Підробка чи нормальний препарат.
Де можна подивитися, і на що звертати увагу дійсно фірмовий продукт чи якась підробка ? Наприклад по компанії Сингента, препарат Максим XL 035 FS. На оффсайті вказана упаковка 20 і 200 л. Мені передали в 5 л. каністрах. Паліво ? Чи в них просто сайт недороблений ?
15 Жовтень, 2013 - 18:54
#1
В Україну він завозиться і в 5л і в 20л каністрах, з приводу тари можеш не переживати. Питання більше в надійності поставщика. Перелік оф. дистриб'юторів Сингенти дивись тут: http://www.syngenta.com/country/ua/uk/distr2011/Pages/distr_list2012.aspx Всі інші або субдистриб'ютори або продають підробки.
По зовнішньому вигляду тари відрізнити важко, іноді майже неможливо. Особливо якщо підробка зроблена якісно. Поліграфія вміє навіть голограми робити такі що від оригіналу невідрізниш. Також можеш подивитися номер партії на каністрі, звязатися із представником виробника препарату і дізнатися чи є така партія взагалі.
Так і зробив. Жду дзвінка тепер. ))
200л
Малинового кольору, з якимись згустками. Так і має бути ? Ну це так просто щоб знати на майбутнє, все одно вже травимо ним )))
Колір правильний, а от згустків бути неповинно.
Ну і що відповіли? Тоже треба купувати ЗЗР, всі говорять -оригінал.Але не хочеться купити китай по ціні оригінала.
Собі зробив висновок - ота економіння 20 доларів до одного місця. Треба брати в того хто давно працює, і кого можна знайти в разі чого. Експеримент був перший і останній раз - буду тепер тільки так робити.
Вносив Майстер Пауер Баєровський. Кукуруза підгоріла, хоча норма внесення була від 1,36л\га до 1,4л\га, при рекомендованих 1,25-1,5. В кожному ящику попадалась мінімум одна каністра без фольги на горловині. Наклейка на кришці теж відрізнялась від тих каністр де та фольга була. Продавець запевняє що все гаразд, офпредставник по Київській теж. Хто що скаже ?
А после внесения как с дождиком было? За кукурузу не скажу, но почвенники по подсолнечнику "шмальнули" сильно. При чем только подсолнечник а не амброзию или лободу...
Ты сам то веришь в то, что при прохождении канистры по конвейеру (а учитывая что в одном ящике то и одна партия) - спецом снимали бабину с одними этикетками и ставили с другими только чтоб одна отличалась??? Меня терзают смутные сомнения. Канистры остались? Письмо официалу местному, киевскому представителю и на европу кинь. Оптимально чтобы представитель видел что в адресате не он один его прочтет. Тогда "внимание" к вопросу больше. П.С.: теперь вопрос - была ли та одна канистра оригиналом или подделкой. :zlo: Может всего одну на ящик нормальную ставили??? П.П.С.: у кого покупал и есть ли еще такие последствия у других (можно в личку)
Костянтин Шевченко, у кого брали? в особисті. спробую допомогти розставити крапки над і. І фото якщо можна тари. В цьому році вже бачив підпалену кукурудзу після майстра.
Ось екземпляри з частини поля яку на час фотографування не обробляв.
Ось фото роблене в то й же день (після обробки Майстер Пауер пройшло 4 дні).
Ось фото тари. При чому з одного ящика. Та що зліва видно що нормальна, пробка відірвалась від запобіжника того пластикового, голограма розірвана навпіл. Пробка та що справа без каністри викрутилась саме так, разом з тим запобіжником. І наклейка як бачте не така. Може таке бути в одному ящику ? Хоча якось дуже тупо для підробки. Підробляй - то хоч візуально зроби все однаково.
Думаю там номер партії і дата виготовлення повинна відрізнятись. Можливо продавець вирішив позбавитись від партії застарівшого товару. В цьому році брав у дистриб"ютора Зенкор Ліквід в 5 літрових каністрах, то там також наклейка на кришці була без голограми але фольга на горловині каністри була.
На цих двох каністрах дата відрізняється в місяць (09-10) минулого року.
Цитата з опису препарату "Після обробки МайсТер® Пауер на деяких гібридах може спостерігаться антиціанове забарвлення, що з часом минає і не справляє впливу на урожайність." Та кукуруза що фіолетова - це і є той симптом ?
А номер партії однаковий чи різний?
Схоже що так і є. Погуглив і ось що знайшов: Антоциановый оттенок — синий, лазоревый Антоциановые пигменты могут изменять свой цвет в зависимости от кислотности среды. При низких значениях рН (1—3) антоцианы имеют насыщенный красный цвет, который по мере повышения рН изменяется до голубого и дальше до фиолетового. І вікіпедія пише: Антоцианы очень часто определяют цвет лепестков цветков, плодов и осенних листьев. Они обычно придают фиолетовую, синюю, коричневую, красную, оранжевую окраску. Эта окраска нередко зависит от рН клеточного содержимого, и потому может меняться при созревании плодов, отцветании цветков — процессах, сопровождающихся закислением клеточного содержимого. Многие антоцианы достаточно хорошо растворимы, например, при экстракции виноградного сока из кожуры плодов они переходят в красные вина (см. цвет бордо).
Только кто-то своими "шаловливыми" рученьками мог втулить разный срок в один ящик... Очень интересует причина почему так вышло... и что на это отвечает "Байер"? Может сроки годности перебивали... а может и левачек... И на каком этапе в ящиках "чудом оказались" другие канистры... Сомневаюсь что с завода так было...
Все по дню нормально розібрався. Там були різні ящики, різні номери партій і дати виготовлення. В одному ящику всі були без фольги. Пацани наплутали мої. З підпаленими листками - не вся площа а тільки гектарів 7-10, думаю це те що незважаючи на 22 тепла в той день сонце підпалило листок через те що він був мокрим (як через лінзу).
Обращайте внимание на цену, по которой Вам предлагают. Если цена очень низкая отностиельно тех компаний которые являются дистрибъюторами и дают Вам цену. Может быть паливо. Как правило у дистрибьюторов минимальная накрутка, чтоб оставалось на чем заработать субдистрибъюторам.
Підкажіть будь ласка можна ще вносити гліфосати по строках (температура вночі до + 10 -.вдень до + 18 ,а то по дискованій, здавалося б чистій стерні,є місцями будяки! А на другий рік там буряк планується!
Якщо немає нічних приморозків,то з вами названими температурами можна в максимальній нормі. Не орати мінімум три тижні.
Дякую!Приморозків ще немає,буду в неділю по обіді кропити,бо з неділі дощі ,і зниження температури ,правда без морозу!
бажано було б сьогодні вже заїхати в поле, до неділі вже б працювало по рослині.
Перед тим як вносити гліфосати прогляньте прогноз погоди на 14 днів, якщо протягом цього періоду середньодобова температура не буде опускатись нижче +6..+8, то можите вносити препарат, якщо буде нижча, то гліфосат повністю не проникне в рослину і відповідно гарного ефекту від гербіцида ви не отримаєте. Листя може й пожовтіє, а корінь залишиться живим і на слідуючий рік знову буде рости. Серед гліфосатів краще беріть з калійною сіллю,вона більш жорстка дією.
та на роботі до вечора! а завтра -оранка і сівба! Хоча можливо-ще й завтра встигну!
наскільки доцільно збільшити норму-щоб не перестаратися!
обробив в неділю гліфосатами,агроном порадив додавати на гектар по 3 кг аміачної селітри=для більшого ефекту!
Правильно порадив, дійсно непогано підсилює дію гліфосатів.
Просто швидше спалить надземну частину(кращий візуальний ефект), підземній треба зараз три тижні, а може й чуть більше.
буду чекати-час ще є щоб переорати!