Створення власного фермерського господарства

86 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
16 Січень, 2017 - 21:13 #1
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0
Створення власного фермерського господарства

Доброго дня всім!
Хочу сказати що це дуже класний сайт, є багато корисної інформації, багато фермерів - великих і малих і людей які розбираються в агро бізнесі. Я планую створити власне маленьке фермерське господарство і мені потрібні поради людей які вже цим займаються!
1. Земля і Бюджет! Я планую взяти 20 га. для початку, потім планую збільшити до 30-40. Мій бюджет 28+/- 2 тис.дол. Скажіть чи буде цього достатньо?
2.Техніка: Трактор МТЗ-82 з фронтальним навантажувачем.
Ще не визначився з Комбайном - бюджет 10тис. дол. Думаю Джон дір 900-ї або 1000-ї серії, що ви порадите для 20 га свого поля + городи односельчан, потрібен комбайн на 50-70 га. Хто має джон дір 900 і 1000 серії то напишіть іхна слабкі місця і витрати на їх ремонт.
Сівалка - бюджет 2,5 тис. дол. Яку порадите взяти: нашу чи з закордону, механічну чи пневматичну?
Дискова борона - бюджет 2тис. дол.
Оприскувач.
Всю остальну техніку планую брати по сусідах. Буду купляти при необхідності.
3. Що порадите сіяти перший раз: озимі чи ярі культури? І що саме сіяти краще?
4. Що робити з зерном: продавати зразу з поля, чи зберігати (власного складу в мене немає)
Чекаю на ваші поради, пропозиції, зауваження. Скажіть на чому можна заощадити, а на чому заощаджувати не варто.
Надіюся що тема буде корисною для багатьох читачів!

17 Січень, 2017 - 06:44
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 6 місяців тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Регіон? 20 дуже мало, якщо є змога, беріть одразу 40, краще 1 рік комбайна піднанять. Трактор як зрозумів уже є.Марка комбайна особливого значення немає (все рівно, що мерс,ауді чи бмв) все працює і ламається. ДДир хороший вибір, слабке місце двигун,малоремонтопригодний, але при догляді (масла і не перегріть через якісь патрубок)ходить довго.

Стан землі, коли візьмете?

Працювать офіційно?

17 Січень, 2017 - 09:20 (Відповідь на #2)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Регіон - Тернопільські обл.
Я також думав взяти відразу 40 га але боюся що буде за важко для початку і буде потрібно дуже багато грошей на добрива, насіння, ПММ.
Трактора ще немаю, думаю 82 в доброму стані вистачить + ще буду наймати Т-25 для легких робіт.
А яким комбайном працюєте Ви? Може ще щось порадите з Class. В моєму селі нема кого наймати! Є тільки 2 комбайна: Єнисей - який лишає половину врожаю на полі і поломана Нива.
Планую забрати свої паї і паї сусідів і родичів + в селі дуже багато людей полишали свої городи (можна назбирати кілька га).
Ще не знаю коли буду брати землю, спочатку хочу все підрахувати і продумати!
А як ви радите? Краще офіційно чи ні?

17 Січень, 2017 - 10:58 (Відповідь на #3)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

1.Беріть зразу 40. Через рік зрозумієте що 20га що 50га для одного МТЗ різниця не велика. 20га при великому бажанні культивується за день, бризкається за 2 години. $ достатньо якщо орендна плата у вас буде не драконіська, а то можете весь заробіток віддати власникам землі.

2.МТЗ вистачить на 20га на все життя, за умови що трактор не вбитий. Комбайн порадив би наймати, але якщо немає можливості то за 10 тис. fortshritt 514. У нас fortshritt 514 і John Deere1072. Обоє працюють відмінно але ж один коштує 5-6-7, а інший 25-30тис. Сівалка сз-3.6 для зернових і СУПН-6 для технічних. За такі гроші більше нічого не купите. Обприскувач польський, мабуть тут без варіантів. Дискова борона АГ-2.4.

3. Тут вам можуть порадити тільки місцеві фермери. По Україні сівозміни і рентабельність культур дуже відрізняється. У Донецькій області не росте кукурудза, а у Рівненській наче соняхи не ростуть. Хоча у Львівській бачив, а раніше не сіяли... 

