Блог користувача Богдан Бондар

 

Захист картоплі від шкідників

Всі знайомі з такою найпоширенішою в Україні культурою, як картопля. І кожен хто її вирощує щороку зустрічається з таким відомим шкідником як колорадський жук та його личинки. Цей шкідник здатен пошкодити до 80% вегетативної частини, що загрожує великими втратами урожаю. Багаторічна боротьба з колорадським жуком не завжди дає результати та викликає звикання шкідника до інсектицидів.

 

Підживлення озимих зернових 

Як правило в грунтах присутні мікроелементи (бор, цинк, мідь, молібден, кобальт, марганець та ін.). Проте, в залежності від кислотності грунту, властивостей окремих мікро- та мікроелементів, не завжди мікроелементи є доступними для рослин. В такому випадку, навіть при достатньому живленні мінеральними добривами, можна суттєво недобрати врожай культури. Тому для покращення живлення рослин застосовують добрива з високим вмістом мікроелементів, або як їх ще називають - мікродобрива.

 

Органічне землеробство. Тренд чи Турбота про здоров'я?

В останні роки через застосування при обробці землі інтенсивних технологій: оранки, розпушування, використання великої кількості пестицидів і хімічних добрив наші грунти стали втрачати родючість, зменшується кількість корисних мікроорганізмів, без яких неможливі процеси самовідновлення грунту. Це негативно впливає на здатність рослин протистояти хворобам і шкідникам. Основним способом захисту рослин є відновлення родючості землі і збагачення її складу, саме тому для цієї мети використовуються фосфор-калій мобілізатори.

Як ми знаємо найактивнішими фіксаторами атмосферного азоту є бульбочкові бактерії в симбіозі з бобовими рослинами, але азотфіксація відбувається й на інших рослинах також.

Зняття стресу озимих зернових

В цьому році видалась аномально тепла зима, що спричиняє багато проблем для аграріїв, однією з яких є велика шкода для озимих культур.

Біоінсектицид Ентоцид (Метаризін) - Для боротьби з грунтовими шкідниками

 

Цього року зима видалась аномально теплою і це загрожує появою великої кількісті шкідників в цьому році. Коли середньодобова температура повітря підіймається від +5 до +10 це сприяє виживанню великої кількості зимуючих личинок та самих шкідників, таких як: довгоносик, хрущ, дротянка, ведмедка, діабротика, личинка ковалика, личинка колорадського жука та ін.

УКРАИНСКИМИ УЧЕНЫМИ-МИКРОБИОЛОГАМИ СОВМЕСТНО С АГРОНОМАМИ БЫЛИ РАЗРАБОТАНЫ СИСТЕМНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ, РАБОТАЮЩИЕ КРУГЛЫЙ ГОД, КОТОРЫЕ ПОЗВОЛЯЮТ НЕЙТРАЛИЗОВАТЬ НЕГАТИВНЫЕ ПОСЛЕДСТВИЯ ПРИМЕНЕНИЯ «ХИМИИ» И МАКСИМАЛЬНО РЕАЛИЗОВАТЬ ПОТЕНЦИАЛ РАСТЕНИЯ. ПОЧЕМУ ВАЖЕН ИМЕННО СИСТЕМНЫЙ ПОДХОД, И КАКИЕ ПРОБЛЕМЫ МОГУТ ВОЗНИКНУТЬ ПРИ ЕГО ОТСУТСТВИИ, ЧИТАЙТЕ НИЖЕ.

 

О МИНУСАХ НЕСИСТЕМНОГО ПОДХОДА

Со второй половины ХХ века в стремлении повысить продуктивность сельхоз-культур нормы внесения минеральных удобрений и пестицидов увеличили практически в 10 раз. И это пагубно сказалось на плодородии почв. Чтобы поддерживать высокий показатель урожайности, нормы внесения препаратов продолжают увеличивать. Соответственно растут и расходы аграриев. Можно ли разорвать этот порочный круг? Выход есть — биологические инокулянты

 

Умная природа