Гліфостати зараз як культивація - прийом , який багатьма застосовується. Хотів би щоб всі потроху поділились своїм досвідом роботи з препаратами різних цінових категорій. Так як доляр у нас неадекватний , то бажання купляти брендові Раундапи десь зникло.... :) Розумію що казок не буває. В мене конкретна задача очистити від бур'янів гороховище, щоб до прямого посіву пшениці стояло чистим. Хто що може сказати за гліфосати Альфа Хімгруп ? В них там наче ще й з додаванням Дикамби є препарат. Чи може ще якісь нарекомендуєте з дешевих\працюючих ?
27 Липень, 2015 - 22:49
#1
Працював Августовським препаратом Торнадо 500, 4 л/га площі які були під паром більше 5 років а може й більше.... Спрацював на відмінно, думаю після гороху можна дати Торнадо 360 із тією ж нормою, так як фон забур'яненості повинен бути набагато менший ніж на моїх парових площах.. Чому хочете працювати гліфосатом, не краще було б здобити два сліди дисковки, перша на 8 - 10 см , або злущити дискатором, щоб закрити вологу якої йтак катма.....і цим же заходом спровокувати ріст бур'яну який ви другим слідом дисковки ( 12- 15 см ) через деякий час заберети.......НЕ буде дешевше , і до тогож краще грунт розробиться????????????????
ЩО до ціни препарату, не скажу, бо закупка проводиться через центр. офіс... Можете поцікавитись в ерідоні, чи іншиш дистриб.
Торнадо занадто дорогий препарат. Та й виробник - компанія Август, російська компанія, і цим все сказано. Я особисто не купую російські ЗЗР і добрива також.
Те що дана компанія російська ще нічого не означає....Продукт якісний, та до того ж виробляється на заводі Август Бел у білорусії. В минулому році їздив на завод на екскурсію, побачене перевершило всі сподівання. Контроль, якість, обладнання, чистота все по світових стандартах. Вже другий рік користуюся препаратами компанії, результатом задоволений. Не поступаються світовим лідерам Виробництва ЗЗР, таким як басф, сингента.... НЕ думайте що я рекламую російські продукти, і є їхнім прихильником. ТА якість даного гліфосату висока як і результат такий же, то чому ж не користуватись..
Для Костянтина факт російської компанії має значення.
Костянтин помимо роботи на своїх 30 га, я працюю ще менеджером по ззр. в основному продаємо товари АльфаХімгруп. Майже всю лінійку препаратів альфахімгруп перевірив на своїх полях і ніяких дорікань немає. Але є одне але. Всі попередні роки працював отаманами, з минулої осені отаман замінив на препарат КЛІР 480 (деметра, хороший ліцензований китай) і тепер можу особисто від себе що тепер отаман і за даром не хочу. так як тобі почистити поле після гороху то 2,5-3 л кліру вистачить з головою. та ціна що кліра 5$ a отамана в районі 4,5$/л.
п.с.: до слова по берізці польоввій і осотах, навіть без додавання дикамби, клір діє теж прекрасно.
особисто по моїй класифікаї по дії на буряни клір прирівнюю до раундап макс)
В минулому році окрім Максу використовували Клінік (Нуфарм), Гліф(Оушен Інвест). Претензій їх дія не викликала. В цьому році будемо використовувати Геліос від АХТ
Декілька років тому працював Гліфовітом( Укравіт), Річардом(бест) .Препарати працювали нормально (хоча укравіт загалом не подобається). Минулого року попробував Гліф-- Океан інвест (продає Бізон-тех2006). Слабо спрацював на лободу і дуже пінився під час заправки. Згоден з колегами що російські продукти купляти не варто, навіть якщо наклейка білоруська!
гербіциди океан інвеста слабенькі. так само як і річард і напалм і взагалі будьякий гліфосат дефевше 4$)
прикольно ще працює гліфосат в амоннійній формі. презенс має під назвою чистогран. цього року вже і монсанто зареєструвало
Яку форму гліфосатів обрати для використання в таку прохолодну погоду ? Калійну сіль ? Чи ізопропіламінна нічим не відрізнятиметься ? Пробував 2,5 л. Отаман + 0,7 л. Діален Супер - винесло переросший мишій, лободу, гірчак берізкоподібний і інші. На слідуюче поле взяв Гліфовіт 3 л + Диво Н 0,4 л. - візуальна еффективність значно нижча за той самий строк. Ще тиждень чекаю - як невпаде - Гліфовіт отказать.
Я вже підсів на раундап макс, 2.5літра і все знищено.
В мене з такою нормою (2.5) макс не бере амброзію, латук дикий, полинь та ще деякі бур'яни, це навесні перед посівом сої.
Відписуюсь - Гліфовіт з Диво Н спрацював на 5. Ще брав Франц з Діанатом - теж все на 5 спрацювало.
При понижених температурах всі раундапи працюють. питання- в якій нормі, який стан поля, чи є пирій, люцерна. При пониженні до 10-5 градусів (жовтень, листопад, березень) найкраще показує себе Раундап Пауер 1,8-2кг.
минулої осені 20 жовтня відпрацював грінфортом ІГ (ізопропіламінна сіль 360 по кислоті), працював перед похолоданням, буквально на слідуючий день пішло зниження температури до нуля в ночі, а потім і до мінусів. Давав до 3 л/га з ад'ювантом Глайдер (органосиліконовий), мета застосування - знищення падилиці пшениці та сходів зимуючих бур'янів на но-тілльному полі (стерня пшениці).
В кінці листопада результатом був задоволений.
Торнадо 540 у формі калійної солі добре працює по всіх бур"янах при нормі 2л\га. Отаман також непогано справиться з бурянами під посів пшениці нормою 3 л/га, але обприскувати вегетуючу стійку до гліфосатів сою краще "чистим" гербіцидом Торнадо 500, Раундап Макс. Це так до слова що було на практиці...
Що означає слово "чистим"? Я вже декілька років обробляв рр сою Раундап максом, на перший обробіток давав 2.5літра, на другу 1.5літра. А в цьому році ціна на Раундап макс зросла , купив Клінік, тепер думаю, яку дозу давати на першу і на другу обробки. Все таки д.р. набагато менше.
Не знаю, як вона у вас зросла, а у нас 6.2 $ з ПДВ колега взяв у дистриб'ютора.
А мені по 7 завалили, а Клиник продали по 4$. Тільки гадаю на скільки збільшить норму? Якщо тупо математично: 450/360=1. 25. Тоді 2.5 л/га х1.25=3.1л/га. По грошах економія виходить чимала, навіть якщо з 6.2 порівнювати. Тільки є один нюанс, в інструкції до Раудапа макса дозволено використання за 1 годину до очікуваного дощу і що роси не боїться. Плюс досить великий, як на мене.
Але скажу, що ефективність макса таки падає після дощу навіть через 2-3 години, я вже не раз пересвідчився у цьому.
Розгляньте можливість додавання до Клініка органо силіконового ад'юванта.
За 2-3 години не знаю, але вторік злива накрила відразу після кропіння, то ефекту взагалі нуль, краще б і не кропив.
У гліфосатів визначальним на проникність є форма в якій діюча речовина - калійна сіль гліфосату - швидше проникає в рослину, ізопропіламінна форма (клінік) в кислотному еквіваленті має меншу концентрацію і гіршу проникність. По ціні і чистоті продукту (щоб не було фітотоксичності на сої від домішок) найкраще буде Торнадо540