5 постів / 0 нових
Останнє повідомлення
20 Вересень, 2013 - 22:33 #1
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 10
Характеристики сортів пшениці

Підкажіть, будь ласка, де можна знайти характеристику таких сортів оз. пшениці як: Тюркіш, Імпресіон, Енга. В Гуглі найти неміг, навіть згадки немає про них. Можливо хтось знає оригінатора цих сортів, тоді вже якось легше шукати. (Можливе неправельне написання сорту за що прошу вибачення.)

1 Вересень, 2013 - 08:55
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 11 місяців тому
Рейтинг: 87

Щось не знайшов я схожих назв у Державному реєстрі сортів рослин придатних для поширення в Україні у 2013 році. Скачати його можна

2 Вересень, 2013 - 08:05
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 10

Олександр fgrubin:
Щось не знайшов я схожих назв у Державному реєстрі сортів рослин придатних для поширення в Україні у 2013 році. Скачати його можна

20 Вересень, 2013 - 12:51
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 років 8 місяців тому
Рейтинг: 21

Василь Антонюк:
Підкажіть, будь ласка, де можна знайти характеристику таких сортів оз. пшениці як: Тюркіш, Імпресіон, Енга. В Гуглі найти неміг, навіть згадки немає про них. Можливо хтось знає оригінатора цих сортів, тоді вже якось легше шукати. (Можливе неправельне написання сорту за що прошу вибачення.)


Доброго дня! з цих назв знайшов лише Impression. Власник сорту Saatzucht Schweiger GbR сорт зареєстрований в Швейцарії, Франції, Німеччині. У нас про таке не чутно..

20 Вересень, 2013 - 19:33
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 6 років 9 місяців тому
Рейтинг: 10

Богдан, дякую, я вже знайшов Тюркіш ( TÜRKIS ), ще Енга осталася.

Щоб додати коментар, увійдіть