Продам гербіцид Гетьман (ДУАЛ ГОЛД) Альфахімгруп

Add ID: 24972
Category: Засоби захисту рослин (пестициди), добрива / Гербіциди / Продам
For the region: Україна, Волинська обл.

Price: 11,35 $

Гербіцид Альфа-Гетьман(Дуал Голд) - грунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та деяких дводольних бур"янів.

Формуляція - концентрат, що емульгується.

Діюча речовина - Метолахлор, 960 г/л.

Норма витрат препарату - 1,6-2,5 л/га.

Переваги:

• Надійний захист цукрових буряків у критичний період росту від найбільш поширених бур’янів.

• Застосування ГЕТЬМАНА(Дуал Голда) дозволяє зменшити кількість механічних обробітків ґрунту, що заощадить вологу та збереже структуру родючого шару ґрунту.

• Крім ефективного знищення бур’янів гербіцид сприяє полегшенню догляду за посівами в період вегетації та збільшенню врожаю.

• Фітотоксична дія повністю відсутня, сприяє активному росту і розвитку рослин культури.Механізм дії:

Сходи бур’янів поглинають метолахлор у процесі проходження проростків через верхній шар ґрунту. Метолахлор належить до хлорацетамідів, які діють на проростки рослин, на вегетуючі бур’яни діють слабко. Механізм дії полягає в блокуванні росту кореневої системи та розвитку кореневого чохлика, і бур’яни гинуть, не з’являючись на поверхні ґрунту.Спектр дії:

• Чутливі бур’яни: різні види мишію, проса, пальчатки, зірочник середній, тонконіг однорічний, гірчиця польова, галінсога дрібноквіткова.

• Помірно чутливі бур’яни: різні види щириці, грицики звичайні, портулак городній, гумай та ін.Загальні рекомендації:

Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі під час проведення внесення препарату. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7–10 км/год. Ґрунт повинен бути дрібногрудкуватим – великі грудочки та велика кількість рослинних решток збільшують площу поглинання препарату і зменшують ефективність внесення. Оптимальні умови для внесення складаються після дощу або зрошення із нормою поливу 10–20 мм. У разі посушливої погоди гербіцид необхідно заробити ґрунтообробними знаряддями або провести коткування для ущільнення ґрунту.

При вирощуванні розсадних культур препарат потрібно застосовувати до висаджування розсади.

Мінімальна норма внесення застосовується на малогумусних та легких за механічним складом ґрунтах, середня – на суглинкових із вмістом гумусу менше 4%, підвищена – на суглинкових і важких із вмістом гумусу 4–5% та торф’яниках.

Норма витрати робочої рідини 200–400 л/га