Азотне підживлення озимих культур з літака та вертольота

Add ID: 587
Category: Послуги / Послуги у рослинництві / Пропоную
For the region: Україна,

Price: 95 ₴

Послуги малої авіації з ранньовесняного азотного підживлення озимої пшениці, ячменю та ріпаку з літака Ан-2 та вертольота Мі-2.

Норма авіаційного внесення добрив - від 100 до 200 кілограм на один гектар.

Працюємо в усіх регіонах України, включаючи прикордонні зони і в умовах, коли стан грунту (період сходу снігу, період рясних осінніх і ранньовесняних опадів) не дозволяє наземним розкидачам і обприскувачам увійти в поле, завдяки чому азотна підгодівля озимих відкладається на невизначений термін.

Вартість авіавнесення добрив залежить від загального об'єму робіт, норми внесення та становить - літаком від 95 грн/га без урахування вартості ПММ, вертольотом від 245 грн/га з урахуванням вартості авіакеросину. Додатково сплачується вартість перельоту до місця виконання авіаційно-хімічних робіт яка розраховуэться індивідуально.

19 Жовтень, 2013 - 07:13
Коментарі: 6
Україна
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 10 місяців тому
Рейтинг: 101
Починаючий форумчанин

По зиме хоть как нибудь заработать, зато летом "800 га - не, не интересно..." zlo

18 Червень, 2014 - 09:32 (Відповідь на #1)
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 дні 19 годин тому
Рейтинг: 11

Хто це сказав? А ну підніміться.

800 гектар для кукурузника чи вертольота це день роботи (ранок, вечір), максимум півтора (ранок, вечір, ранок) або 8 льотних годин. Якщо техніка знаходиться недалеко від господарства, підбераємо й по 500 га, якщо потрібно летіти з Тернополя в Луганськ, розрахунковий час підльоту 8 годин, для того щоб обробити 800 га, 8 льотних годин, то який сенс братись за таку роботу. Хто оплатить 8 годин перельоту в одну сторону і вісім годин перельоту в іншу?

Отака забава, малята.

Щоб додати коментар, увійдіть