c269b120b26cc22a2bc175.jpg


вибачте, зверху не дочитав, а так все вірно

10 Лютий, 2014 - 07:55
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

Олександр fgrubin:
А фото можете добавляти, а то якось не інформативно? Потрібно витрачати час на пошук. А можна й відео, наприклад: Виявляється це не просто дискатор, а комбінація важкої дискової дискової борони та глибокорозпушувача. Якої ширини у вас агрегат та скільки коштував?


у нас 6 метрів,коштував майже мільон

10 Лютий, 2014 - 23:53
Коментарі: 1
Україна, Херсонська обл., м. Херсон
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 6 місяців тому
Рейтинг: 35

Олександр Безух можливо їм такий попався з партії поганої що постійно ломається але альтернатива оранці так вони цю капельку підривали 16 грудня тоді у нас мороз був -5 грунт промерз гарно до того ж після збирання куку джониками грунт вкатився гарно самі бачите по грудкам які лишалися. подрібнення кукурудзи не було гарно зробленим хоть жатка була рота-диск і після них ходив мтз82 з подрібнювачем шульте. там де було більше стебел забивався гарно. но можливо якщо б одразу проведена виборка капельки з грунту то такого головняка не було. а так тупо лапами підірвати без опускання дисків не сильно гарно хоча на цьому полі після рихлення був внесений гній курячий з розрахунку 30т.га і послідуюче боронування культиватором джон дір з трактором нх т8.390 но то вже окрема тема як вони там награлися. :v: :dance:

30 Червень, 2014 - 21:58
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

Модернізував свій пд-3.3 в причіпний.

 

1 Серпень, 2014 - 15:35
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 7 місяців тому
Рейтинг: 60
Починаючий форумчанин

Хочу придбати під МТЗ-82 дискову борону для основного обробітку. Вибор стоїть між УДА-2,4 і АТП-2,4. Може хто підкаже їх слабкі і сильні сторни?

1 Серпень, 2014 - 19:12 (Відповідь на #85)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 9 років 7 місяців тому
Рейтинг: 60
Починаючий форумчанин

АГП-2,4

9 Вересень, 2014 - 21:40 (Відповідь на #86)
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

 

А ось трошки відео в роботі https://www.youtube.com/watch?v=IBP9OtvXBlU

27 Червень, 2015 - 23:29
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Цікава стаття. Тиць

3 Липень, 2015 - 01:05
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Може хто працює\працював\бачив Amazone Catros ? Зацікавила ця штука. 

3 Липень, 2015 - 16:22 (Відповідь на #89)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 11

Ооооооооооо Катрос це звичайно чудо, мені дуже подобається. Легкий в експлуатації, маневрений , швидкий , ріллю робить то шо нада. Отримав його тільки в цьому році навесні. Тож пробували ним зробити і передпосівну культивацію(лущення), хоч він і непризначений для того,  та виходило непогано але де було більш вологіше робило невелику грудку. Було два поля після кукурудзи, де з осені не встигли зробити другий слід дискування, і тут "Кактус" виручив, вийшло досить непогано.... Ось декілька фото, нажаль в роботі не сфоткав. Вже сфоткаю після жнив як будем робити лущення стерні..

4 Липень, 2015 - 00:03
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Мені директор компанії-дилера розказував про те що відстань між батареями дисків у Катроса змінна. Тобто якщо багато пожнивних - збільшив і пішов працювать. Якщо предпосівний обробіток - зменшив і всю грудку заднім рядом побив. Так це чи ні ? Яку швидкість треба йому давати щоб було нормально ? Скільки метрів у вас і скільки сил трактора ?

4 Липень, 2015 - 00:34
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Швидкість потрібна мінімум 15 км/час.

Не знаю точно чи змінюється відстань між рядами, думаю це зайве, але точно передній ряд можна зміщувати вправо, вліво.

Грудку буде дробити його каток, а не задній ряд.

