За останні 3 роки впровадження в своєму господарстві мінімального обробітку я вже досягнув певних позитивних результатів. При відмові від відвального обробітку (оранки) та зменшення глибини будь якого обробітку до 5-6см, досягнув економії 20л\га дизпалива. При цьому валова врожайність зросла. Що це значить?
Помножте ці 20л на площу яку Ви обробляєте і буде зрозуміло яка це значна сума.
На сьогоднішній день наше господарство витрачає 48л\га. Та це не є для мене результатом. Починаючи з цього року я планую скоротити витрати пального втричі, без зміни врожайності. До 16л\га.
Інструмент задяки якому я хочу цього досягти це прямий посів. Для впровадження цієї системи на даному етапі я маю певну технічну базу, знання і навіть невеликий досвід. (посів ячменю ярого по соняшнику напряму)
І найголовніше бажання.
Попередній план дій такий. В цьому році всі технологічні операції по вирощувані С\Г культур пройдуть за мінімальною технологією, а от вже починаючи з збирання врожаю обробіток проводитися не буде. Лише прямий посів.

14 Березень, 2013 - 15:17
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: Ніколи тому
Рейтинг: 5

Шановний Антоне!
Ти - людина, закохана в свою справу!
Вибач, що не в тему, але не знаю, як тобі ще написати. На якомусь форумі я читав твоє повідомлення про спробу провести тести біостимуляторів Емістиму С та Агростимуліну (здається, на ячмені в 2010 р.). Чи не поділишся результатами і враженнями?
Якщо так - напиши, будь ласка, на адресу serfom@ukr.net, буду дуже вдячний.
Сергій Фоменко

11 Травень, 2015 - 19:41
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 7 місяців тому
Рейтинг: 15

мені цікаво, як можна досягти витрати дизпалива 16л/га, якщо комбайн при зборі кукурудзи витратить близько 15л/га?

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь