Я з Рівненського району. Передивився трохи по інтернету технологіі вирощування пшениці, ніде таких великих доз азоту не знайшов. Звичайно рекомедують 60- 120 д.р. азоту. Які цікаво у Вас грунти?
грунти у нас більше суглинкі, 120 кг азоту це для якої зони і сортів пшениці? Бо якщо це Полтавські, Черкаські черноземи то можна замість 180 кг давати 130-140 і цього буде достатньо для 7 тон пшениці. А якщо це сорти пшениці Поліська 90, Миронівська(старі українські сорти) то туди скількі азоту не пхай всерівно вона більше 5-5,5 тон не дасть.Я у позапрошлому році(так склалися обставини)сіяв пшеницю у середині листопада, густота була замість 600 колосків на м.квадратний тількі 280.Але всерівно дотримав технологію і взяв по 60 на круг. (хоча надіявся хоч на 45 по виглядові пшениці). У Басфі є дуже толковий німець Берт Лебнер, то він представляв графіки, що не правильне внесення азоту і фунгіцидів суттєво впливає на врожайність. У цьому році у господарстві де я працював ми закладали досвід по пшениці і ріпакові. Сіяли по піскові,причому майже чистому(можна карєр відкривати) з дотриманням повної технології. Пшениця 70 ц.га Ріпак 46 ц.га . Немає чому дивуватися, у німців якщо врожайність нижча за 8 тон це рахується не врожай. Рівненськи район великий,якщо не секрет яке село?
Село Біла Криниця, Земля в господарстві як на мене досить непогана, але отримати добрий врожай не хватає ні досвіду, ні знань, ні фінансів. Викладу пару видео, де я обробляю свою землю, може щось підскажете.https://www.youtube.com/watch?v=ilISDV9UJSc
Доволі все не погано,я тоже колись розпочинав на т-40, і вчився я на своїх полях а не в університеті (туди тількі по диплом ходив), а з цією технікою можна нормально працювати,зробити нормальну сивозміну,не шкодувати грошей вкладати у землю і все получиться. Найду фото своєї пшениці викладу. На рахунок склонів,не потрібно їх кидати,просто посіяти ріпак,сою і будуть зовсім інші врожаї.
Ось це послухаю таких брехунів як ви, про врожайність 63, таке враження що молотили ціпом в мішок та важили безманом. А якщо чесно то це хлопці мій кум. Послухати потрібно все що він написав проте цей рік будете постити, проте на наступний будете в ажурі.
Ось це послухаю таких брехунів як ви, про врожайність 63, таке враження що молотили ціпом в мішок та важили безманом. А якщо чесно то це хлопці мій кум. Послухати потрібно все що він написав проте цей рік будете постити, проте на наступний будете в ажурі.
Землі 40 га, з них пшениці планую сіяти 14: 5 га по гірчиці, 2 га по картоплі і 7 по ярому ячменю. Ячну солому спалив, діскової борони не маю, тому в пятницю 5 вересня відразу почав орати під посів. Добрив не вносив, планую внести або під першу культивацію десь тижнів через 2, або вже перед самим посівом в кінці вересня. Тільки думаю не вносити 100кг амофосу і 100кг хлористого калію , що коштує зараз 500 і 800грн, а по Вашому прикладу внести 150 кг тукосуміші 8-19-29 за 900грн. А на зекономлені гроші куплю більше селітри. Може щось і вийде.
В цьому році ще маю 5 га гмо сої. На другій рік по ній планую посіяти нормальну, тільки якусь ранню, щоб осінню реально було посіяти в строк озиму пшеницю. А поруч по ярому ячменю посію ще 5 га гмо сої, щоб трохи виробити поле.
Головна рекомендація Берта добре знати в якій фазі рослина (ВВСН) і вчасно вносити ЗЗР і міндобрива, а не гробити рослину тими самими ЗЗР і просто вносити азот для того щоб збільшувати урожай соломи а не зерна)
а ще великий плюс Берта те що хоч він науковий співробітник БАСФа, він ніколи не робив реклами басфа а рекомендував "..що в даному випадку вам краще внести не їхній Абакус а наприклад 0,4 або 0,5 амістару, чи там замість карамби - тілмор або фолікур
Позитивний цей мужик)
Олександр а ваш "колгосп" він теж підсадив на сульфат амонію?
на скаільки мені відомо то басф розірвав з ним контракт.
знаю що на слідуючий рік на україну його будуть возити з німеччини в господарства Дудки, Сікорського, Костючка
на рахунок препаратів інших фірм-це чиста правда,що він рекомендує найкращий варіант для конкретного випадку а не обовязково що б це був препарат Басфа.За що він мені подобався. Сульфат амонію ми ще розпочинали вносити без його рекомендацій.
а ваш "колгосп" він теж підсадив на сульфат амонію?
Не могли б трохи докладніше. Чи можна сульфатом амонію замінити аміачну селітру для підживлення озимої пшениці навесні по мерзлоталому і на друге підживлення під час кущіння. Вірніше азотно-сірковим добривом.
