8 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
30 Січень, 2014 - 15:08 #1
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин
АГ-6 "Борекс" (эвропак)

Модернізація
Купив недуже обдумано собі пару років назад АГ-6 "Борекс" (типу європака). Один рік якось наче й сподобалось як він поля рівняє і грудки бьє. А ця посівна показала що його великі недоліки. S-стійки з невеличкими наральниками вимушений розставити дуже густо по рамі, при роботі по кукурузі (переораній) постійно забивається\виміляється. Так само коли земля "запливла" - ця доларова стійка зустрічає опір і відхиляється. Думаю викинути ті доларові стійки і прилаштувати жорсткі стійки і стрільчаті лапи 27 чи 33 см. в ширину. Розмістити всього 2 ряди таких стійок, забиватись неповинно, і глибина обробітку має бути більш-менш однаковою. Так само регулювання глибини секції ззаду (цепи) хочу замінити на гвинти. Можливо хтось робив таку переробку, чи бачив - буду вдячний за фото, і опис що з того вийшло.

9 Грудень, 2013 - 21:53
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

Думаю з стрільчастими лапами буде в рази краще, але я б порадив в 3 ряди так, як маю саморобний культиватор з жостко закріпленими стійками так от у 2 ряди забивало по мокрому при залишках соломи, переробив на 3 ряд за 2 роки роботи в полі жодного випадку забивання.

27 Січень, 2014 - 21:35
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

На слідуючий рік планую ось такі стійки з кронштейнами змонтувати замість S-образних стійок. Апостоловагромаш запропонував. a62631f90cfd4bb26d5cee879ece5766.jpg

29 Січень, 2014 - 14:36
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

Костянтин Шевченко:
На слідуючий рік планую ось такі стійки з кронштейнами змонтувати замість S-образних стійок. Апостоловагромаш запропонував.


А розстановка в 2 чи в 3 ряди? Гарні кріплення, зрізний болт як не помиляюсь. З якогось їхнього культиватора чи будуть робити під заказ?

29 Січень, 2014 - 17:37
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Олександр Штірліц:
А розстановка в 2 чи в 3 ряди? Гарні кріплення, зрізний болт як не помиляюсь. З якогось їхнього культиватора чи будуть робити під заказ?


Кажись якийсь з їхніх культиваторів, розставляти мабуть треба в 3 ряди, щоб знов незабивало. Болт зрізний, хоча на передпосівні 5-7 см мабуть він там непотрібен :)

30 Січень, 2014 - 13:08
Коментарі: 1
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 2 місяці тому
Рейтинг: 55

Костянтин Шевченко:
Кажись якийсь з їхніх культиваторів, розставляти мабуть треба в 3 ряди, щоб знов незабивало. Болт зрізний, хоча на передпосівні 5-7 см мабуть він там непотрібен :)


Він в основному потрібен в якихось нестандартних ситуаціях, наприклак коли захватив якись пропуск або краем обочину поля) ну і бувають камінння на полях, добре коли є такий захист- легше і дешевше поміняти болт чим лапу чи стійку.

12 Січень, 2016 - 18:31 (Відповідь на #6)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 3 місяці тому
Рейтинг: 20

Костянтин, як ваш європак?Скільки коштує одна лапа?Хочу також переробити свій європак(француз 4м).

12 Січень, 2016 - 21:58 (Відповідь на #7)
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Костянтин, як ваш європак?Скільки коштує одна лапа?Хочу також переробити свій європак(француз 4м).

Продав його в 2014-му. Як планував у цій темі - не переробляв.

Щоб додати коментар, увійдіть