Результат вражає, але це не врожайність яка показана на 200 га ато й всі 1000 га, а всього лиш на 50 сотках. На великих площах дуже важко отримати такі показники, дуже багато факторів на які ми не можем вплинути.
Хлопці хто які регулятори росту використовує. Я крім хлормеквату нічого не пробував. От хочу цього року спробувати хлормекват по кущенню, і Етефон після виходу в трубку. В кого є досвід використання Етефону?
у цьому році врожайність на круг на 650 га- 89 ц.га . Ще одне господарство - 1000 га пшениці,врожайність на круг 92 ц.га (за останні роки менше 75 не було). Головне підхід та розуміння власника та агронома і буде щастя))
Олександре, опишіть, будь ласка, свою технологію вирощування чи підхід публіці! Врожайність у Вас висока і головне стабільна. В чому секрет? Грунт, погода, кількість добрив та ЗЗР? Чи можна градуювати ці чинники по силі впливу на врожайність чи розглядати їх можна тільки у комплексі для конкретного поля? Якими методами визначення потреб пшениці у підживленні та захисті користуєтесь? Тримаєте руку на пульсі і в кожній ситуації своє рішення чи маєте відпрацьовану технологію, що дає добрі результати щороку?
Я б назвав ці фактори у такій послідовності по впливу на врожай- добрива,ззр,погода тоді грунт.( як показали остані два роки то і на суппісках та суглинках можна брати 7-9 тон пшениці) ЗЗР тількі оригінали( надоїли ці експеренти, я даже від роботи відмовився в нормальному господарстві тількі тому,що балуються генериками та недотримують технологію і пішов на меньшу зарплату але буду працювати оригіналами і нікому постійно нічого доказувати))) Насіння тількі німецької селекції і бажано завозити самому контрабасом. Наші сорти в ніякі ворота не лізуть, мало того,що не стабільні а і при одинаковій технології дадуть на 1-1,5 тон меньше,один рік можуть "вистрілити"fа потім 4 роки нижче плінтуса.По визначені потреб у живленні то схема відпрацьована.Під посів 1,5-2 ц 8-19-29 та 170 кг азоту у діючій у три підживлення (дози у перших двох підживленнях варіюються в залежності від розвитку пшениці та самого добрива а саме це може бути або карбамід,сульфат амонію чи селітра, зараз великі господарства не можуть купити селітру то налягають на карбамід і повним ходом вже підживляють) Технологія відпрацьована але кожен рік можливі деякі поправки по протруйниках та препаратах в залежності від ціни на препарати та появу нових,кращих. Зараз іду працювати у інше господарство і по цій технології буду там також працювати.
Хлопці хто які регулятори росту використовує. Я крім хлормеквату нічого не пробував. От хочу цього року спробувати хлормекват по кущенню, і Етефон після виходу в трубку. В кого є досвід використання Етефону?
Іван від хлормеквату рекомендую взагалі відмовитися, так як більшість народу його вносять абсолютно неправильно і не тоді коли треба!!!! і виходить просто виливають його без будь-якої користі, тим паче ССС залежний щей від погодніх умов(
краще переходити на одноразове або дробне внесення препарату МОДУС. він менш привязаний до фази і до погоди. правда обробка вийде дорожча ніж ССС!
ща пориюся в своїй пошті там мають досить класні презентації по фазах ВВСН по кожній культурі і рекомендаціях по внесенню ЗЗР і мінеральних добрив (що і коли вносити)
Цього агронома треба давно вигнати))) Я надіюся такі унікуми не в Горинь агро? 1. Що це за супер припарати? 2. Він два рази з інсектицидом персонально окремо кропить? Для чого давати 600 гр модусу, якщо можна дати 1 л.хлормерквату та 200 гр модусу,що по ціні буде в три рази дешевше.3. По колосу він не працює і потім думає де подіти фузаріоз. Короче технологія га..но.
Олександр,порадьте мені будласка як доглянути посіви пшениці ( Дарунок Поділля) купив на насіння посіяв два гектари, Як добитись хорошого результату? Допоможіть будьласка ( нехочеться з такими агрономами викидати гроші на вітер)!!!!!! Дякую!!!!
