Добрива для позакореного підживлення Акварин,Кристалон і подібні

2 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
31 Січень, 2017 - 01:48 #1
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 3 роки 8 місяців тому
Рейтинг: 10
Добрива для позакореного підживлення Акварин,Кристалон і подібні

Хто,що скаже чи хто працював ними, які результати?

 

31 Січень, 2017 - 11:25
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 5 місяців тому
Рейтинг: 87

Працював в останні роки Вуксалами, а раніше Кристалонами.

Але супер врожаїв не отримував, а в минулому сезоні випадково вийшла у мене контрольна ділянка на озимій пшениці, на яку при посіві не потрапило добриво суперфосфат подвійний амонізований NP10:32 (S20). То скажу, що цей контроль в порівнянні з основним посівом майже вдвічі гірше виглядав. І йому не допомогли ні Вуксал, ні Мегафол, ні Гуміфілд, які я вносив саме по цій ділянці 2 рази ранцевим оприскувачем для проби.

То після цього в мене вже й особливого бажання нема вносити мікродобрива.

 

На цьому відео ця ділянка вже після внесення 200 кг селітри і після 2 разового внесення вищеперерахованих мікродобрив, амінокмслот та гуматів

 

 

Ще добавлю, що рівень вмісту фосфору  в грунті тут на межі між низьким та дуже низьким, а при посіві я дав 40 кг фосфору.

От якби я побачив такий наявний візуальний ефект від мікродобрив, то тоді б повірив в їх ефективність, а так я для себе вирішив, краще вкладусь в фунгіцидний та інсектицидний захист. І обов'язково буду вкладатись в правильне добриво для грунту.

 

І велике прохання до всіх, хто буде розказувати про ефект від мікродобрив, викладайте для підтвердження фото та відео матеріали.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь