Захист картоплі від шкідників

 

Захист картоплі від шкідників

Всі знайомі з такою найпоширенішою в Україні культурою, як картопля. І кожен хто її вирощує щороку зустрічається з таким відомим шкідником як колорадський жук та його личинки. Цей шкідник здатен пошкодити до 80% вегетативної частини, що загрожує великими втратами урожаю. Багаторічна боротьба з колорадським жуком не завжди дає результати та викликає звикання шкідника до інсектицидів.

 

Саме тому компанія ЕНЗИМ має в своєму асортименті біологічний інсектицид-акарицид Актарофіт, який не викликає звикання у майбутніх поколінь шкідників, що дає змогу щороку ефективно використовувати препарат не збільшуючи норму його витрат.

До складу Актарофіту входять природні авермектини групи В1 та В2, які знищують шкідника на всіх етапах його розвитку, навіть відкладені яйця колорадського жука, завдяки овіцидній дії. Широкий температурний діапазон роботи дозволяє ефективно використовувати Актарофіт в різних умовах, характерний є те, що при температурі вище +28С ефективність препарату зростає приблизно в 5 разів, коли хімічні препарати вже не діють.

Докладно про Актарофіт на сайті виробника (https://agro.enzim.biz/aktarofit.html)

 

Якщо ви вирощуєте органічно чисту продукцію і дотримуєтесь стандартів Organic Standart, тоді вам підійде інсектицид Колорадоцид, який має сертифікат про органічний склад і дозволений для використання в органічних господарствах. До складу препарату входять спори культури Bacillus thuringiensis, та продукти її метаболізму. Завдяки спеціально підібраному складу Колорадоцид не лише знищує жуків, але й суттєво знижує життєздатність наступних поколінь. Максимальний ефект досягається при використанні препарату в ранній стадії розвитку шкідників.

Докладно про Колорадоцид на сайті виробника (https://agro.enzim.biz/koloradotsid.html)

 

Також для зменшення популяції шкідників, рекомендується перед посадкою картоплі та після її збирання вносити ґрунтовий інсектицид Ентоцид (Метаризін).

До складу препарату входять Міцелій та спори грибів Lecanicillium spp, Paecilomyces spp, Metarhizium spp, Beauveria spp. які потрапляючи на тіло шкідника отруюють його та починають проростати з тіла шкідника. Такий підхід дозволяє знищити зимуючі форми шкідників в грунті і суттєво зменшити кількість жуків на наступний сезон. Окрім колорадського жука Ентоцид (Метаризін) ефективно бореться з такими грунтовими шкідниками як: ведмедка, дротяники, личинки совок, діабротики, личинки травневого жука та інші форми зимуючих шкідників.

Докладно про Ентоцид (Метаризін) на сайті виробника (https://agro.enzim.biz/entotsid-metarizin.html)

 

Консультація та замовлення препаратів:

+380675823322

+380955823322