. Він два рази з інсектицидом персонально окремо кропить? Для чого давати 600 гр модусу, якщо можна дати 1 л.хлормерквату та 200 гр модусу,що по ціні буде в три рази дешевше.3. По колосу він не працює і потім думає де подіти фузаріоз. Короче технологія га..но
А яка оптмальна кількість кропінь? Я наприклад по неграмотності кроплю пшеницю ( і ячмінь також) тільки один раз. Строк визначаю ( по пораді агронома) так: тягну до останнього, щоб було видно з трактора рядки пшениці, головне, щоб пшениця не зімкнулась в рядках, тоді вже пізно. Сиплю і ллю в бак гербіцид з фунгіцидом (в тому році Калібр з Колосалем) і чекаю жнив. Тільки врожайність поки що не радує. В планах найти таку технологію, щоб гарантовано збирать по 6 тонн пшениці і 2 сої.
Володя,що це за врожай 2 тони сої? Приїдь візьми насіння та інокулянт і дам технологію по сої і просто не пожалій грошей. Сергій та сама технологія і для Вас,правда не знаю,що за сорт але моя рекомендація переходьте на німецькі сорти.
А тепер по технології вирощування пшениці. Оприскувань весною 3 чи 4 рази.Чому? Бо в перше оприскування по кущенню не попадають препарати які потрібно вносити на тиждень пізніше.
1. Фунгіцид (бажано Тілт турбо або Рекс дуо 0,3 +Флексіті 0,2 якщо раній посів та є ризик чи вже появилася борошниста роса) якщо пізніші посіви то хватить Фалькон 0,6 або Рекс Дуо 0,5.Плюс Хлормеркват хлорид 1л+ 5-10 кг карбаміду. це по кущенню.
2. Гербіцид (може бути Калібр,Гранстар Про,Гроділ і т.д) + 0,2 Модусу+ 2л мікродобрив будь-яких зернових+ інсектицид Фастак(хоч би) Це оприскування початок виходу в трубку, орієнтовно через 1,5-2 тижні після першого.
3. Оприскування по прапорцевому листу фунгіцид з стробілурином(Аканто,Амістар,Абакус,Медісон,якщо обробляти 1 раз Рекс з флексіті то 2 раз давати середні норми фунгіцида)+ карбамід 5-10 кг+ інсектицид (фастак)+ мікродобрива 1л
4 По колосу. Тілмор 1,2 або Солігор 1 л+ бажано інсектицид.
Підживлення: 1 раньою весною (можна вже) 2 ц селітри. 2.по виходу в трубку 2 ц.селітри. 3. з початком виходу колоса 1 ц.селітри. Перше підживлення можна замінити сульфат амонію чи карбамід.
Нижче описана технологія і для вас, де саме і Острозі маєте землю? Якщо пісчані грунти і маєте проблему з митлицею і інштми злаковими бурянами то по гербіцидах скажу окремо.
,що це за врожай 2 тони сої? Приїдь візьми насіння та інокулянт і дам технологію по сої і просто не пожалій грошей.
Якраз і основна проблема з власними коштами, а в позички, ще й з такими % якось страшнувато, ризики якісь все рівно є. Хоча з ранньою соєю не такі й велики, хіба що якись форсмажор. Але з іншої сторони якось треба все рівно пробувать переходить на вищий рівень, інакше мабуть не виживеш. Умови по веденню бізнесу стають все жорсткішими. Якщо все буде добре, то постараюсь приїхати. Просто в мене лишилась ще з поза того року 20л Базаргану (думав сіять просту сою, а знайшов і посіяв ГМО), шкода якщо пропаде, а тут пропонують Танаїс. Так що поки думаю.
Олександр, дякую за поради!!! Сіяв я пшеницю в кінці вересня. На фото видно що на ній напевне вже є хвороба???? добавлю фото гляньте. Порадьте де купляти препарати??