4. Одне з найважливіших питань. Склад потрібен. Якщо вологу кукурудзу треба зразу продавати, то пшеницю та сою можна потримати пару місяців поки ціна підросте. Я б порадив посіяти ячмінь і сою. Потрібна одна сівалка, жатка на чомусь та й заробите.

17 Січень, 2017 - 13:41 (Відповідь на #4)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Дякую за розгорнуту відповідь!

19 Січень, 2017 - 07:50
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 5 місяців тому
Рейтинг: 2

Ми через це проходили так скажу свою версію!)

Трактор однозначно Мтз 82 добре якщо він вже фронтальним  оснащений,якщо ні то не варто зараз тратити гроші на навантажувач!

Землі потрібно брати від 30 та вище і зразу орієнтуватися на використання інтенсивних технологій ( а не по системі- там зєкономлю, нічого страшного вродить)

Витрати на 1 га в залежності від культури складають від 8 до 17 тис на 1 га, цукрові буряки 25-30 тис на 1 га.

сівалку рекомендую СПУ-4 білоруська вакуумна. Вартість орієнтовно 50 тис грв. Но тільки не сзу!!! Можна СПУ 6 але трохи не зручна бо широка.

Для початку сійте сою гмо для вироблення землі, пшеницю,ріпак, якщо близько цукровий завод то можна пару га цукрового буряка,але зразу прорахуйте чим маєте його сіяти та копати.  Розпочинати все таки варто з сої та пшениці.

в просапні культури (кукурудза та соняшник) не варто поки лізти бо на них потрібна сівалка та жатка до комбайна

Зерно можна положити на зберігання на елеваторі і продати пізніше але як зазвичай основна маса продається зразу бо потрібно купляти добрива та розраховуватися з боргами.

з комбайном рекомендую не спішити а вкласти ці гроші в технологію а там якщо буде 15-20 га пшениці молотити то приїде з сусідніх сіл комбайн)

оприскувач 800 л 16 м штанга навісний польша

дискова аг 2.4 це без варіантів)

19 Січень, 2017 - 09:03 (Відповідь на #6)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Дякую за відповідь.

19 Січень, 2017 - 09:17 (Відповідь на #7)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 6 місяців тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Трактор однозначно Мтз 82 

Коли 10 років тому, коли починав фермерувати також так думав. Починав з 40 га, тому купив новенького Кий 14102 (це українська збірка МТЗ 82 з турбіною), ну думаю старчить мені до пенсії, ще й дітям лишиться. Приїхав тим новим КИЙом на базар торгувати і став поруч зі старшим чоловіком, який все життя проробив трактористом в колгоспі і фермерувати почав від самого початку. Коротше ,досвіду не займати. Розпитав, скільки землі (кажу 40 га+калиму з 20) , скільки дав (дав 23$, але 5 тоді як новоствореному повернула) і почав критикувати: тобі треба було на трактора виділити 10, за 6-7 купить в доброму стані т150 і за 3-4 доброго ЮМЗ, а так будеш все життя сам мучитись, і будеш те МТЗ мучити, бо то трактор не призначений для важких робіт, і на таких площах на оранці і культивації прийде йому капець. А на Т150 будеш відпочивать і гратись, а ЮМеза для легких  робіт з головою вистачить.

Я в штики, чого ти діду розумієш: та це ж МТЗ, найкращий трактор, та й щей новий, та щей з турбо, люди такими сотні га обробляють і не паряться. 

Згадав я того діда років через 5, почало вже до мене доходити. Приїду орать своїм КИЙом , а через дорогу знайомий оре ХТЗ 121 (купив за 2 розбарахоляного, ще 3 вклав). В мене голова від шуму як баняк, руки-ноги тепуться, сяду до знайомого, а він кайфує, тільки діапазони підкидає. Гляну на виробітку, та й замислююсь вже, а нафига мучитись 2 дні, якщо знайомий день-півтора те саме граючись робить.

Остаточне прозріння пришло десь після 3000 м.г. коли в трансміссію почав сют-тут заглядати (тут звичайно якість нинішня, але й глядів його не колгоспному, при продажі 8 річного покупці один поперед одного 500 доларів накидали, тільки віддай).

Тут зявився інтернет, з ним інформація про Бізона, зробив і всі проблеми з тракторами відпали. Того мудрого дядька згадую по сьогоднішній день.Кожен трактор робить свою роботу, для якої призначений, все встигається, а сам відпочиваєш .

