ТОРЕРО, к.с.

Російська назва: 
ТОРЕРО, к.с.
torrero3.jpgДвокомпонентний досходовий та післясходовий гербіцид для боротьби з бур'янами на посівах буряків
 
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: метамітрон (350 г/л) + етофумезат (150 г/л)
ВИРОБНИК: «Файнкемі Швебда ГмбХ», Німеччина
ТАРА: каністра 5 л.
 
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
  • Спектр дії Тореро, к.с. дозволяє знищити бур'яни без застосування інших препаратів.
  • Тореро, к.с. діє на бур'яни через листя та грунт і знищує широку гаму бур'янів, які часто з'являються на посівах цукрового буряка.
  • Завдяки двом різним механізмам дії Тореро, к.с, знищує навіть стійкі до звичайних продуктів види бур'янів. Тореро, к.с. знищує такі бур'яни, як: лобода, підмаренник чіпкий, щириця шорстка, гірчаки, ромашкові. Придатний для використання на полях після озимого ріпаку.
  • Завдяки високому вмісту метамітрону Тореро, к.с. результативно перешкоджає проростанню самосійки ріпаку. Також істотно зменшується кількість злакових бур'янів.
  • Тореро, к.с. містить дві діючі речовини, які мають гарну ґрунтову дію. Завдяки їхній тривалій дії поле залишається чистим аж до збору врожаю.
  • Тореро, к.с. є повністю безпечним для цукрового буряка, тому що: містить тільки дві необхідні діючі речовини; не містить агресивого десмедифаму; містить тільки безпечні допоміжні речовини; розчинником є вода.
  • Відсутність фітотоксичної дії гербіциду Тореро, к.с. щодо буряків свідчить про високу селективність препарату. Це дає можливість обприскувати бур'яни у будь-який час, не пошкоджуючи буряки.
  • Безпечність та результативність знищення бур'янів сприяє збільшенню врожаю в 2 рази порівняно із необробленими плантаціями і на 25% порівняно із застосуванням стандартного продукту.
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Універсальний механізм дії.
Містить речовини, що діють через листя і через грунт, -метамітрон поглинається, головним чином, корінням, але також й листям; етофумезат поглинається проростаючими сходами і корінням.
Це дозволяє використати «весь» засіб. Використовується і та рідина, яка потрапляє на листя, і та, яка потрапляє на грунт.
Вищезазначена риса також є позитивною у тому випадку, коли після обприскування випав дощ - змита рідина продовжує діяти в грунті.
Тореро, к.с. добре діє за низьких температур. Оптимально застосовувати препарат за температури від +10 °С, однак етофумезат починає діяти вже за тем-ператури+2-7°С, а метамітрон - за теператури +5-7 °С, тобто за температури проростання деяких видів бур'янів. Тому зниження температури не затримує процесу знищення бур'янів
 
РЕЄСТРАЦІЯ В УКРАЇНІ:
Культура
Норма витрати, л/га
Бур'яни
Спосіб, час обробки, обмеження
Кратність обробки
Буряки цукрові
2,0
Однорічні дводольні та злакові бур'яни
Перше обприскування посівів культури у фазу «сім'ядолі» -перша пара справжніх листків у бур'яну.
Друге обприскування — через 7-10 днів після попереднього обприскування. Третє -через 7-10 днів після другої обробки (при необхідності)
3
 
Препарат сумісний з багатьма іншими гербіцидами, які застосовують на цукрових буряках.
 
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ:
Води використовуємо небагато -200-400 л/га. За посушливих умов використовувати верхню межу по кількості води.
 
ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат застосовують шляхом суцільного обприскування грунту. Перше обприскування препаратом ТОРЕРО, к.с. проводять, коли більшість рослин бур'яну досягли стадії сім'ядолі. Подальші обприскування рекомендується проводити за появи нової хвилі бур'янів. Максимальна кількість обробок за сезон – 3. Не рекомендується проводити досходовий обробіток на піщаних грунтах. Бажано утриматись від застосування препарату, коли температура перевищує 21 °С та за наявності яскравого сонячного світла.
 