це скоріше за все не хвороби а наслідки морозу! Так,що поки нічого страшного.Якщо офіційно то препарати купляйте на серйозних фірмах ( Єрідон, Спектр,Агрозахист Донбас і т.д) Але є пропозиції за пів ціни оригіналів тут на місці або з Білорусії. Я стараюся купляти таку.
ще одне до теми за регулятори!
хлопці якщо ви робите захист від бур"янів весною і вносити препарати з 2,4 або дикамбою, то ні в якому разі не можна давати туди регулятора росту.
ці дві діючі речовини за своєю суттю є теж регуляторами росту, тому при весною краще вносити препарати на основі сульфенілсечовин.
цим ви завдасте менше шкоди рослині)
Олександр добрий вечі!!!!! Підкажіть конкретніше по припаратам що купляти, бо ви написали різні. Допоможіть купити по такій пропозиції як ви купляєте ( Але є пропозиції за пів ціни оригіналів тут на місці або з Білорусії.) І підскажіть ще чи можна закривати вологу по посівах легкими боронами?? Дякую!!!!
Кас господарство використовує давно, тож досвіду чимало. В тому році вносили у два рази в нормі 170 та 100 кг/га, друге внесення розводили водою 50/50. Зараз плануємо в один раз для зменшення витрат.До тогож коли другий раз вносити то буде вже кінець кущення та досить висока температура яка спияє швидкому випаровуванню КАСу та може спричинити опіки, щоб цього небуло використовували спеціальні трубки для касу які легко забиваються грунтом та губляться ( багато гіморою з ними). В середньому 170 - 190 кг /га у д.р. Цьогорічна система удобрення:
1. - Нітроамофоска - 70 кг/га - перед культивацією
2. Аміачна вода - 250 кг/га - культивація з внесенням ам. води.
3. Сульфат амонію - 100 кг/га - в цьому році в перше внесли з осені ( думаю зробили правильно бо загальний стан покращився, перед входом в зиму була зріджена )
4. КАС-32 - 270 кг/га - по мерзло талому грунту.
5. Карбамід - 10-15 кг/га - по колосу
6. Кальциніт - 4 кг/га по вегетації + мікродобрива ( фолікер, розасоль, та спробуєм в цьому році Нановіт моно мідь ).
Два тижні назад був на семінарі. Представники Яра Міла запросили агронома - науковця з англії який казав що для отримання 8 т/га пшениці потрібно N184 P93 K55
я думаю що при такому внесенні в грунті багато амонійного азоту, що призведе до того що буде багато непродуктивних стебел і зелених підгонів на момент збирання)
на мою думку все таки краще розділити тих 270 кг касу
да класно нарекомендували)
Підкажіть, на скільки буде велика втрата азоту при підживленні пшениці карбамідом по мерзлоталому грунту і взагалі чи буде ефект від такого підживлення в порівнянні з селітрою?
на скільки буде велика втрата азоту при підживленні пшениці карбамідом
Тут на форумі радили карбамід зимою по снігу, я купив 700кг, але не встиг внести. Тепер сам не знаю, що з ним робить. Для першої підкормки ніхто не радить замість селітри, тому що потрібні якісь мікроби, щоб перетворили азот в якусь там потрібну форму, а тим мікробам для цього потрібне тепло і час. По прогнозу заморозків ранішніх не намічається. Правда є кусочок 2 га, де в грудні вніс 450 кг сульфат амонію, в діючий речовині це звісно єрунда- по 46 кг в на га, може для старта хватить? Туда планую як тільки підсохне сівалкою внести 300 кг карбаміда. Що робити з рештою поки не знаю, може лишить на позакореневе?
Володя,бери зараз підживляй карбамідом і не морочи голову. Зараз всі перше підживлення роблять карбамідом, просто від температури залежить швидкість переходу з однієї форми в іншу. Зараз ідеальна температура і волога для підживлення карбамідом.
Володя,бери зараз підживляй карбамідом і не морочи голову.
Але ж як? Я то на полі якщо чесно не був, але думаю грязь непролазна. А карбамід лійкою на голу землю хіба можна? Приморозків ранішніх не передбачається.
