Посадка (пересадка) плодових дерев за допомогою агротехнології від компанії ENZIM Biotech

Посадка (пересадка) плодових дерев за допомогою агротехнології від компанії ENZIM Biotech.

За 10-14 днів до висадки саджаців дерев рекомендовано обробити підготовлену ділянку грунтовим інсектицидом Ентоцид, щоб захистити кореневу систему дерев від грунтових шкідників (дротянка, ведмедка, личинки хруща та ін.) які пошкоджують кореневу систему.

Перед самою висадкою саджанці необхідно 30-40 хвилин вимочити кореневу систему в робочому розчині з комплексом біопрепаратів.

Для цього в 100л не хлорованої води, розчиняють наступні препарати:

  • Фітодоктор - 0,1 л
  • Viridin (Триходермін) – 0,1 л
  • Біофосфорін - 0,1 л
  • Біомаг - 0,1 л
  • Гумат калію - 0,3 л
  • Урожай Старт – 0,1 л
  • Адюмакс – 0,05 л

1) Фітодоктор – біофунгіцид, дозволяє досягти покращення приживаємості саджанців, та підвищити рівень стійкості перед хворобами, зокрема борошнистою росою, моніліозом та іншими хворобами.
2) БіоМаг – біопрепарат допомагає засвоювати малиною молекулярний азот з повітря та синтезувати різні біологічно активні речовини типу фітогормонів ауксинового, гіберелінового і цитокінінового рядів, антибіотиків, вітамінів групи В, органічних кислот і амінокислот.
3) Біофосфорін – біопрепарат перетворює важкодоступні сполуки фосфору та калію на форми, які легко засвоюються деревами для покращення фосфорного та калійного живлення рослин і стимуляції формування потужної кореневої системи.
4) Гумат калію - підвищує рівень засвоєння елементів живлення з ґрунту та мінеральних добрив, стимулює розвиток потужної кореневої системи, підвищує стійкість саджанців малини до зовнішніх стресів.
5) Урожай старт – комплексне мікродобриво для підживлення саджанців мікро та макроелементами, стимулювання швидкого укорінення та розвитку потужної кореневої системи, а також сприянню визрівання деревини.
6) Адюмакс - препарат ад'ювант-сурфактант для поліпшення покриття, вмісту і проникнення робочих розчинів на рослинній поверхні, з метою підвищення ефективності засобів захисту рослин. Забезпечує щільне зчеплення робочого розчину з об'єктом і зменшує стікання. Діюча речовина препаратів з ад'ювантом краще проникає в рослину і рівномірно розповсюджується по ній.

Після замочування саджанці висаджують на підготовленій ділянці, висадивши рослини в посадкові ями їх заробляють грунтом і поверх проливають робочим розчином в якому замочувались саджанці, таким чином вносячи в грунт корисні мікроорганізми та біологічно-активні речовини для поліпшення мікрофлори.

Про технології для інших культур ми розкажемо в наступних публікаціях.

Ознайомитись з повною технологією для ремонтантної малини можете за посиланням: https://agro.enzim.biz/docs/yablunya_grusha.pdf

Більш детально про препарати: