23.02. Ми з батьком відвідали виставку-ярмарок в Дніпропетровську "Агропром 2012". На виставку нас запросили НВП Аеромех. Напередодні поїздки я зареестрував нас на порталі виставки, виклавши інформацію про назву господарства профіль діяльності та мобільні телефони. Так як ми чесні бізнесмени, то приховувати цю інформацію ми не мали наміру.[cut=Читать далее......]
Сама по собі виставка не справила на нас великого враження. Можливо виною тому кінець виставкової пори. Аграрії готуються до нового сезону і ніякі покупки основних засобів їх не цікавлять. Може просто той день співпав зі святом?! Не знаю, але вигляд у єкспонентів був стомлений і не активний.
Та головне трапилось на другий день після цього.
Телефонує номер 0672200943. (Тут я виділяю діалог шахрая, щоб Вам шановні хлібороби було зрозуміло всю техніку ведення розмови, яку він використовує для введення в оману, як діє на свідомість підбором фраз. Щоб кожен з Вас остерігався таких "помічників")
- Добрий день. Це Іван Володимирович?(мається на увазі мій батько, бо при його реєстрації я використав свій номер телефону, батьківський я не засвічую в мережі, йому й так хватає дзвінків)
Ні. Це Антон Іванович, його помічник.
- Це Віктор Борисович з Києва. Мені потрібно поговорити з Іваном Володимировичем(голос сильний, власний, тільки поганенько чуть. Таке враження ща сам собі фонить голосом. Не дослуховує до кінця, не дає можливості задати питання, говорить швидко і дуже чітко) Передаю слухавку.
- Слухаю. (мій батько)
Іван Володимирович вам потрібно зявитись на семінар в Київ. Значить АПК організовує всіх фермерів, будуть інвестори з-за кордону, і губернатор. Мені поручено кожного хто відмовиться "На карандш брать і доповісти губернатору"
- Про що доповісти і якому губернатору!?
Я бачу ви не розумієте. Ми організовуємо фермерів. Для вас виділено 3 місця(три місця тому, що я реєстрував Батька себе і брата Ваню, але він не поїхав. Після цієї фрази про 3 місця я зрозумів, що вийшли на нас через виставку бо співпали всі факти) в передніх рядах, будуть приїздить іноземці. Міністр буде.
Стривайте. В мене таке враження, що ми знайомі і наче про щось раніше домовлялись. Хто ви і яка фірма? Хто організовує?
Послухайте мене. Ми можем дуже серйозно вам допомогти, але ж і ви не сидіть з з опущеними руками.
Ми вам поможем з інвестиціями, але ж людей бажаючих багато. Тому потрібно "по іншому" домовитись

- Знаєте що?!! Мені здається нам немає про що говорить. Якщо ви хочете щось запропонувать то звязуйтесь з головою районної організації фермерів.
Так що тепер мені сказать губернатору?
На цих словах Батько не витримав і кинув слухавку.
Для чого я це написав?
Для того, щоб Ви нікому нічого не давали, не позичали. І ніколи не вирішували справи хабарями.
Звертаюсь до людей сильних. Тих хто має відношення до МВС. Прозондуйте цей номер. Преставтесь фермером з 1000 га землі. Скажіть, що пропущений у вас від них номер. Хай вони вам дадуть рахунок, або зустрінуться з вами.
ДО ЛЮДЕЙ МАЛЕНЬКИХ.
ЯКЩО НЕДАВНО З ВАМИ ТРАПИЛОСЬ ЩОСЬ ПОДІБНЕ, ЗУПИНІТЬСЯ ПОКИ Є МОЖЛИВІСТЬ.

Прощу приєднатись до обговорення. Не стійте в стороні.

25 Лютий, 2012 - 23:37
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 місяці тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Така сама ситуація була з моїм батьком в кінці квітня 2011 року. Сіяли сою - йому дзвінок. Розмову дослівно непамятаю, але треба було купити якісь запрошення на семінар де буде присутні представники президента чи щось таке. Погрожували що запишуть в "чорний" список і затравлять перевірками якщо не купимо. Я попросив батька не реагувать. На слід день глянув банківську виписку і побачив що рахунок за якісь квитки оплачено (батько непослухав мене). На сайті http://vsenomera.com зразу ж прочитав про цих людей. Сума була некритична - 2400 грн. але я почав їх набирати. І шо ви думаєте - вони прислали всі необхідні документи, і квитки на "Прожектор Періс Хілтон". Я до чого веду - ці шахраї не такі прості. І в варіанті з правоохоронними органами повністю захищені (документи і товар є,шахрайства ніякого все законно). Просто знаючи що в більшості фермери це вже в літах дядьки, які бояться всяких "чорних" списків ці люди вміло користуються цим в телефонній розмові і примушують купляти їхні товари чи послуги. Через місяць з іншого номера вже на мій телефон звонила людина і щось подібне мені пробувала навязати. В нецензурній формі я пояснив що і до чого - більш та людина не звонила. Висновок - тих хто толком непредставляється а починає погрожувать і нести якусь ахінею - посилаємо подалі і нереагуємо.

28 Лютий, 2012 - 14:57
Коментарі: 9
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 2 місяці тому
Рейтинг: 65

Анологичная ситуация. Звонок из администрации премьера (какаго не уточняли). Женский настойчивый голос. Приежайте на сборы инвесторов с выступлением известных российских актеров. Когда стал уточнять кто звонит, что за инвесторы и сколько за это хотят денег - сказали о Вас будет доложено и отключились

22 Жовтень, 2012 - 11:31
Коментарі: 1
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 3 місяці тому
Рейтинг: 55

Я в шоці , нещодавно потрапив до агробізнесу ! Вже таких історій наслухався і начитався що далі нікуди , нещодавно один знайомий фермер говорив що купить собі снайперську гвинтівку smile бо дістали представники влади зі своїм "дай"

19 Січень, 2013 - 12:19
Коментарі: 4
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 10 років 1 місяць тому
Рейтинг: 43
19 Січень, 2013 - 12:19
Коментарі: 4
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 10 років 1 місяць тому
Рейтинг: 43

Мартынюк - Ермаков
тел.: (044)754-30-52
тел.: (067)220-09-43

19 Січень, 2013 - 12:21
Коментарі: 4
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 10 років 1 місяць тому
Рейтинг: 43
19 Січень, 2013 - 14:34
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 місяці тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Їх повязали. Хтось неполінувався і накатав заяву. Або не до того подзвонили. Передача була по ТВ.

31 Січень, 2015 - 17:16 (Відповідь на #7)
Коментарі: 1
Україна, Рівненська обл., м. Рівне
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 29

Звичайний розводняк... До нас як виробників постійно   наяюють... типу від мін інфаструктури або провспілка .....виступ зам самого-самого, збори фуршет і т.д. на вас заброньовано 2 місця явка обовязкова)))) ціна 3000 з особи)))

Щоб додати коментар, увійдіть