БУРЕКС 430 СЦ, к.с.

Російська назва: 
БУРЕКС 430 СЦ, к.с.
bureks.jpgҐрунтовий та післясходовий гербіцид призначений для боротьби проти однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів на посівах цукрових буряків.
 
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: хлоридазон, (430   г/л)
ВИРОБНИК: «Істрохем», Словаччина
ТАРА: каністра 5 л.
 
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
  • м'яка дія на цукрові та кормові буряки;
  • чудовий партнер в бакових сумішах з іншими препаратами;
  • в бакових композиціях з іншими препаратами збільшує спектр дії на бур'яни та пом'якшує фітотоксичну дію на буряки;
  • можливість використання як в ґрунтовій, так і в страховій системі захисту;
 
МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:
Бурекс 430 СЦ діє на бур'яни безпосередньо через коріння і листя. Надходячи через грунт до коріння проростаючих бур'янів, препарат знищує їх ще до появи сходів або відразу після сходження буряків. На сходи бур'янів Бурекс 430 СЦ діє через коріння і листя (зі стадії другого до появи четвертого справжніх листків у бур'янів)
 
РЕЄСТРАЦІЯ В УКРАЇНІ:
Культура
Шкідливі об'єкти
Норми витрати препарату(л/га) за сезон
Спосіб, час обробки
Максимальна кратність обробок
Буряки цукрові
Однорічні дводольні бур'яни
5-7,5
Обприскування вегетуючих бур'янів до сівби, до сходів або по вегетуючій культурі з інтервалом між обробками 2 тижні (по вегетуючих бур'янах)
1-2
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
bureks2.jpgПеред застосуванням препарат слід ретельно перемішати. Відміряну кількість препарату налити через сито в бак обприскувача, наполовину заповненого водою, і при постійному перемішуванні бак наповнити водою до необхідного об'єму.
Бурекс 430 СЦ можна вносити протягом 24 годин після приготування робочого розчину, попередньо його ретельно розмішавши. У випадку використання в суміші з іншими препаратами робочий розчин необхідно вносити в день приготування БУРЕКСУ. При стрічковому внесенні рекомендується половина вказаної дози. Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт -3 дні, для ручних робіт -7 днів. Досходове внесення рекомендується в зонах з регулярними засухами і при більш пізній сівбі. При коливаннях вологості та нерегулярних опадах рекомендується всю норму препарату вносити до сівби або до появи сходів, можливе стрічкове внесення. Глибина заробки 2-3 см. При роздільних дозах перше внесення проводити посходово в період розвитку бур'янів; подальший обробіток через 7-14 днів в залежності від забур'яненості.
Загальна норма БУРЕКС 430 СЦ за вегетаційний період : 7,5 л/га.
Наявність достатньої кількості ґрунтової вологи або опадів після внесення, дозволяє препарату добре проникати в кореневу систему бур'янів.
Препарат ефективний проти більшості однорічних дводольних бур'янів. Не діє на багаторічні бур'яни, такі як будяк польовий, пирій повзучий, берізка польова, вівсюг. Період захисної дії: 4-6 тижнів після внесення. Швидкість дії - перші ознаки дії проявляються через 3 дні після внесення.
При післясходовому використанні препарат застосовують коли буряк досягне фази 2-х справжніх листків.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ПІДВИЩЕННЮ ЕФЕКТИВНОСТІ:
Ефективність застосування Бурексу 430 СЦ залежить від ґрунтової вологості. При застосуванні в суміші з препаратами на основі десмедифаму та фенмедифаму необхідно дотримуватись термінів обробітку (фаза 2-4 листків бур'янів).
 
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ становить 300-600 л води на 1 га. 
 
Джерело: 
 Каталог засобів захисту рослин "СаммітАгро", 2008 рік