4 Липень, 2015 - 11:39 (Відповідь на #92)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 11

Передня батарея зміщується  у праву ті ліву сторону, і можна дещо зміщувати вперед чи назад. Зміщення в сторони дає змогу правильно відгегулювати як глибину, кут атаки,  так і якість вирівнювання площі.Що до швидкості, то як зауважив Олександр fgrubin, що швидше то краще. Ширина захвату у мого катросу 6 м, і тягне його Фенд 936 Варіо ( 300 к.с.), сміється із ним..При культивації брав 5 - 6 л/га пального, побачимо шо він скаже по стерні. Що до трактора то думаю можна щось меншої потужності, десь 240 - 250 к.с. Грудка розбивається котком, але якщо вона суха, а якщо багато вологи то може робити "пльоцики" ...

26 Серпень, 2015 - 22:16
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Коток резино-клиновий ? Чи трубчатий. Є новий 4001, демо, але в нього трубчатий коток. Незнаю що робить. Брать за 12 євро щоб попробувать наче не хочеться :) Продавець запевняє що резино-клиновий то лишнє :)

27 Серпень, 2015 - 09:27 (Відповідь на #94)
Коментарі: 5
Україна, Київська обл., м. БілаЦерква
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 6 місяців тому
Рейтинг: 152
Починаючий блогер

У продавця, або виробника має бути чітка інформація з приводу того який коток для якого типу грунтів більш придатний. У іноземних виробників ще й матеріали з випробувань зобов'язані надати. Також це стосується і ромашок та угла атаки. Я вже, нажаль не пам'ятаю комплектації борін. Але точно скажу що при виборі котка враховують грунт та домінуючу культуру. 

 А так взагалі почитала...хлопці, візміть Фрегат)))) і борона і плуг і зариється аж по підшипники. Дивують фото БЦ борін геть убитих. Я їх бачила багато, гарно працюючих і довго. Це так, до слова, приклад. Центр України, Челенджер гусеничний!!!! І за плугом кожен корпус можна порахувать))) Мабудь теж техніка не така.

27 Серпень, 2015 - 09:29 (Відповідь на #95)
Коментарі: 5
Україна, Київська обл., м. БілаЦерква
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 6 місяців тому
Рейтинг: 152
Починаючий блогер

І ще. Кость, а продавець не хоче на демо техніку завезти на твоє поле? Зазвичай вони це практикують, якщо клієнт перспективний. 

27 Серпень, 2015 - 09:51 (Відповідь на #96)
Коментарі: 5
Україна, Київська обл., м. БілаЦерква
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 7 років 6 місяців тому
Рейтинг: 152
Починаючий блогер

Почитала цікаву статтю))) про борони. Автор нагадує Ігоря Моляра. Це той що вів "Парк автомобільного періоду" та називав BMW бі-єм-дабол'ю. Потрібно скласти рейтинг агрегатів за розміром, ціною, ресурсом та якістю обслуговування у табличний вигляд.

27 Серпень, 2015 - 10:42
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Резиноклиновий каток на Катросі це головний фактор стабільної роботи агрегату, саме він не дає можливості бороні стрибати та рискати. А трубчатий каток здвоєний чи одинарний і яка його вага у порівнянні з резиноклиновим?

23 Грудень, 2015 - 16:21
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

(диски польські TOLMET 3м до т-150)

Цікаво почути відгук про їх 

 

24 Грудень, 2015 - 07:25 (Відповідь на #99)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 2 місяці тому
Рейтинг: 2

В Жуковського Сергія така! Кажуть що задоволені

24 Грудень, 2015 - 17:22 (Відповідь на #100)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 3 місяці тому
Рейтинг: 20

Купили таку цієї осені,робили по сої в один слід перед сівбою пшениці,робить непагано.Маса біля 1300кг,кожна стійка грає на резинових пальцях,ряди дисків регулюються,можна замовляти з іншим барабаном(трубчатий з шипами).

Щоб додати коментар, увійдіть