- 5.7. АДОБ Fe (III) - ІДХА (залізо)

Хелатизований за допомогою ІДХА, що біологічно розкладається, повністю розчинний у воді хелат заліза. Рідке добриво, що містить 3 % заліза у формі хелату.
Застосовується для попередження та поповнення нестачі заліза в овочівництві, садівництві, на виноградниках, в розплідниках плодових та декоративних культур.
АДОБ Fe (III) - ІДХА засвоюється і довгий період часу переміщується в рослинах. Завдяки цьому швидко зникають ознаки нестачі заліза. Крім обприскування його можливо вносити шляхом поливу рослин або розсіюванням добрива в грунт.
Добриво легко розчиняється у воді. Якщо застосовуємо разом з іншими добривами, спочатку розчиняємо у воді добриво, а потім додаємо водний розчин АДОБ Fe (III). Обприскувати негайно після приготування робочого розчину.
Застосовувати 2-3 рази з інтервалом два дні, з моменту появи хлорозу рослин.
 
Застосування:
Польові сільськогосподарські культури:застосовувати 3 л/га добрива АДОБ Fe (III) ІДХА з витратою 300 л/га робочої рідини.
Овочеві культури:застосовувати 0,1-0,5 % розчин, відповідно сортовим вимогам рослин. У випадку появи нестачі заліза провести 3-4-кратне обприскування з інтервалом в два дні. Якщо ґрунт має рН 6,5, рекомендується полив рослин водним розчином добрива (0,4-2,0 л добрива в 100 л води).
Плодові:застосовувати 0,5 % розчин АДОБ Fe (III) ІДХА після цвітіння рослин. Обприскування проводити ввечері або в похмурі дні без дощу.
Гідропоніка:рекомендується застосовувати розчин з концентрацією 0,8-2,0 мг на 1 л розчину для підживлення.