Які в кого є відгуки за який бренд.
Надумав взять комбайн, Нивка вже непогано втомила, а наймаючи 2-й рік чужі бачу що це дурниця велика. Та й якщо якісно працювать то й заробити щось можна. Так як бюджет покупки невеликий, хотілось би дізнатись відгуки власників іномарок, як вони в роботі, в обслуговуванні і т.д. Непогано навіть в приват скинути координати постачальника, бо в мене немає знайомих щоб цим займалися. Та й зараз знайомі здеруть більше ніж незнайомі й оком не моргнуть :) Сподобався мені Джон 2064 або 2266. Хто що скаже за ці машини ? Класи чомусь неподобаються зовні, Нью Холанди по моїх грошах - теж.
19 Травень, 2014 - 18:13
#1
Натрапив на роторного Кейса 2188, 96 р.в. Завезли з Германії цього року, ціна цікава, стан наче нічого. З роторами справ немав. Хто що за цю машину скаже ? Чи краще клавішного брати якогось ?
Ціпками молотять всі чи шо ?
Ага. Так вмолотили цей рік, що думають пішов ти нафіг зі своїм комбайном, тут банкарі шкуру здирають, не до тебе.
Пока я чухався мать перемать - купили його. Тема лишається відкрита, буду вдячний будь-якому досвіду роботи з Джонами, Кейсами, Класами і їх порівняннями.
Дядьки фермери, що ні в кого нема Джона 2266 ? Варто розглядати його як варіант ?
Купи у мене Нивку;)
Краще ти в мене купи, є аж 2 штуки. В тебе ж землі побільше.
Мабуть джон дір буде кращим вибором ніж роторний кейс. Я вже бачив як працює 2188 на соняшнику. Краще клавішний джон.
Мене так комбайнери що на Кейсі 2388 працюють теж відмовили від покупки такого. Так що взяв клавішного.
А якого саме комбайна обрали? Чи задоволені ви ним?
Обрав Claas Lexion 450. Купив тільки перед новим роком, так що нічого сказати неможу. Дефектую, зроблю все, відпрацюю сезон - потім напишу )
для К.Шевченка на лексе 450робив в цьому році.проблема була з жаткой і мотовилом на пшениці.
отже мотовило і жатка не працювали нормаль.по причині електроніки.перегорів запобіжник(жучок транзистор)хто як називає.вони знаходяться де пробник з зерном там щиток такий закривається їх там багато.поки перебрали всі ці жучки вони всі різні за кольором до кожного механизму свій.
з рештою ми найшли котушку електрону на жатку і м.вило.вона біля мотора зверху знаходиться.щоб робила жатка нормально відкл.автопіло та копір на жатку та зменшили обороти м.вила.щоб не палити ці жучки і не стояти в полі по 2години міняючи його.таки пшеницю домолотили но комбайн ми продали на польшу як і вам писав
потом звонили з польщі казали що вам хтось проводку на неї порізав і окуратно замотав може і за цього було замикання і ці жучки горіли.на осінь взяли лекса 670+варио 750 заплатили норм но куку и сою гарно молотив. Який на вашову лексіоні мотор стоїть котяра чи мерс
Двигун Mercedes Benz OM 401 LA
в нас то стояв катерпилар модель вже непамятаю.порився в своїх запасах найшов ще обслуговування системи ІМО на лексіон.і на лексіони 470 повністю опис з малюнками та описами кнопками що до чого там на 430стр. Взагалом лекс 450 і решта не відрізняються
Всім привіт. Можу проконсультувати по міні комбайнах від 2.5 до 4-х метрів жатка. JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON... Зореєнтую в ціновій категорії і перевезенням по Україні...
Не рекомендую брати комбайни або трактори виготовлені в Англії. Болт або гайку викрутите, нашу не закрутите (дюймові різьби, розміри підшипників...)
На Вашу думку який простий і надійний?хочу вибрати щось для себе.
