Add ID: 27551
Category: Засоби захисту рослин (пестициди), добрива / Добрива / Продам
For the region: Україна,

Price: 0 ₴

Мінеральне добриво сульфат амонію гранульований містить 21% азоту і 24% сірки.Також гранульований сульфат амонію містить в своєму складі біологічно засвоювані з’єднання заліза. 

Отримують сульфат амонію шляхом нейтралізації синтетичним аміаком сірчаної кислоти. І відповідно гранульований сульфат амонія є прекрасним джерелом сірчаного живлення, так як значна частина сірки в рослинах знаходиться у вигляді солей сірчаної кислоти. Амоній, що містить в своєму складі сульфат амонія гранульований, добре доступний рослинам, мало рухливий і не вимивається з грунтів, що забезпечує можливість широкого його застосування як основого добрива, так і під час весняної підгодівлі. Сульфат амонію гранульований в першу чергу доцільно застосовувати для наступних культур:

1. вимогливих до сірки - ріпак, капуста і інші хрестоцвітні культури, гречка, озима і ярова пшениця;

2. що віддають перевагу амонійній формі азоту перед нітратною - картопля, цукровий буряк, кормові культури;

3. що краще виростають при слабокислій реакції грунтового розчину - картопля, льон, чай, соняшник, морква, помідори, щавель, петрушка, ріпа, редька, гарбуз, кабачки, редис, агрус, малина.

Гранульований сульфат амонію є високоефективним азотним добривом, застосування якого забезпечує високу агрономічну і економічну ефективність вирощування основних сільськогосподарських культур. При використанні гранульованого сульфату амонію одночасно ліквідується недолік азоту і сірки в харчуванні рослин, що значно покращує якість виробленої продукції. Слід зазначити, що сірка займає одне з провідних місць серед біогенних елементів після азоту, фосфору і калію. Позитивний вплив сірки на врожай часто залишається непоміченим, оскільки вона впливає не на величину, а на якість продукції.

Вносити сульфат амонію гранульований найкраще навесні в основне внесення під передпосівну культивацію, що дає можливість рівномірного розподілу добрива по полю. Підживлення сільськогосподарських культур сульфатом амонію також ефективні. Крім того, сульфат амонію може додаватися в розчин рідких азотних добрив.

Втрати аміаку при поверхневому внесенні сульфату амонію становлять не більше 1-3%, в той час як у карбаміду і аміачної селітри 25-30% від внесеної кількості азоту. Важливо також те, що азот в сульфаті амонію знаходиться в найбільш доступній формі для рослин і бере участь у формуванні врожаю протягом усього вегетаційного періоду.

При тривалому зберіганні сульфат амонію гранульований не злежується та зберігає сипучість, так як має слабку гігроскопічність.