Add ID: 26897
Category: Техніка, запчастини / Причіпне та навісне обладнання / Продам
For the region: Україна, Дніпропетровська обл.

Price: 0 ₴

Дискова борона БГР-6,7 «Солоха» призначена для обробітку ущільнених ґрунтів різноманітного механічного складу з подрібненням і заробкою в ґрунт пожнивних решток які залишились на  швидше поверхні поля, а також для підготовки ґрунту під посів озимих культур, після збирання пропашних, без глибокого основного обробітку ґрунту. Борона може використовуватись в усіх грунтово кліматичних зонах України.

Дискова борона складається із двох батарей на передній встановлено диски «ромашка», на задній – суцільні диски, це дає змогу бороні працювати на задану глибину і з високим ступенем якості, незважаючи на твердість ґрунту та пожнивні залишки на поверхні поля. Досягається це в першу чергу за  рахунок великого навантаження на диск (в БГР-6,7 «Солоха» воно становить 137кг/на диск), та комбінації дисків (диски «ромашка» найкраще справляються із підрізанням пласта ґрунту, та подрібненням пожнивних залишків, «суцільні» диски краще перемішують ґрунт та подрібнюють його ), завдяки цьому «Солоха» добре справляється із великими пожнивними залишками.

Для підвищення надійності та прискорення ремонту обидві дискові батареї борони поділені на три секції, кожна з яких спирається на дві опори з підшипниковими вузлами, таким чином при ширині захвату 6,7 м батарея дисків спирається на десять підшипникових вузлів із самоцентрованими сферичними роликовими підшипниками, які мають декілька ступенів захисту від попадання в них пилу і бруду.

Секції дискових батарей зібрані на валах квадратного перерізу, що унеможливлює прокручування дисків, котушок між дисками та прижимних шайб.

 

Тип борони

Напівпричіпна

Агрегатується:

трактори класу 240 кН і вище

Робоча швидкість, км/год

8-12

Продуктивність  за 1 год, га:

5,4-8,0

Ширина захвата, м

6,7

Глибина обробітку, см

10-20

Орієнтовна витрата пального, л/га

 

Окупність за рахунок економіїї ПММ, га

 

Габаритні розміри в рабочому положенні, мм:

- довжина

8 700

- ширина

7 250

- висота

1 650

Габаритні розміри в транспортному положенні, мм:

- довжина

8 500

- ширина

4 400

- висота

2 650

Дорожній просвіт, мм

300

Маса борони, кг

7 690