На 2017-й рік вирішив проекспериментувати з складними добривами цього виробника. Предстваник в Україні запевняє про максимальну засвоюваність та доступність всіх макро-елементів в будь-якій з формул. Хто працював з цією маркою добрив - сподобалось\несподобалось ? Чи є сенс в переплаті в порівнянні з білоруськими ?
17 Грудень, 2016 - 21:37
#1
за АРВІ не чув, але знайомий працював тімаками. то казав що на таке більш ніколи не поведеться)
в чому саме в знайомого була проблема ? Якість добрива гірша ніж в мацкалів ? Якось не дуже віриться...
не знаю в чому проблема. але особисто був в нього на полі сої. де під посів було дано тімаки і діамофоску москальську. то ефект був на лице на користь діамофоски. і головний агроном господарства 8000 га що поряд з ним теж мені зауважував, що був в нього на полі і говорив з цим фермером і той жалівсь що взявся за такі експерименти, щей чекав доки це добриво привезуть і втратив 7-10 днів при посіві
хоча то що він мені давав читати по тімаках то ніби мудро все написано і гранули дрібненькі мали б швидко розчинятися і бути достипними а вийшло все навпаки.
Якби ще хтось відписався. Бо це серйозна заявка в сторону європейських NPK... Сам той фермер наприклад .
Між діамофоскою та добривами Арві не повинно бути взагалі особливої різниці по розчинності та доступності макроелементів рослинам. Бо і там, і там про великому рахунку, це суміш діамонійфосфату та калій хлористого.
Цитата з сайту виробника добрив Арвіс:
А ось схема виробництва діамофоски 10:26:26
Тімак працює по Європі, але однозначних відгуків про них немає. Добрива дуже дорогі і дуже нестабільні результати. Нормальна к-сть опадів на протязі вегетації- шикарний результат, а, як тільки попадає довгий посушливий період - результата немає, а то і мінусовий. Цього року, наскільки мені відомо, навіть іх мікрогранула в більшості випадків не спрацювала , не кажучи вже про інші види їх добрив.
Доброго Дня! Сьогодні говори з агрономом з житомирської області, то він казав шо добриво не погане навіть трішки краще ніж польські тарнограни, але дороще і виробництва Литви. Російське і Білоруське не пішло.
Тарнограни я б не поріівнював з Арві, Фосагро, Єврохімом, бо в тарногранах фосфор взагалі не є водорозчинним, як я розумію, тарногран розрахований на кислі ґрунти.
Можно випробувати нових польских виробників,
(NPK 3-10-25+15S,NPK 4-12-20,NPK 4-16-18, NPK 5-10-25+2.12S,NPK 5-10-25+12S,NPK 5-10-25 +0.1B, NPK 5-12-24+13S,NPK 7-10-20+18S,
і багато іншого нового євро-добрива детально дивися www.triglav.od.ua
Цьго року купив польську любофоску під кожну культуру
дороговатенькр одиниця д.р.
я цього року під усі культури сиплю по ,2.5ц 8-20-30 фосагро
Ну нам при кордоні можна було б і заморочиться самому привезти. Ціни в Польщі досить привабливі, навіть з розмитненням і доставкою вийде не дорожче ніж російськи і білоруськи вже тут. Тільки чи дасть така заміна хоч якийсь ефект?http://skladrolny.pl/pl/p/Lubofos-5-10-25-/507
Якщо можна що саме і скільки стало вже тут в Рівному, бажано в долларах, а то щось поліз він не на жарт.
Купував в серпні ціна була як упрайсі . Привіз своєю машиною зКовеля. В четверг привіз сульфат магнію(гранульований) з ЛЬвова по 7700.
Де сульфік брали?
Де в Ковелі брали?
У Львові вул.Промислова 1. Сьогодні порився в інтернеті і знайшов ще в Радехові.В Ковелі хочуть 100% передплати.