Українська група компаній «Долина» виробляє і реалізує високоефективні, екологічно чисті препарати для обробки насіння «Вимпел-К» і «Оракул насіння»

Add ID: 25726
Category: Засоби захисту рослин (пестициди), добрива / Регулятори росту рослин / Продам
For the region: Україна,

Price: 0 ₴

Препарат для обробки насіння «Вимпел-К» і комплексне мікродобриво «Оракул насіння» є універсальними для будь-якого насіння і садивного матеріалу. Вони сприяють збільшенню енергії проростання і сили росту паростка, що дає можливість сформувати задану густоту стояння; розвитку кореневої системи, стійкості рослин до посухи та заморозків, збільшенню врожайності та підвищенню якості продукції.

Надбавка врожайності по культурам:

озима пшениця - 3,3 - 5,6 ц / га

озимий ріпак - 1,4 - 2,3 ц / га

ярі зернові - 2,8 - 3,5 ц / га

кукурудза - 3,6 - 6,2 ц / га

соя - 2,1 - 2,5 ц / га

соняшник - 1,4 - 2,9 ц / га

Препарат «Вимпел-К» має властивості стимулятора росту, прилипача, адаптогена, кріопротектора, антистресанта і антиоксиданта.

Використовується в бакових сумішах з будь-якими пестицидами і підсилює їх дію на 25-30%, завдяки чому має високу рентабельність при мінімальних витратах.

Препарат для обробки насіння «Оракул насіння» компенсує дефіцит поживних речовин в період несприятливих умов зростання, сприяє підвищенню врожайності культур на 15 - 27%, покращує якість продукції і збільшує стійкість рослин до хвороб на 18 - 30%.

Обробка насіння препаратами «Вимпел-К» і «Оракул насіння» призводить до закріплення їх дії в період всієї життєдіяльності рослини.

Продаж препаратів здійснюється через мережу дистриб'юторів. Кваліфіковані менеджери групи компаній «Долина» готові надати всю необхідну інформацію про препарати та дистриб'юторів у вашому регіоні.

Наші досягнення:  22 роки на ринку України, 25 продуктів в лінійці, 2 хімлабораторії, у групі компаній працює 26 менеджерів з розвитку ринків збуту, 5 кандидатів сільськогосподарських наук, 2 кандидати хімічних наук, 1 кандидат технічних наук. Компанія здійснює зовнішньоекономічну діяльність у 9 країнах світу.

ГК «Долина» - стимулюємо зростання вашого прибутку!