19 Січень, 2017 - 10:06 (Відповідь на #8)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 5 місяців тому
Рейтинг: 2

Володя не згідний!! Позвоніть до Островецького і спитайте як його тесть не натішиться Т-150))  А якщо купляти хороший ХТЗ то потрібно землі вже 200 га і все прицпне індивідуальне! А про ЮМЗ хто його мав і обробляв хоч 20-30 га до цих пір згадують ці лахи! Краще поганий МТЗ як хороший ЮМЗ. В мене був ЮМЗ в швагра глядів його як малу дитину і по черзі перебирав всі агрегати кожного року...

19 Січень, 2017 - 11:03 (Відповідь на #9)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 6 місяців тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

не натішиться Т-150)

Недоліки Т150 відомі, особисто я як варіант його не розглядав, живу біля міста, маленьке подвірья, нема де діватись. А в плані надійності, думаю на 40 га нормального хватить на довгі роки. Хоч до Бізона звісно дуже далеко, по всім параметрам ні МТЗ1221 , ні ХТЗ поруч не стояли.

Краще поганий МТЗ як хороший ЮМЗ. 

Дуже спірно, особливо на легких роботах. Мав те й те, МТЗ трошки зручніший (включення ВОМ наприклад), але маю знайомих, яки успішно працюють на ЮМЗ і всторону МТЗ даже дивитись не хочуть. Переваги ЮМЗ- ціна (за 3-4 тис.МТЗ буде хлам, а ЮМЗ буде працюючим), трошки тяговитіший на полі.

Особисто я , коли продав свого Кия, то розраховував тільки на покупку ЮМЗ, але не склалось. Клюнув на дешевшу ціну, то за рік за 200 м.г. вже знімав мотора (полукольца валялись в поддоні) через місяць попер тосол в піддон, мусив кольца на гільзах міняти (кусок роботи) 2 рази лазив в КПП (підшипники, раз кабіну знімав, другий рачкував під нею, навіть не знаю що легше) по дрібницях уйма. Не думаю,що ЮМЗ за 6 зелених випив би стільки грошей і крові. Тішить , що 2009 р.в.,герметична незнищена кабіна, доведу до ума, продам, докладу і ризикну на іномарку. 

19 Січень, 2017 - 12:23 (Відповідь на #10)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 5 місяців тому
Рейтинг: 2

ЮМЗ ще більше крові випє)) ЮМЗа хвалять ті що на кращому не робили...

19 Січень, 2017 - 13:50
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Я планую оранку проводити раз в 2-3 роки і тому думаю що МТЗ 82 в доброму стані вистачить, а для легких робіт буду наймати Т-25.

Я хотів запитати ще про дискову борону
"BOMET" 3.1м або меншу. ! Скажіть хто що знає про ці борони, які вони в роботі, (вони на вигляд такі як з пластиліну) але це може тільки мені так здається.

19 Січень, 2017 - 14:28 (Відповідь на #12)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Є "BOMET" 3.15 і 2.7. Як лущильник вони нічого. А для основного обробітку слабенькі. Деякі фермери накидають грузів і тоді лізе добре але не довго, рве і самі батареї і раму. Підшипники міняти не довго, а якщо будете дивитися щоб не намотувало бур'ян біля сальника то і довго ходитимуть. Для прикладу поміняти на АГ треба пару днів, а тут 3-4 години. Менше 3.15 сенсу немає, 2.7 купили для ЮМЗ, а на ділі він і 3,15 дягне добре. Для основного обробітку я б вам не радив. 

19 Січень, 2017 - 14:39
Коментарі: 0
Україна, Київська обл., смт. Іванків
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 5 місяців тому
Рейтинг: 0

В якості лущильника можна ще розглянути Дукат 2,5м. Він з вигляду міцніше зроблений за Вомет і диск в діаметрі  більший. Доречі, хтось може дати відгук про цю машину?

19 Січень, 2017 - 14:44
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 6 місяців тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Але на всі випадки життя мабуть

дискова аг 2.4 це без варіантів)

19 Січень, 2017 - 15:03 (Відповідь на #15)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Євгеній Піонер, лущильників багато нових з'явилось та ціна у 5-7 разів вища за Вомет, а Misha N мабудь хоче зекономити та замінити ним АГ-2.4 який ми йому радимо. Не вийде. Про лущильники було б добре тему зробити щоб власники ділилися як у роботі та про запчастини, а то вже хто тільки їх не виробляє а відгуків не знайти

19 Січень, 2017 - 18:10 (Відповідь на #16)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Ні я не хочу економити на бороні, я просто хочу знайти ідеальний варіант для мене. А що скажите про важку борону БДТ-3. Вона не буде за важкою для МТЗ- 82, і як вона по надійності? Виглядає міцною!

