Хочу придбати цей комплекс, в основному через гіпотетичну можливість прямого посіву. Радує ціна. За новий 7,5м захвату просять 450т.грн., проти Horsch Sprinter6ST 90т.євро та Morris Consept 2000 6м за 1200т.грн. При тому, що Партнер і Концепт брати-близнюки. Лякає невідоме. Може хто вже є тим щасливим власником Партнера, дуже прошу, знайдіть хвилинку. Напишіть відгук.
29 Січень, 2014 - 16:53
#1
Дуже жалко. Пройшов місяць і жодної репліки. Дуже цікавими виявилися ці "ребята" з УАТ. Говорили-говорили з ними, майже домовились а вони в кінці кажуть самовивозом заберете :shock: . Поїду на виставку подивлюсь поближче поговорю. Щось перехотілось мені. Якісь скритні. Практично ніякої інформації на сайті крім самореклами, та обіцянок суперврожаїв.
Був давним давно на дні поля під Києвом.. Дивився на нього коли він ще був 4,5 і це був 2008-й рік. Сильно був унилий він з виду. Навіть на покраску грошей жаліли. І коли пішли агрегати на демонстрацію (навіть і посівні) то цього ніхто не підчепив. Як він може стрільчатою лапою сіяти в 0 - дуже цікаво.
може. Борго ж сіє. Особисто я не зміг полюбити Борго (Боргу, Борги)) Але люди користуються і задоволені.
Посів Ячменю (2009рік)
Дякую хлопці. Взагалі то в нашому районі їх штук 6 працює. Але ніхто напряму не сіє. З розповідей власників гарна озимина, соя і ріпак виходить. Кажуть, що соняшник відсотків на 15-20 більше дає ніж на рядковому посіву. Лише один раз я бачив як по соняшничинні необробленому, але чистому від бурянів взагалі, сіяли оз.ячмінь то сходи супер. Висів виходить всплошну, а відстань між зернинами 3-6см по радіусу.
Ось цікаве на мою думку
Первое, что ограничивает такое чередование - сроки уборки подсолнечника могут быть позднее сроков сева рапса. И еще в теории у них есть общее заболевание - серая гниль. Но на практике у сои и подсолнечника это же общее заболевание, однако по данным многих исследований именно после сои наибольший урожай подсолнечника в сравнении с другими предшественниками! И массового поражения серой гнилью не обнаружено.
На ріпакові як не крути, а доведеться фунгіцид примінити. Якщо ранній посів то двічі, восени і навесні, коли починає йти в стрілку, щоб більше пагонів утворювалось.
Відео нормальне, тільки мало.Апарат сила. Що коштує, можна в приват. Як зараз ріпачок, посходив дружно? Вже повинен, 15 діб пройшло.
Сам на всіх виставках до нього підходжу. Мені подобалась його початкова версія 4,5 м захвату - дешевша була б набагато. Чомусь від них відмовилися. 450 його ціна була весною. Антон, скинеш фотки як посходить - побачим шо за машина, і шо ти там за настройщик :)
Багато людей кажуть про неможливість нормально працювати на глибинах посіву 3-5 см. Розкажи чи є в тебе такі проблеми, чи може то просто балачки і таких проблем неіснує.
Це посів соняшнику Партнером. Дата посіву 16.04.13р
Партнер (Partner) гарна машина, але є краще й дешевше: Серійна модель посіного комплексу культиваторного типу для посіву по всіх технологіях (традиційна, мініимальна, нульова) Алькор (Alcor) 7,5 (10) виробництва ПАО "Червона зірка". http://www2.agroscience.com.ua/board/read663.html П.С. Й доставка, без питань, в любий регіон України :smile:
Сьогодні розмовляв з директором одного чималого господарства. Каже є Партнер, але поки влазим у строки сієм сою СЗ. Як невстигаєм - тоді й ним. Причиною називає неможливість добитись однакової глибини посіву. Хтось би розвіяв ці чутки, якщо вони чутки. Або підтвердив. Хоча й сам розумію - яка точність в культиватора може бути.
В тому-то й справа, що перевагою "ленточного"/"сплошного" посіву є використання умовно вільної землі, але страждає точність, оскільки в культиваторі віяловий принцип, а в СЗ строчний. Чим ширша площа посіву (вильоту зерна) - тим важче втримати однакову глибину. В теорії цей недолік компенсується валовим збором.
Только этим летом Вы можете получить культиваторные посевные комплексы Алькор 7.5, Алькор 10, или однодисковый посевной комплекс Орион 9.6 (аналог John Deere 1890) оплатив всего 10% их стоимости.
Сделав первый взнос в размере всего 46 000 грн. (что в 2 раза дешевле новой сеялки СЗ 3,6 и в 4 раза - СЗ 5,4-06) за посевной комплекс Алькор 7.5, 67 000 грн за Алькор 10 или 81 500 грн. за Орион 9.6 вы сможете сеять уже сейчас, а платить с урожая.
Указанные единицы техники можно приобрести на условиях рассрочки платежа до 31.08.2014.
По поводу Партнера. Машине не плохая, но есть недостатки в разработке и сервисе.
Слабые места: вентилятор и следорыхлители. Запчастей по гарантии ждали 8 месяцев.
Основное преймущество: резко уменьшаются потребности в человеческих ресурсах. Сплошной посев работает, с бурьянами бороться намного легче.
Недоработана система загрузки. Уже отобранное и протравленное зерно приходится снова пускать через шнеки. Загружать из мешков - новые трудозатраты, которые сводят на нет его преймущество управления одним механизатором. Наше решение - загрузка через биг-бэги
Работать по нулю - нереально. Для качественного равномерного посева по глубине требует подготовленного выровненного поля. Но о приобретении не жалею
А мы сеем только по стерне, по пару 10% не более. У нас по технологии пахать не рекомендовано. Собственно и купили Партнёр как стерневую сеялку. После наших СЗС-2.1 разница ощутимая. И по выработке и по качеству сева. В этом году рапс-гибрид сеяли по норме 3,25 кг/га. Получилось хорошо. Пшеницу ячмень он сеет класно, а за рапс боялись. Ну а вобщем комплексом довольны, трактор только новый надо, а то на Кировец положиться нельзя. Старый, вечно чтото стрельнёт в самый неподходящий момент.