ПРЕПАРАТ ЗАСТОСОВУЮТЬ У БОРОТЬБІ З ДВОДОЛЬНИМИ І ЗЛАКОВИМИ ВИДАМИ БУР'ЯНІВ:
Петрушка собача
Ромашка непахуча
Лобода біла
Гірчиця польова
Лисохвіст мишохвостиковий
Просо куряче (плоскуха)
Пальчатка криваво-червона
Паслін чорний
Щириця звичайна
Рутка лікарська
Мак польовий
Шпергель звичайний
Курячі очка польові
Жабрій звичайний
Спориш звичайний
Зірочник звичайний (мокриця)
Роман польовий
Підмаренник чіпкий
Гірчак почечуйний (шорсткий)
Талабан польовий
Метлюг звичайний
Кропива глуха стеблеобгорт.
Редька дика
Падалиця зернових
Лутига розлога
Кропива глуха пурпурова
Миший сизий / зелений
Кропива жалка
Ріпак (самосійка)
Льонок звичайний
Фіалка польова
Вероніка персидська
Грицики звичайні
Волошка синя
Ромашка лікарська
Горошок шорсткий
 
ТЕХНОЛОПЯ ВИКОРИСТАННЯ ПРЕПАРАТІВ:
 
ТОРЕРО ТА КОНТАКТТВІН + ГОЛТІКС 700
 
ЗНИЩЕННЯ БУР'ЯНІВ:
Гербіциди повинні одночасно діяти через листя та грунт. Тільки таким чином гинутимуть бур'яни і на поверхні ґрунту, і ті, які мали прорости у наступні кілька днів. Після трьох обробітків не з'являться повторні заростання. Завдяки дії через грунт вдається збільшити проміжок між обприскуваннями.
Кожне обприскування є однаково важливим:
 torrero.jpg
 
перше обприскування має на меті знищити якомога більше бур'янів, однак не може гальмувати чи пошкоджувати молоді буряки. Тореро та Контактвін + Голтікс є одними з найбільш безпечних гербіцидів, які добре виконують ці умови. Якщо бур'янів небагато, то можна зменшити дозу.
 
друге обприскування має на меті знищення тих бур'янів, які тільки зійшли, і тих, котрі залишилися з попереднього разу. Рекомендуємо до застосування Тореро та Контакттвін + Голтікс, які гарантують високу результативність дії. Застосування гербіцидів можна обмежити двома обп­рискуваннями, а поодинокі бур'яни вирвати вручну.
 
третє обприскування повинно знищити всі бур'яни і залишити на посівах буряків таку кількість препаратів, яка не дозволить повторного проростання бур'янів. Застосовуємо стандартні дози Тореро та Контакттвін + Голтікс. Ці гербіциди дозволять утримати поле чистим аж до збору врожаю.
 
ТЕХНОЛОПЯ ВИКОРИСТАННЯ ПРЕПАРАТІВ
ТОРЕРО ТА КОНТАКТТВІН + ГОЛТІКС 700
 torrero2.jpg
 
Увага!!!
Всі препарати рекомендується використовувати на бур'яни у фазі сім'ядоль. В випадку переростання бур'янів за консультаціями щодо застосування препаратів звертайтеся до регіональних представників компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». Олемікс 84, к.е. (мінерально-масляна емульсія) використовують як допоміжну субстанцію при посушливих умовах, переростанні бур'янів, при великій кількості бур'янів тощо. Використання Олемікс 84, к.е. дає можливість гербіцидам швидше поглинатися рослинами бур'янів і отримати надійний захист навіть в екстремальних умовах (посуха).
Використання інших допоміжних речовин (поверхнево-активних речовин, мінеральних масел) з препаратами Тореро, к.с., Контакттвін, к.е., Голтікс 700, к.с. може дати не передбачувані (негативні) результати у посівах цукрового буряка. Рекомендується використовувати при обробці Тореро, к.с. 200-400 л. води, а при обробці Контакттвін, к.е., Голтікс 700, к.с. 200-300 л. води. При посушливих умовах використовувати верхню межу по кількості води.
  
Джерело: 
Каталог засобів захисту рослин "СаммітАгро", 2008 рік