Добрива, які відповідають нормативам Європейського Союзу. Виробляються на сертифікованих виробництвах Виробничо-консультативним підприємством АДОБ.
Завдяки наявності у складі СОЛЮ™ поверхнево активних речовин та прилипачів, вони є ідеальним партнерами для спільного внесення разом із засобами захисту рослин.
СОЛЮ Zn (цинк) - комбінація, що містить %: N - 9,0; MgO -3,0; Zn - 4,6; для підживлення соняшнику, кукурудзи, квасолі, льону, овочів, винограду та плодових 1-4 л/га, порціями по 1-2 л. .
СОЛЮ Fe (залізо) - комбінація, що містить %: N - 9,0; Р2O5 4,0; MgO - 3,0; Fe - 3,0; що робить його особливо цінним для підживлення ріпаку, фруктових, виноградників, бобових, сої, томатів та декоративних культур із нормою внесення за сезон до 1-3 л/га, порціями по 1 л/га.
СОЛЮ Мn (марганець) - комбінація мікроелементів, що містить %: N - 9,8; MgO - 2,6; Мn -15,3. Ця комбінація в першу чергу рекомендується для позакореневого підживлення зернових колосових культур, цукрового буряка та ріпаку, а також картоплі та овочів, сої з нормою застосування до 6 л/га за весь сезон. Добрива бажано вносити порціями за 2-3 л/га 2 обробки (можливо разом з обробкою пестицидами).
СОЛЮ В (бор) - містить В - 15,0 %. Найбільш чутливі культури: цукровий та кормовий буряк, овочі, плодові, виноградники, ріпак та бобові, соя.
СОЛЮМ Mg (магній) -комбінація мікроелементів, що містить MgO - 9,0 %; S - 7,2 %; найбільш необхідна для ріпаку, цукрового буряку, хмелю та винограду.
СОЛЮ Сu (мідь) - комбінація мікроелементів, що містить %: N - 9,0; MgO - 3,0; Мn - 1,35; Сu - 6,4. Мідь особливо необхідна для злакових, плодових, овочевих культур та рису з нормою 1-2 л/га.
СОЛЮ Мо (молібден) - комбінація мікроелементів, що містить %: N - 9,0; MgO - 3,0; Мо - 4,0. Особливо необхідний для бобових, ріпаку, цукрового буряку, томатів з нормою витрати 1 л/га.