через те так хазяйнуєте,що не можете на поле зїздити подивитися, я вчора підживляв пшениці місцями даже сліда не видно та зараз якраз дождики ідуть так,що втрат не буде!! Сьогодні нітроамофоску розкидав по оранці ніякого болота не має. А в неділю каддіком їздив по технологічних по пшениці.
під цукровий буряк,поки є волога то розкидав. Ніхто не знає що буде далі з погодою,може бути засуха і буряк не візьме тієї нітроамофоски. атак вона ніде не подінеться
хех, володимир, я ще в суботу кинув діамофоску під буряк і одразу зробив закриття вологи на площах під буряк і сою)
ось фото як виглядало поле після боронування
Україна, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський
Користувач
Відсутній
Останній вхід:
6 років 5 місяців тому
Рейтинг: 30
Або самому стрілятись, або все ж таки, когось...... Тона селітри 12000грн. Хлопці допомогли знайти дешевше, замутили по 10 кусків..... Країна чудес, бензин по 19,5 соляра , з якоїсь статі,, 22 гривоса..((((((
це для тих,що запитували про Кубус
Результат вражає, але це не врожайність яка показана на 200 га ато й всі 1000 га, а всього лиш на 50 сотках. На великих площах дуже важко отримати такі показники, дуже багато факторів на які ми не можем вплинути.
Хлопці хто які регулятори росту використовує. Я крім хлормеквату нічого не пробував. От хочу цього року спробувати хлормекват по кущенню, і Етефон після виходу в трубку. В кого є досвід використання Етефону?
у цьому році врожайність на круг на 650 га- 89 ц.га . Ще одне господарство - 1000 га пшениці,врожайність на круг 92 ц.га (за останні роки менше 75 не було). Головне підхід та розуміння власника та агронома і буде щастя))
Олександре, опишіть, будь ласка, свою технологію вирощування чи підхід публіці! Врожайність у Вас висока і головне стабільна. В чому секрет? Грунт, погода, кількість добрив та ЗЗР? Чи можна градуювати ці чинники по силі впливу на врожайність чи розглядати їх можна тільки у комплексі для конкретного поля? Якими методами визначення потреб пшениці у підживленні та захисті користуєтесь? Тримаєте руку на пульсі і в кожній ситуації своє рішення чи маєте відпрацьовану технологію, що дає добрі результати щороку?
Я б назвав ці фактори у такій послідовності по впливу на врожай- добрива,ззр,погода тоді грунт.( як показали остані два роки то і на суппісках та суглинках можна брати 7-9 тон пшениці) ЗЗР тількі оригінали( надоїли ці експеренти, я даже від роботи відмовився в нормальному господарстві тількі тому,що балуються генериками та недотримують технологію і пішов на меньшу зарплату але буду працювати оригіналами і нікому постійно нічого доказувати))) Насіння тількі німецької селекції і бажано завозити самому контрабасом. Наші сорти в ніякі ворота не лізуть, мало того,що не стабільні а і при одинаковій технології дадуть на 1-1,5 тон меньше,один рік можуть "вистрілити"fа потім 4 роки нижче плінтуса.По визначені потреб у живленні то схема відпрацьована.Під посів 1,5-2 ц 8-19-29 та 170 кг азоту у діючій у три підживлення (дози у перших двох підживленнях варіюються в залежності від розвитку пшениці та самого добрива а саме це може бути або карбамід,сульфат амонію чи селітра, зараз великі господарства не можуть купити селітру то налягають на карбамід і повним ходом вже підживляють) Технологія відпрацьована але кожен рік можливі деякі поправки по протруйниках та препаратах в залежності від ціни на препарати та появу нових,кращих. Зараз іду працювати у інше господарство і по цій технології буду там також працювати.
Хлопці хто які регулятори росту використовує. Я крім хлормеквату нічого не пробував. От хочу цього року спробувати хлормекват по кущенню, і Етефон після виходу в трубку. В кого є досвід використання Етефону?
Іван від хлормеквату рекомендую взагалі відмовитися, так як більшість народу його вносять абсолютно неправильно і не тоді коли треба!!!! і виходить просто виливають його без будь-якої користі, тим паче ССС залежний щей від погодніх умов(
краще переходити на одноразове або дробне внесення препарату МОДУС. він менш привязаний до фази і до погоди. правда обробка вийде дорожча ніж ССС!
