Мікробіологічний фосфор-калій мобілізатор для сільськогосподарських культур

В останні роки через застосування при обробці землі інтенсивних технологій: оранки, розпушування, використання великої кількості пестицидів і хімічних добрив наші грунти стали втрачати родючість, зменшується кількість корисних мікроорганізмів, без яких неможливі процеси самовідновлення грунту. Це негативно впливає на здатність рослин протистояти хворобам і шкідникам. Основним способом захисту рослин є відновлення родючості землі і збагачення її складу, саме тому для цієї мети використовуються фосфор-калій мобілізатори.

Одним з яких є Біофосфорин ENZIM Biotech Agro – фосфор-калій мобілізуючий інокулянт пролонгованої дії для поліпшення фосфорного, калійного і азотного живлення рослин, стимуляції росту кореневої системи і профілактики хвороб рослин. Дія препарату базується на природній здатності бактерій до перетворення важкодоступних сполук фосфору і калію на форми, які легко засвоюються рослинами.

Біофосфорин використовується для передпосівної обробки насіння, замочування кореневої системи розсади та саджанців, прикореневого підживлення сільськогосподарських рослин, а також для поліпшення показників родючості грунту, підвищення доступності фосфору, калію, кальцію, заліза і магнію для рослин. Також препарат застосовується для зниження норм фосфорно-калійних добрив на 20-30% за рахунок трансформації нерозчинного фосфору і калію грунту в доступні для рослин форми.

Переваги використання Біофосфорину:

  • Підвищує на 10-15% схожість насіння, вкорінення розсади овочевих, сіянців і саджанців плодово ягідних і декоративних культур.
  • Підвищує енергію і швидкість проростання насіння, адаптує проростки рослин до несприятливих умов навколишнього середовища.
  • Підвищує в грунті вміст доступних форм калію на 20%, доступних форм фосфору на 50%.
  • Ефективно діє як в закритому, так і у відкритому грунті.
  • Активує корисну мікрофлору грунту і покращує його мікроструктуру.
  • Сприяє процесам грунтоутворення при рекультивації земель, відновлює родючість грунту.

Роздрібна ціна - 174 грн/л

Витрати препарату та дозування читайте за посиланням:
https://agro.enzim.biz/biofosforin.html

ВкладенняРозмір
Image icon biofosforyn_20.png1.37 МБ