19 Січень, 2017 - 18:36 (Відповідь на #17)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Бдт-3 - міцна, надійна і для МТЗ-82 не важка. Але ідеальний варіант буде аг-2.4. Тому що універсальна і працює добре на всіх типах грунтів. Якщо треба можна заглубити на 18см і тоді це буде дисковий плуг для основного обробітку, а можна вимілити на 8-10см і лущити стерню. Акщо хочете причіпну борону то є АГ причіпна але дорожче

19 Січень, 2017 - 20:01 (Відповідь на #18)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 87

У мене Лозовський ДЛ-2,5, зараз він називається Дукат. А у мого знайомого два таких лущильника, подивився на мій, потім взяв один, через рік другий. А зараз він бере причіпний Катрос + 5 м.

Тут трохи не в тому напрямі дискусія йде, як послухати, то складається враження, що врожайність буде залежати від  вашої борони. :)))

Для початку, потрібно визначитись з  технологією вирощування, а потім під неї підбирати борону.

19 Січень, 2017 - 20:59 (Відповідь на #19)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Не той бюджет щоб технологіями перебирати) Як ходить підшипниковий вузол на вашому ДЛ 2.5? Придивляюся до ЛДП-3, та переживаю за ресурс підшипника

19 Січень, 2017 - 21:35 (Відповідь на #20)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 87

В мене агрегат мало працює, я ж вже 3 роки на но-тілл, використовую його лише для формування протипожежних смуг.

А от у колеги десь 400 га мінімум, то він загружав по максимуму свій ДЛ-2,5, жодного разу не розбирав підшипниковий вузол і звісно ж не регулював.

Трактористам його сподобався агрегат, на ньому нічого не треба регулювати, ремонтувати і чистити, нічого не забивається і не горне.))))  Правда комплект дисків на першому агрегаті замінили, бо зносились.

Під забором іржавіють: АГешка 3 метрова причіпна (вони самі переробили, була навісна), АГДешка причіпна і  якийсь самопальний аналог АГешки.

Потім вони взяли другу борону, але гроші з'явились і на слідуючому тижні приїде Катрос від Дойчеагротехніки.

 

 

20 Січень, 2017 - 09:53 (Відповідь на #21)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

А я тільки розмріявся про ЛДП-3... Тепер буду вибирати)  

20 Січень, 2017 - 11:10 (Відповідь на #22)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 87

Ви запитайте у власників ЛДП-3, а чи він часом не стрибає по полю після входження в резонанс?

20 Січень, 2017 - 13:25 (Відповідь на #23)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Та знаю тільки одного власника і спробую його найняти. Подивлюся що до чого. Є одне поле 12га, не встиг пшеницю по соняху посіяти і задумав там знову сонях посіяти після обробки таким лущильником. 

20 Січень, 2017 - 14:44
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

В мене є ще одне дуже важливе питання, це Реєстрація господарства!!
Потрібно реєструвати чи ні, якщо потрібно то зразу чи хоча би через рік. Переваги і недоліки реєстрації!

20 Січень, 2017 - 15:56 (Відповідь на #25)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Торік у статистиці бачив офіційно зареєстрованого фермера з 3ма гектарами. А є що по 200га обробляють під чорним прапором і сміються з тих хто зі звітами бігає і штрафи плате, які насіров заднім числом видумав. Хто зна який у вас контроль...

20 Січень, 2017 - 17:47 (Відповідь на #26)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Я не проти зареєструватися, але це геморойна справа і ще й податки там всякі треба платити, а від нашої держави допомоги 0. Просто стоїть питання чи захочуть великі фірми купити в мене зерно!!??

20 Січень, 2017 - 20:42 (Відповідь на #27)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 6 місяців тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Просто стоїть питання чи захочуть великі фірми купити в мене зерно!!??

Ні. Це одна з причин, чому я зарєструвався платником ПДВ. 