ща пориюся в своїй пошті там мають досить класні презентації по фазах ВВСН по кожній культурі і рекомендаціях по внесенню ЗЗР і мінеральних добрив (що і коли вносити)
https://agrar.bayer.de/Apps/Bestimmer/BBCH-Bestimmer.aspx
lдо речі дуже класний і потрібний додаток, правда на німецькій мові, але думаю розберетеся)
Буду вдячний за інформацію по фазах ВВСН і рекомендаціях по внесенню ЗЗР.
Вже фото скинув, поля власні ( в господарстві якось все часу не хватало сфоткати). Сорт Тобак,врожайність 96 ц.га
1 обробка
-- через 7 - 10 днів після 1 - шої
Цього агронома треба давно вигнати))) Я надіюся такі унікуми не в Горинь агро? 1. Що це за супер припарати? 2. Він два рази з інсектицидом персонально окремо кропить? Для чого давати 600 гр модусу, якщо можна дати 1 л.хлормерквату та 200 гр модусу,що по ціні буде в три рази дешевше.3. По колосу він не працює і потім думає де подіти фузаріоз. Короче технологія га..но.
Олександр,порадьте мені будласка як доглянути посіви пшениці ( Дарунок Поділля) купив на насіння посіяв два гектари, Як добитись хорошого результату? Допоможіть будьласка ( нехочеться з такими агрономами викидати гроші на вітер)!!!!!! Дякую!!!!
А яка оптмальна кількість кропінь? Я наприклад по неграмотності кроплю пшеницю ( і ячмінь також) тільки один раз. Строк визначаю ( по пораді агронома) так: тягну до останнього, щоб було видно з трактора рядки пшениці, головне, щоб пшениця не зімкнулась в рядках, тоді вже пізно. Сиплю і ллю в бак гербіцид з фунгіцидом (в тому році Калібр з Колосалем) і чекаю жнив. Тільки врожайність поки що не радує. В планах найти таку технологію, щоб гарантовано збирать по 6 тонн пшениці і 2 сої.
Володя,що це за врожай 2 тони сої? Приїдь візьми насіння та інокулянт і дам технологію по сої і просто не пожалій грошей. Сергій та сама технологія і для Вас,правда не знаю,що за сорт але моя рекомендація переходьте на німецькі сорти.
А тепер по технології вирощування пшениці. Оприскувань весною 3 чи 4 рази.Чому? Бо в перше оприскування по кущенню не попадають препарати які потрібно вносити на тиждень пізніше.
1. Фунгіцид (бажано Тілт турбо або Рекс дуо 0,3 +Флексіті 0,2 якщо раній посів та є ризик чи вже появилася борошниста роса) якщо пізніші посіви то хватить Фалькон 0,6 або Рекс Дуо 0,5.Плюс Хлормеркват хлорид 1л+ 5-10 кг карбаміду. це по кущенню.
2. Гербіцид (може бути Калібр,Гранстар Про,Гроділ і т.д) + 0,2 Модусу+ 2л мікродобрив будь-яких зернових+ інсектицид Фастак(хоч би) Це оприскування початок виходу в трубку, орієнтовно через 1,5-2 тижні після першого.
3. Оприскування по прапорцевому листу фунгіцид з стробілурином(Аканто,Амістар,Абакус,Медісон,якщо обробляти 1 раз Рекс з флексіті то 2 раз давати середні норми фунгіцида)+ карбамід 5-10 кг+ інсектицид (фастак)+ мікродобрива 1л
4 По колосу. Тілмор 1,2 або Солігор 1 л+ бажано інсектицид.
Підживлення: 1 раньою весною (можна вже) 2 ц селітри. 2.по виходу в трубку 2 ц.селітри. 3. з початком виходу колоса 1 ц.селітри. Перше підживлення можна замінити сульфат амонію чи карбамід.
Нижче описана технологія і для вас, де саме і Острозі маєте землю? Якщо пісчані грунти і маєте проблему з митлицею і інштми злаковими бурянами то по гербіцидах скажу окремо.