Ну якісь вхідні дані треба мабуть. Хоча б ширина жатки та потужність двигуна. Може б тоді й насовітували б :)
З жаткою 3м,і щоб кукурудзяну жатку можна булоб навісити,січкарня обов'язково,
скільтиж ти хочеш га поля обмолотити трьо метровою жаткою?
Своїх пока 5,а далі як карта ляже.
В мене в селі один фермер купив собі John Deere 955. Кукурузяної нема, зернова кажись 4м, але молотить класно. Правда там механіка\варіатор, як у Нивки. А в іншого New Holland , зернова кажись 3,2 м. то теж молотить супер. Йому на сої й автоконтур не треба - жатка маленька все копіює. Зі слів власника - дуже економічний. Модель непам’ятаю. Але New Holland проти John Deere виглядає "напакованішим". Всякі сигналізатори і т.п.
5 га в день молотить з 2,5 метровою жаткою, 3 соломотрасами і 4 циліндровим двигуном. Мав такого МФ87 . Зараз МФ507 з 3 метровою жаткою, 5 соломотрясів і 6 циліндровим двигуном за день молотить 10 га. Але й ціною доржчий в 2 рази і комбайн , і запчастини. І ще здається по свому і своїх знайомих досвіду що в ціх стареньких комбайнах , чим меньший комбайн, тим надійніший.
Що можете розказати про мф87 і мф507,розхід палива,слабі місця і тд.?
Конструктивно слабих місць там немає, зроблені досить грамотно. Так що ремонти в основному- заміна підшипників і пасів. А так простота- запорука надійності. За роки люди навчились виходити майже з усіх критичних поломок. В Рівному виготовляють шестерні в коробку, піввісі, реставрують варіатори. Сам не стикався, але кажуть що двигуни також досить ремонтопригодні. Солярку ніколи не міряв, на око десь літрів 10-12. Саме основне не купіть моделі МФ 520 і вище, там кажуть мрачно.
Тут якась помилка, МФ 87 з жаткою 2.5 немає! з жаткою 2.5 (чистого захвату) є МФ 186,187, 206, 240, 307. з 3-х метровою 187, 307 - (залежно від комплектації), 440,487,506. Сама вдала модель МФ 307 з 3-х метровою жаткою і редукторним приводом коси. Економний, простий, надійний. Моделі 440,487,506... напічкані редукторами, електроприводами.... моделі 520, 525, 620.... то вже краще ціпа купити, а якщо щей виготовлені в Англії то це ціп з гемороєм.
Рекомендую ДЖОНА, модельний ряд широкий. Якщо 3-х метрова жатка то 942, 945, 950, 952, 955 (комплектації жаток можуть бути від 3-х до 4-х метрів) Якщо брати 3-х метрову жатку то з 6-ти зциліндровим двигуном неварто (950, 955). Самий оптимальний варіант 952 4 турбо. На цьому сайті в оголошеннях такий продається. А взагалі якщо порівнювати ДЖОН з МФ то ДЖОН натягує МФ по повній програмі. 3000 мотогодин для ДЖОНА (якщо він був в норм. комбайнера то це не показник.) моторне масло рекомендую джон +50.
Сам мав МФ87 з 2.5 жаткою, хоч 1968 року випуску, могли десь колись і поміняти. Самий надійний 186, прибрали болячку 87 поломку піввісей, а в 187 замість змінних зірочок регулювання оборотів .барабана поставили геморойний вариатор. Стоїть на 507 редуктор на косу, мав проблеми, а на 87 найпростіший шарпачок 3 роки жодних.
Вкину своїх 5 копійок.Мав МФ-31 -згадую і ридаю.Товариш порадив купити МФ-186.Відмолотив один сезон, 7 га свого,плюс під 30 га дядькам-кумам-сусідам і просто добрим людям.Комбайн простий,надійний,недорогий у запчастинах.Ремонт двигуна не проблема,солярки їсть 9-12 л/га,залежно що молотиш і з січкарнею чи без.Якщо за ним дивитись,молотячи не вар"ювати,не смикати його по дзялках 10-15 сотих,то на одноосібника чи малого фермера-до 30 га землі-кращого не треба.
