Add ID: 29976
Category: Засоби захисту рослин (пестициди), добрива / Інсектициди / Продам
For the region: Україна,

Price: 175 ₴

Ентоцид ENZIM (суха форма) - грунтовий біоінсектицид для боротьби із ґрунтовими шкідниками: медведка, дротяники, личинки та імаго травневого і колорадського жука.

Активну діючу речовину препарату Ентоцид складають міцелій та спори кількох рас ентомопатогенних грибів.

Спори гриба в ґрунті, при попаданні на тіло шкідника, протягом 10-12 годин проростають і уражують жирову тканину, кишковий тракт, паралізують нервову систему, м’язову тканину та органи дихання. В результаті шкідник гине і стає джерелом розвитку для самого гриба та іншої мікрофлори ґрунту. Повна загибель наступає через 40-120 годин в залежності від віку личинки або імаго.

Ентоцид ENZIM Agro безпечний для людей, тварин, дощових черв’яків, а тому застосування препарату не потребує особливих заходів безпеки.

Застосування препарату:

Ентоцид вносять в ґрунт будь-яким доступним способом: методом змішування з добривами, в розчині з поливною водою, обприскуванням ґрунту.

Застосовувати препарат рекомендується восени або навесні, особливо в період випадання проливних дощів. Після внесення препарату ґрунт обробляється відповідно до технології: оранка, культивація, дискування, підгортання. Найбільш ефективно вносити препарат у вологий ґрунт перед його обробкою.

При висаджуванні розсади або саджанців, замочують кореневу систему в розчині препарату, або вносять його із поливною водою.

Щорічне застосування препарату Ентоцид ENZIM сприяє істотному зниженню кількості ґрунтових шкідників.

Завод мікробіологічних препаратів ЕНЗИМ (м. Ладижин, Україна)

Відеоогляд

Купити Ентоцид у виробника:

+38 (067) 582 33 22
+38 (095) 582 33 22
+38 (098) 900 900 3
+38 (044) 499 88 01

https://insektitsid.enzim.biz/entotsid.html

https://agro.enzim.biz/entotsid-metarizin.html