Якраз і основна проблема з власними коштами, а в позички, ще й з такими % якось страшнувато, ризики якісь все рівно є. Хоча з ранньою соєю не такі й велики, хіба що якись форсмажор. Але з іншої сторони якось треба все рівно пробувать переходить на вищий рівень, інакше мабуть не виживеш. Умови по веденню бізнесу стають все жорсткішими. Якщо все буде добре, то постараюсь приїхати. Просто в мене лишилась ще з поза того року 20л Базаргану (думав сіять просту сою, а знайшов і посіяв ГМО), шкода якщо пропаде, а тут пропонують Танаїс. Так що поки думаю.
не такі великі кошти потрібно у сою, а до базаграна треба хармоні та грамініцид,бажано досходово зробити...
Олександр, дякую за поради!!! Сіяв я пшеницю в кінці вересня. На фото видно що на ній напевне вже є хвороба???? добавлю фото гляньте. Порадьте де купляти препарати??
це скоріше за все не хвороби а наслідки морозу! Так,що поки нічого страшного.Якщо офіційно то препарати купляйте на серйозних фірмах ( Єрідон, Спектр,Агрозахист Донбас і т.д) Але є пропозиції за пів ціни оригіналів тут на місці або з Білорусії. Я стараюся купляти таку.
ще одне до теми за регулятори!
хлопці якщо ви робите захист від бур"янів весною і вносити препарати з 2,4 або дикамбою, то ні в якому разі не можна давати туди регулятора росту.
ці дві діючі речовини за своєю суттю є теж регуляторами росту, тому при весною краще вносити препарати на основі сульфенілсечовин.
цим ви завдасте менше шкоди рослині)
Олександр добрий вечі!!!!! Підкажіть конкретніше по припаратам що купляти, бо ви написали різні. Допоможіть купити по такій пропозиції як ви купляєте ( Але є пропозиції за пів ціни оригіналів тут на місці або з Білорусії.) І підскажіть ще чи можна закривати вологу по посівах легкими боронами?? Дякую!!!!
Сергій можу продати різні чесно зекономлені оригінальні препарати
по позиціях які точно порекомендує Саша Безух маю
амістар 31$
рекс дуо 22$
флексіті 35 $
крім того піктор, біскайя, дуал голд, бетанал, галера, моспілан, раксіл, актара, фалькон
Та не потрібно нічого закривати)) Валентин пропонує по нормальних цінах,якщо потрібно ще дам пару координатів.
цікавить піктор,біская, моспілан. По чім? У мене є 100 л Вітаваксу оригінал чи нікого не цікавить та розливний Дуал та Гезагард,також оригінал
Валентин добрий вечір!!!!! Дайте будьласка свій номер телефону!!!! Я вам зателефоную і ми домовимся!!!!!!
Сергій номери є в профілі. І якщо конкретно щось цікавить то пишіть краще приватними повідомленнями в профілі.
Олександр, скиньте мені координати....
На наступних вихідних планую підживити пшеницю аміачною селітрою 100кг/га,мучить питання що рановато,хто що порадить?
Міша, ам селітрою однозначно що рановато. при таких погодніх умовах у пшенички не скоро наступить ЧВВ, краще сульфат амонію внести
Цього тижня планую кас-32 вносити, сульфат давав з осені.
Іван а КАС як і чим вносиш?
Оприскувачом, з форсунками для касу FL Lechler. Норма касу 270 кг/га
а такої кількості чистого КАСу не забагато?
я читав що максимальна норма КАСу на 1 раз 60 кг/га д.р. от і більше 2 ц не ризикував давати)))
іван а скільки взагалі азоту на 1 га падає у вашому господарстві?
