Профіль

Назва теми Розділ форуму Коментар Доданоsort ascending
цукровий буряк Технології вирощування Хочеться відмітити,що початок

Хочеться відмітити,що початок технології у вас непоганий. http://www.zerno-ua.com/?p=1961 Якщо є можливість зробіть аналіз грунту,це дасть змогу об’єктивно оцінити ситуацію з елементами живлення.

09.09.13
Нітроамофоска Удобрення та добрива Я б на вашому місці не сіяв

Я б на вашому місці не сіяв озимий ячмінь,попередник не дуже хороший,можна посіяти більш рентабельну культуру,таку як:кукурудза,соя,соняшник якщо дозволяє сівозміна і т.д.. Виходячи з вашої ситуації,я вніс би під оранку 100-150кг\га,це виходить 16-24кг азоту по д.р.

03.09.13
Озима пшениця Технології вирощування Акратос і Дромос селекції

Акратос і Дромос селекції Затен юніон,Німеччина.За свій час перебування в Україні завоювали багатьох аграріїв,точно знаю у 2012 році в Київській обл.Сквирському р-н.

07.02.13
Комплексні добрива YARA Mila Удобрення та добрива Антон Педан: А в кого це таке

Антон Педан:
А в кого це таке неякісне добриво- прорекламуйте. Бо хочу придбати 12т в одній фірмі, та тільки щоб подивитись на товар потрібно їхати за 350км.

07.02.13
Нітроамофоска Удобрення та добрива Працював з білоруською та

Працював з білоруською та російською нітроамофрсками,результатом задоволений.З економічної точки зору надаю перевагу білоруській,адже сірка-це корисний елемент,тим паче 6%.По якості поки що питань не виникало.Головне дистрибютора нормального знайти.

07.02.13

Блог користувача порожній

За вашим запитом нічого не знайдено.