Захист ріпаку від шкідників за допомогою біоінсектициду Актарофіт
Вирощування ріпаку в Україні набуває все більшої популярності, бо він є майже безвідходним. Жом, котрий залишається після віджимання олії, використовується як корм для тварин або як добриво для збагачення ґрунту азотом. З ріпаку роблять олію, яка застосовується в кулінарній, косметичній і медичній галузях. Також з ріпаку виготовляють біопаливо.
Разом з усіма перевагами, ріпак має цілу низку комах-шкідників, які загрожують великими неприємностями для аграріїв. Основними шкідниками посівів ріпаку є:
Хрестоцвітна блішка – сильно пошкоджує листя ріпаку, що призводить до загибелі рослини, загрожує повною втратою врожаю.
Прихованохоботники – пошкоджують стебло та листя ріпаку, живляться молодими насінинами, обгризаючи їх зовні або вгризаючись усередину, що загрожує втратою врожаю до 50%.
Ріпаковий пильщик – пошкоджує значну частину вегетації, що сприяє розвитку хвороб ріпаку та знижує врожайність.
Совки – гусениці першого віку скелетують листя знизу, а другого та третього - вигризають у листках наскрізь отвори неправильної форми. Гусениці старших віків з’їдають листки повністю, що загрожує втратою значної частини врожаю.
Білан капустяний – гусениці об’їдають листя, залишаючи товсті прожилки, що знижує врожайність ріпаку.
Квіткоїд – шкідник живиться квітками ріпаку та спричиняє їхгє опадання, що може спричинити втрати насіннєвого матеріалу до 70%.
У боротьбі з вищевказаними шкідниками ріпаку неодноразово свою ефективність довів біологічний інсектицид Актарофіт виробництва компанії ЕНЗИМ.
Перші ознаки дії препарату - припинення живлення спостерігаються через 6-8 годин для листогризучих і через 12-16 годин для сисних шкідників.
Масова загибель настає на 2-3 добу після обробки, а максимальний ефект досягається на 2-5 добу.
Захисний ефект препарату триває до 15-20 діб. Додатково проявляє овіцидну дію, зменшує кількість відроджених личинок з яєць.
Норма витрат від 150 до 400 мл на гектар в залежності від шкідника.
Консультація та замовлення біоінсектициду:
+38 (067) 582 33 22
+38 (095) 582 33 22
+38 (098) 900 900 3
+38 (044) 499 88 01
Вкладення | Розмір |
---|---|
aktarofyt_raps.png | 1.41 МБ |