Кас господарство використовує давно, тож досвіду чимало. В тому році вносили у два рази в нормі 170 та 100 кг/га, друге внесення розводили водою 50/50. Зараз плануємо в один раз для зменшення витрат.До тогож коли другий раз вносити то буде вже кінець кущення та досить висока температура яка спияє швидкому випаровуванню КАСу та може спричинити опіки, щоб цього небуло використовували спеціальні трубки для касу які легко забиваються грунтом та губляться ( багато гіморою з ними). В середньому 170 - 190 кг /га у д.р. Цьогорічна система удобрення:
1. - Нітроамофоска - 70 кг/га - перед культивацією
2. Аміачна вода - 250 кг/га - культивація з внесенням ам. води.
3. Сульфат амонію - 100 кг/га - в цьому році в перше внесли з осені ( думаю зробили правильно бо загальний стан покращився, перед входом в зиму була зріджена )
4. КАС-32 - 270 кг/га - по мерзло талому грунту.
5. Карбамід - 10-15 кг/га - по колосу
6. Кальциніт - 4 кг/га по вегетації + мікродобрива ( фолікер, розасоль, та спробуєм в цьому році Нановіт моно мідь ).
Два тижні назад був на семінарі. Представники Яра Міла запросили агронома - науковця з англії який казав що для отримання 8 т/га пшениці потрібно N184 P93 K55
я думаю що при такому внесенні в грунті багато амонійного азоту, що призведе до того що буде багато непродуктивних стебел і зелених підгонів на момент збирання)
на мою думку все таки краще розділити тих 270 кг касу
да класно нарекомендували)
Підкажіть, на скільки буде велика втрата азоту при підживленні пшениці карбамідом по мерзлоталому грунту і взагалі чи буде ефект від такого підживлення в порівнянні з селітрою?
Тут на форумі радили карбамід зимою по снігу, я купив 700кг, але не встиг внести. Тепер сам не знаю, що з ним робить. Для першої підкормки ніхто не радить замість селітри, тому що потрібні якісь мікроби, щоб перетворили азот в якусь там потрібну форму, а тим мікробам для цього потрібне тепло і час. По прогнозу заморозків ранішніх не намічається. Правда є кусочок 2 га, де в грудні вніс 450 кг сульфат амонію, в діючий речовині це звісно єрунда- по 46 кг в на га, може для старта хватить? Туда планую як тільки підсохне сівалкою внести 300 кг карбаміда. Що робити з рештою поки не знаю, може лишить на позакореневе?
актер 2 репр. посів 25 жовтня
норма висіву 220 кг/га в млн це 4,8 млн
Кубус 2 репр
170 кг/га 3,8 млн
посів 20 вересня
попередник оз. ячмінь
це торрілд або скаген, репродукція 3
норма висіву 200 кг/га, 4,3 млн
посів 20 вересня
Володя,бери зараз підживляй карбамідом і не морочи голову. Зараз всі перше підживлення роблять карбамідом, просто від температури залежить швидкість переходу з однієї форми в іншу. Зараз ідеальна температура і волога для підживлення карбамідом.
Але ж як? Я то на полі якщо чесно не був, але думаю грязь непролазна. А карбамід лійкою на голу землю хіба можна? Приморозків ранішніх не передбачається.
через те так хазяйнуєте,що не можете на поле зїздити подивитися, я вчора підживляв пшениці місцями даже сліда не видно та зараз якраз дождики ідуть так,що втрат не буде!! Сьогодні нітроамофоску розкидав по оранці ніякого болота не має. А в неділю каддіком їздив по технологічних по пшениці.
А на городі біля хати ноги витягнуть не можна, треба глянуть на полі.
А під що нітроамофоску і чому так рано? До сівби ще цілий місяць
під цукровий буряк,поки є волога то розкидав. Ніхто не знає що буде далі з погодою,може бути засуха і буряк не візьме тієї нітроамофоски. атак вона ніде не подінеться
хех, володимир, я ще в суботу кинув діамофоску під буряк і одразу зробив закриття вологи на площах під буряк і сою)
ось фото як виглядало поле після боронування
ВВСН
Або самому стрілятись, або все ж таки, когось...... Тона селітри 12000грн. Хлопці допомогли знайти дешевше, замутили по 10 кусків..... Країна чудес, бензин по 19,5 соляра , з якоїсь статі,, 22 гривоса..((((((
Трохи почала падати
http://www.himagro.com/price-list.html