Стала потреба мати свій ЗАВ. З тих речей що бачив - лише ОВС-25 стаціонарно працююча. Хочеться мати можливість за потреби первинної очистки зерна (наприклад куски качана в кукурузі, невимолочений стручок в вологій сої ну і так далі, форсмажор короче, те що налаштуванням комбайна вирішити неможливо. Ну і можливість відібрати найкраще зерно на посів (пшениця,ячмінь. соя, горох і т.д.). В кого що працює в господарстві, або хто якого виробника зерноочистного обладнання, чи бригаду будівельників\монтажників може зарекомендувати ? Поки-що схиляюсь до ЗАВ з двома машинами - РБС і ІБС. Виробництва запорізького заводу Агросепмаш. Хтось бачив в роботі ці штуки ?
маю САД. роботою задоволений
Симпатично в них сепаратори виглядають. Скажіть Віталій, вам його вистачає на первинну очистку теж ? Чи все таки решетними машинами краще ? Опишіть ширше свій досвід - модель, заявлена продуктивність, як ним працюєте (стаціонарно в ЗАВ чи просто в коморі). Чи робите ним всю роботу по очистці, чи тільки дочищаєте для посіву чи просто доведення до норм ДСТУ. А то якось дуже лаконічно )))
Дуже хвалять лінію Фадєєва.
в мене нацменший з них. При очистці 4 т. при калібровці 2т. Я при калібровці пропускаю раз. настроюю так щоб на насіння відходило половина з усього.в інструкції пише перш очищати потім калібрувати. за принципом роботи відділяє за вагою.якби після нього пропустити через петкус булоб ще краще. зробив його на колесах.один мінус з завантаженням треба вдосконалювати.
я також маю САД. прикольна машинка)
якщо добряче накрутити вітер то за перший прохід і відкалібрує і відвіє полову і стручки.
а якщо пускати вдруге то взагалі мови немає.
з плюсів слід відмітити її мобільність. прості налаштування і то що не потрібно мати купу решіт для різних культур
з мінусів те що потрібно мати додаткові шнеки чи норії для завантаження машини
ІСМ кращі за САДи! Так як мають можливість регулювати обороти двигуна,тоді можна відрегулювати очистку як хочеш! Маю вдома ІСМ-5 а в господарство взяли ІСМ-25 самозагрузний і вигрузний. Сою чистимо за один раз добре,пускали другий раз то вообще ідеально
І що достатньо буде одного сепаратора на задачі які я хочу вирішувати ? Машини з решетною сепарацією неставити ? Якось невіриться.
На садові обороти теж регулюються
ІСМ це хто виробник?
Можливо САД зараз і не роблятью. Я купував 5 років назад.Робили їх в Луганську. Є ще АЛМАЗ. Взагалі таких є декілька виробників і принцип роботи однаковий.
І САД, і Алмаз робили в Луганську.
Виробник Харків! Безрешетного хватає з головою! чистив пшеницю і сою,задоволений,тільки потріьно трошки постояти з настройками погратися
переплутав у мене ИСМ5 зелений по САДИ блакитного кольору. і посилку з харкова відправляли. брав цього літа то обійшлося близько 30К гривнями.
а на хлопську голову взяти то норм сварщик за пів дня такого ж агрегата забадяжить останеться тільки блок керування з двигуном)
Щось не знаходю в них ІСМ-25 самозагрузний і вигрузний. Скільки коштував такий?
Знайшов таке в ТОВ «НВК «АГРО-ВІГС» :
http://agro-vigs.com/mobilny-zav-25-po-tsene-ovs-25.html
Чи можливо на таких сепараторах відібрати соняшник з зерновідходів після ОВС-25?
Колега проводив первинну очистку і досить багато гарного соняшнику потрапило в зерновідходи.
да,такий купили! 220 тис.грв
А нерозлущені боби ІСМ-25 відбирає?
казали нам хлопці що наладжували,що з цим проблема якщо соя сирувата тоді дуже добре не відбирає,але в нас в кагаті були стрючки при очистці я так думаю їх скрибками повідкривало.
Яка її реальна продуктивність?
Окрім сої, що чистили?
Чистили кукурудзу то десь 7 тон в годину, а сою в режимі сепарації близько 4 тон в годину
Їздив сьогодні дивився 2 ЗАВи. Оин з БЦС-25 (барабанний сепаратор)+Алмаз (3 т\год.) І один з великим Алмазом (нерозібрав моделі) і з РБС-75. Блін таке шось. Ні та ні та комбінація несподобалася. Буду ще їздити роздивлятись машини різних виробників. Може ще чеське чи турецьке обладнання подивлюся. Буду сюди відписувати, про це ж прошу всіх хто в темі :)
Подивись бсх хорольськиц завод. Сам не бачив в роботі. Але кажуть що бомба. Бо решета очищаються шариками а не щітками
ЗАВ буде високим - під бункером 3,6 м. мінімум. А ставлять їх на стовпи з швелерів. Розтеліпає та БСХ його. Або розпирать його якось треба. Це підтвердив один з колег, в якого БСХ-100 на ЗАВі стоїть. Великими трубами підпирав щоб не гухнув ))). З понеділка поїду дивиться на олісовський барабанний сепаратор. Різниця між агросепмашовським і олісовським однакової потужності - близько 100 тис. грн. Хочеться розуміть що на них продають.
Сьогодні був на виставці. Були майже всі хто робить аеродинаміку. Крім Алмазу (мабуть лишився в луганді). В САД обороти вентилятору незмінні, силу потоку змінює механічна заслінка. Великий, зроблений добротно, але і самий дорожчий (мова йде про 10 т\год). ІСМ-10 роблять два заводи. Один Агро-Вігс (Харків) і нший - Агросепмаш, (Запоріжжя). Принципово схожі, навіть колір майже однаковий, але мені чомусь більш сподобався запорізький. Ще був Алма, торгуються найкраще, завод новий, лише починає. Дуже схожий на запорізький, кольорова гамма лише інша. В принципі обираю між Алма і Агросепмаш. Машина працюватиме ЛИШЕ в режимі калібрування. Думаю що всі вони будуть робить свою роботу.
Это неплохой показатель конечно, но есть и серьезнее оборудование. Я хочу себе сейчас приобрести ЗАВ-"Нива"-50Б, так как производительность этого оборудования около 50 т/ч. Я видел на выставках такой и нашел на http://www.olis.com.ua/rus/kompleksi/zavi.html точно такое же. А то у меня уж очень уже старое оборудование, еще наверное 60-70 годов и оно требует замены. Иногда из-за этого бывают простои и меня это крайне не устраивает! Вот и решился уже на приобретения именно "Нива"-50Б, может у меня и не всегда такие объемы, но запас мощности и такой потенциал не помешают.