20 Січень, 2017 - 20:56 (Відповідь на #28)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Зрозуміло, треба буде реєструватися!
Дайте будь ласка відповідь ще на такі питання ЯКЩО МОЖЕТЕ!:
Чи багато вийде платити податку? Податок залежить від врожайності чи від отриманого прибутку?
Продаєте ви зерно зразу чи тримаєте? Яка ціна (я розумію що ціни завжди міняються) на зерно (пшениця, ячмінь, ріпак, соя) зразу?

20 Січень, 2017 - 20:46 (Відповідь на #29)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Податки ви будете платити в будь якому разі. Не менше ніж зареєстровані фермери а може і більше. Зерно куплять, може  трохи дешевше. Допомоги не отримаєте. Хоча може у вас працюють програми соціального і економічного розвитку села,тоді є шанс щось отримати.

20 Січень, 2017 - 21:01
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Можливо в мене питання трохи "дитячі", ви не смійтеся)) мені просто тільки 22 роки і досвіду як ви розумієте в мене 0!

20 Січень, 2017 - 21:31 (Відповідь на #31)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Податок залежить від ціни землі, розміру орендної плати. Ціна у момент масового збирання врожаю завжди трохи просідає, потім піднімається, але не завжди. Ніколи не вгадаєш що нашим керманичам ударить у голову. На сьогодніщний день ціна пшениці - 3,5₴, соняшника - 7,5₴, сої-8, кукурудзи -3

21 Січень, 2017 - 09:20 (Відповідь на #32)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 87

А я тільки розмріявся про ЛДП-3... Тепер буду вибирати)  

Головне не втрапити в халепу, як ці "щасливі" покупці:

 

21 Січень, 2017 - 09:44 (Відповідь на #33)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 87

Просто стоїть питання чи захочуть великі фірми купити в мене зерно!!??

Нібулон купляє навіть у "одноосібника", але лише те зерно, яке вирощене на земельніх ділянках, що на законних підставах  знаходяться у користуванні "одноосібника". 

Правда продавати не вигідно, бо Нібулон утримує з "одноосібника" ПДФО - 18 % та ВЗ - 1,5 %, а сама ціна, звісно ж, буде без ПДВ,

Ні. Це одна з причин, чому я зарєструвався платником ПДВ. 

В листопаді минулого року "виштовхав в спину ногами" знайомого ФОПа 2 група єдиного податку на Нібулон для укладення договору поставки. Той зібрав необхіднні довідки та копії документів, пройшов перевірку служби безпеки підприємства (приїзджали навіть до нього на поле і в господарство, робили фото кукурудзи на полі та техніки вдома). 

Отож, він таки заключив договір поставки, вивіз їм усю кукурудзу с поля (ціна без ПДВ для нього склала 3500 грн/тонна), а ще планує вивезти їм всю сою (ціна на сьогодні для нього 9250 грн/тонна без ПДВ).

Але, звісно ж, земля повинна бути у ФОПа офіційно оформлена.

21 Січень, 2017 - 09:59
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 87

Misha N, думаю, вам потрібно розглянути варіант зі створенням фермерського господарства без статусу юридичної особи. З минулого року є така можливість. В такому випадку таке господарство організовується на основі діяльності фізичної особи - підприємця (ФОП). 

Це вам дає змогу:

по-перше, відмовитись від ведення бухобліку (тобто ви будете вести облік як вам буде зручно і вас ніхто не буде контролювати);

по-друге, вибрати спрощену систему оподаткування, наприклад, єдиний податок 2 групи, або 3 групи.

21 Січень, 2017 - 10:15 (Відповідь на #35)
Коментарі: 0
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 5 місяців тому
Рейтинг: 30

Вчора телефонували давали 330 доларів з місця.

21 Січень, 2017 - 13:45 (Відповідь на #36)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Олександр fgrubin, дякую Вам за відповідь! А якщо я зареєструюся як підприємець то зможу я брати землі моїх сусідів і односельців, чи тільки родини!??

21 Січень, 2017 - 14:02 (Відповідь на #37)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 87

Звісно, що може. 

Якщо обробляти тільки власні землі та землі родичів, то взагалі можна не реєструватись, а заявляти, що у вас ОСГ. По закону сільрада повинна обліковувати ОСГ, але не всі це роблять.

