images_2.jpgПрепарат для листкового та кореневого живлення
 
Виробник: "Кемтура"
Препаративна форма: розчинний концентрат
Упаковка: 5 л
 
Авейкен — це комплексний препарат для листкового та кореневого живлення рослин овочевих культур, що містить макро- та мікроелементи. Авейкен абсорбується через листкову та кореневу систему рослини і сприяє росту сильних та здорових корінців, забезпечуючи рослину всіма необхідними елементами для кращого її розвитку.
 
Склад:
Основні складові елементи: азот (N) 16%, цинк (Zn) 2.7%.
Додаткові елементи: калій (К2О) — 2.00%, бор (В) — 0.02%, хелатні іони міді (Си) — 0.15%, хелатні іони заліза (Fe) — 0.15%, магній (Мп) — 0.15%, молібден (Мо) — 0.0006%.
 
Дія Авейкену.
Препарат діє двома шляхами:
  1. стимулює виробництво ауксину, внаслідок чого рослини утворюють більш потужну кореневу систему, яка має кращі можливості доступу до ґрунтових резервів поживних елементів та вологи.
  2. підвищує та утримує на високому рівні фотосинтетичну продуктивність рослини, що забезпечує покращене перетворення денного світла в процес росту рослини та зниження стресу.
 
 Авейкен сприяє:
  • збільшенню синтезу ауксинів
  • збільшенню довжини та маси корінців
  • збільшенню поглинання світла
  • покращенню засвоєнню світла
  • підвищує потенційні можливості росту та отримання високого врожаю
 
 Авейкен має найкращий ефект при застосуванні на ранніх етапах розвитку рослин, під час її активного росту. Лише одна обробка забезпечує покращення росту та розвитку рослини на протязі всього сезону вегетації.
Препарат застосовується при об'ємі робочого розчину 100- 400 л/га. У випадку застосування Авейкіна окремо, в робочий розчин необхідно додавати ад'ювант Сільвет в концентрації 0.025%. Для запобігання проявів будь-яких ознак опіку рослин при застосуванні у бакових сумішах препаративна форма препарату не містить поверхнево-активних речовин (ПАР).
Авейкен є фізично та біологічно сумісним з рекомендованими пестицидами та їх баковими сумішами при умові його застосування згідно рекомендацій. Оскільки препаративна форма Авейкена не містить будь-яких змочувачів, це гарантує безпечність для рослин при використанні препарату у бакових сумішах. Втім при відсутності попереднього досвіду та інформації щодо результатів застосування Авейкіна у суміші з іншими препаратами рекомендується екпериментальна обробка обмеженої ділянки.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:
КУЛЬТУРА
Норма витрати, л/га
Оптимальний строк застосування
Капуста
2.5
Через 2-7 днів після висадки розсади у грунт
Цибуля (включаючи цибулю на перо), морква
2.5
Фаза 2-4 справжніх листків