Щодо зірочок на МФ 186, 206 для приводу барабана, маю комплект (б/у але майже як нові) по шарпаку є теж майже все: головка, п"ятки, направляючі, підшипник... Якщо потрібно, звертайтесь 067 408 72 82
МФ 186 хороший варіант, по ділянках 10-20 соток з 9-ї до 23-ї години роботи зпалював 60 л. ДП Але кращий варіант МФ 307 двигун сильніший, ГПК, + 4 соломотряси додають швидкості і маневреності. А ще краще ДЖОН 952. по швидкості і чистоті обмолоту з МФ не рівняється, по обслуговувані теж. І ще на рахунок вибору Б/У техніки з Європи чи України... Не завжди свіжопригнане буде краще ніж те що в нас робило. Хлопщі приганяли з Польщі і вже в перший або в другий сезон шукали мотори... А при теперішніх розкладах на митниці, цінами на послуги трала... то виходить простіше і дешевше купити те що працювало на наших землях (Але дивитись цю техніку потрібно професіоналу).
Порадьте будь-ласка якого комбайна краще взяти,маю біля 200га. Щоб був продуктивний і на зернових і на сої. Жатку до 4 метрів.
Візьми Вектор. Обслуговування не дороге і запчастини доступні.
Після 2-х років досвіду по роботі з комбайном і дивлячись як працюють інші марки - я вже не бачу між ними великої різниці. Головне щоб по своїх грошах брати, ну і щоб стан його був більш-менш. Хоча ніхто тобі не дасть перевірити елеватори\решета\сайлентблоки\підшипники всіх вузлів. Тут вже як повезе. Про ширину до 4-х метрів я незнаю чого такий параметр обираєш. В мене до цього року було взагалі 125 га і ширина жатки мого комбайна в 6,6 метра мені нічим не заважала. Швидше зробиш своє, ще й поможеш комусь. Спілкуючись з власників комбайнів побачив що в принципі кожен хвалить свою машину. :)
P.S. але як доживу щоб собі міняти на новіший - знов Лекса шукатиму :)
А по сої з жаткою 6,6 як іде? А лексом задоволений?
А шо скажете за кейса cf80. 2001рік
Хлопці а шо ви знаєте про лізинг?
Теж що й кредит тільки в профіль, по грошах виходить не менше до тогож техніка переоформляеться на тебе ли після останього платежу))
Як на мене ТО лізинг як і кредит для багатих людей) А як ще й в доларах)) ТО для дуже багатих.
Комбайна на 200 га вистачить і нивки, розумію що люди не зрозуміють)) тоді декілька варіантів - Полісся, Славутич, вектор , енісей 950 навіть Дон при грамотному підході. Потужному імпортному комбайну потрібно побільше га , ато на 200га можна не окупити й міжсезонний ремонт і ТО((
cf80 - барахло.
не женіться за іномаркою, хороша іномарка багато коштує. Купіть краще щось "живе".
Аргументуй ? Це ж клавішник наскільки я пам’ятаю ?
Попав до нас в область такий комбайн, так його вже 4-й рік один одному перепродують. до тогож за дешево.
Костя краще дона тільки нива
Григорій, це не аргумент. Таких комбайнів, різних марок в кожній області. Що саме - неякіснообмолочує якусь\якісь культури, погано налаштовується, непрактичний в ремонті, неякісно розподіляє подрібнену солому, невиходить прибрати "грязне" зерно в бункер. Якісь конкретні причини мають бути.
Я не розумію людей, які вчепилися в "нивки" і продаючи свої старі купують свіжі "Ниви-еффект". Бояться нового?