22 Січень, 2017 - 15:35
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Я тут почитав трохи закони "Про Фермерські господарства" (я тільки починаю вивчати юридичну сторону створення ФГ) і там вказано що: - Особа яка створює ФГ зі статутом має право на отримання земельної ділянки (я знаю що там є свої нюанси), а також на протязі трьох років може отримати фінансову допомогу. Скажіть будь ласка це реально отримати землю чи грошову допомогу, чи навіть не пробувати і просто зареєструватися як ФОП з єдиним податком (я просто хочу розглянути всі варіанти).

22 Січень, 2017 - 19:43 (Відповідь на #39)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 6 місяців тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Коли ми створювались в 2007 , то вернули за перший трактор 30%, знав тоді новостворених, яким повенули 30% за перший вант. автомобіль. Нам ще дали 20000 грн поворотної фін допомоги на 5 років. А як зараз, то треба іти в фонд підтримки ФГ і питати.

22 Січень, 2017 - 20:36 (Відповідь на #40)
Коментарі: 0
Україна, Тернопільська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 3 місяці тому
Рейтинг: 0

Володимир Булейко, скажіть будь ласка як Ви зареєстровані? Скільки Вам виходить платити податку?

23 Січень, 2017 - 00:10 (Відповідь на #41)
Коментарі: 0
Україна, Житомирська обл., смт. Любар
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 6 місяців тому
Рейтинг: 0

оприскувач 800 л 16 м штанга навісний польша

 

Скажіть, будь ласка, чи не заважкий буде такий оприскувач вагою більше тони для МТЗ-82 ??

23 Січень, 2017 - 06:54 (Відповідь на #42)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 5 місяців тому
Рейтинг: 2

ні,не важкий. Сам вдома такого вожу) даже без передніх противовісів.

23 Січень, 2017 - 11:26 (Відповідь на #43)
Коментарі: 3
Україна, Рівненська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 6 місяців тому
Рейтинг: 70
Починаючий форумчанин

Він то не важкий, але зі свого досвіду скажу, що якщо площі полів дозволяють, то краще причіпний. Мав торік 25 га сої, кінець травня, жара 30гр., 25 тільки в 21.00, за вечір тільки один оприскувач-4 га, загалом 6 днів, то дощ, то вітер, то поломка, то щось інше видереться, одним словом затягується процес. І ще зі слів тих, хто поміняв, великий бонус- набагато менше нанюхаєшся тих ядів. 

23 Січень, 2017 - 13:53 (Відповідь на #44)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

Причіпний звичайно краще, але буває що і навісний по 80 га у день робить. Який сенс вкладати такі гроші у невеликому господарстві? 

23 Січень, 2017 - 19:41
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 6 місяців тому
Рейтинг: 20

Виливаю на 1га 100л води ефект той самий що і 200-300. найважливіше технологія вирощування.треба щоб все було наперед і не чекати коли заросте чи зявиться хвороба а все робити по технології.

23 Січень, 2017 - 21:04 (Відповідь на #46)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

 ефект той самий що і 200-300

Один колега все не міг добитися щоб 400л/га виливало)) Каже на банці 200-300 написано, а 400 ще краще спрацює) 

23 Січень, 2017 - 22:04
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 6 місяців тому
Рейтинг: 20

Казки. Самохідний оприскувач виливає 30-50л і все працює. В мене ОП-2000 форсунки  РОСА.

23 Січень, 2017 - 23:13 (Відповідь на #48)
Коментарі: 1
Україна, Донецька обл., смт. ВеликаНовосілка
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 5 років 8 місяців тому
Рейтинг: 0

А літак 6-7 літрів дає і все працює. 100 літрів завжди лив і жодної проблеми не було, з гербіцидами. А в цьому році як дали нам септоріози з всілякими гнилями що мало не здалося... А ніхто ніколи не фунгіцидив і проблем не було бо завжди жарко і вологи не вистачає. Скільки треба давати води з фунгіцидами? 

23 Січень, 2017 - 23:56 (Відповідь на #49)
Коментарі: 16
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 3 місяці тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

В мене ОП-2000 форсунки  РОСА.

Такий ? :) Прикольна штука Роса, але ж вітру боїться дуже.

 

24 Січень, 2017 - 00:50
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 6 місяців тому
Рейтинг: 20

На всі обробки даю100л. обробки проводимо вранці або ввечері коли меньший вітер.Землі не багато тому встигаємо. 20га з заправкою 2 години.

Щоб додати коментар, увійдіть