Пневмотранспортер, пневмонавантажувач

Add ID: 36349
Category: Техніка, запчастини / Інша техніка / Продам
For the region: Україна,

Price: 4200 €

Пропонуємо нагнітальні та всмоктувально-нагнітальні пневмонавантажувачі виробництва Німеччини, Данії, Польщі чи Канади в асортименті.
1. Пневмоневмонавантажувачі Польща мають продуктивність від 4 до 35 т/год, в залежності від моделі. Застосовуються для транспортування (і вентиляції) зерна, наповнення або розвантаження сховищ і складів. Ціна від 4200 євро
2. Пневмоневмонавантажувачі зерн Німеччина вирізняються високою якістю і довгим терміном служби. Їхня продуктивність — від 4 до 31 т/год. Вони мають цілісний литий чавунний корпус і повністю герметичні з'єднання.
3. Пневмоневмонавантажувачі Данія застосовуються при навантажувальних / розвантажувальних роботах. Управління транспортером здійснює одна людина. Є моделі, які працюють від електроприводу і є — від ВВП трактора. Їхня продуктивність до 120 т/год.
4. Пневмоневмонавантажувачі Канада продуктивністю від 40 до 200 т/год, призначені для транспортування, розвантаження і завантаження зернових культур, пелет, гранул та ін. Вони можуть бути залучені на елеваторах, комбікормових заводах, зерносховищах, складах, для наповнення залізничних вагонів і портових контейнерів. За бажанням замовника, пневмонавантажувачі можуть працювати від електродвигуна, валу відбору потужності трактора (ВВП), бензинового або дизельного двигуна.

https://agrokit.com.ua/g384157-pnevmopogruzchiki-zernovyh