На мою думку перше внесення по мерзлоталому можна замінити аміачну селітру сульфатом амонію (Азотно - сірковим) добривом тимпаче що він на відміну від простого сульфату амонію є гранульованим і розкидатись буде добре, тим паче що всі забули за те що сірка - це мезоелемент, а її ніхто не вносить хібащо в мікродобривах,а пшениця також виносить сірку в нормальній нормі, тому що коли є сірка то краще засвоюється рослиною азот. Тому внесення п перше підживлення азотно - сіркового добрива вважаю доцільним. А нарахунок другого думаю краще дати ам. селітру.
Сорт доволі не поганий, високоврожайний,як і всі німецькі сорти потребує збільшеного живлення та захисту. Є трошки проблема по якості зерна,що компенсується врожайністю.
потрібно мінімум 150 кг в д.р азоту,що близько 4-4.5 ц селітри. Вносити її за 3 рази, дивлячись який розвиток пшениці раньою весною потрібно коригувати норму у бік зменшення чи збільшення першого та другого підживлення. По захисті це потрібні нормальні оригінальні фунгіциди та гербіциди і закінчуйте балуватися генериками. Фунгіциди це має бути Рекс дуо чи фалькон, абакус чи аканто і т.д а по колосі однозначно Тілмор,Солігор чи Осіріс стар. І свої 6- 7 тон пшениці ви візьмете без проблем а то і 8 у врожайний рік. І обовязково регулятори росту,хлормеркват то модус
Україна, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський
Користувач
Відсутній
Останній вхід:
6 років 7 місяців тому
Рейтинг: 30
Які сроки для внесення триразового підживлення,?Тобто перше зрозуміло- ранньовесняне (планую РУМом) , а послідуюччі? З гербіциду, на цей рік , у мене ще є ГРАнСТАР ПРО. Вношу його з додаванням карбаміду 10-15кг. З фунгіцидів- Фітал.
по сроках підживлення у нас вже почали підживлювати (це те ,що раньовесняне) тількі підживлюють сульфатом амонію або карбамідом,друге по виході в трубку,а третє як колос починає виходити-100 кг селітри. Якщо гранстар оригінальний то нормально,підійде. А фітал краще на сою використати ,більше толку буде. По фунгіцидах потрібно трьохразовий також обробіток і не потрібно економити це потім вилазить недоотриманням врожаю. Та і при бажанні можна препарати знайти за пів ціни.
Добрий вечір!!! Що можете сказати по цій пшениці????? Порадьте як доглянути її після зими, гербіциди,фунгіциди, регулятори, і.т.д???? фото 01.02.15р сорт дар полісся!!!!!!
на пшеницю від 100 до150 кг в залежності від розвитку пшениці
Ще б для неуків пояснили: 100 кг там де гірша пшениця, чи там де краща. І скільки давать, якщо 50% взагалі не зійшло, лежить в землі попарощена, жде тепла.
для такої потрібно давати 150 а то і всі 200. Ми також сіяли після 25 жовтня і в нас нормальні сходи а це я думаю вам боком вилазить китайский прот руювач.щось не можу добавити фото,пізніше добавлю.
можна розказати та порекомендувати,але тут рекомендації закінчуються тим,що читали та слухали а в кінці сказали- що ви здуріли стількі давати,дам 1,5 ц селітри та покроплю китайским гранстаром та щось вродить.
Олександр, повністю згідний з тобою. А ще вбиває наївність людей, які вважають що краще пізніше викинути 200 грн/га на мікродобрива чи 20-50 грн/га на гумати і думають одержати хороший результат. Але під словом "хороший результат" одні мають 3-4 тони, а інші розраховують не менше 7 т/га.))
до теми, молотив своїм комбайном минулого року в знайомого фермера пшеницю. правда він не пошкодував грошей на азот, вніс в д.р. по 100 кг/га на сорт української селекції та й ще й не тоді коли треба було. В результаті пшениця вимахала в 1,5 м заввишки, 60% лежало + врожайність до 40(((
почали говорити, то він ще дивуєься коли починаєш йому щось говорити за регулятори росту, фази ВВСН, фунгіциди....а в його книжці по рослинництву 1970 років про таке нічого не написано!!)))
Ти знаєш я вже настількі втомився комусь,щось доказувати. Я поки по Лаврові понаучував вирощувати ріпак,пшеницю,сою, цукровий буряк то деколи думаєш а навіщо воно мені? Причому мають гроші а кожен рік всерівно жмуть ,поле з полем в мене сипле пшениця по 8 ,а у сусіда по 5 і він ходить дивується як так може бути)) Кожен рік мушу позвонити мінімум трьом,що б спитати чому не підживляєте чи не кропите? А хоч би могорич хто поставив))))
на рахунок сусідів)))
ситуація така. моє поле з однієї сторони межує з полями шелєпіни з однієї сторони і одним горе-фермером з іншої.
так от ще перед збором походив по полях і за допомогою нескладних розрахунків підрахував скільки приблизно на гектарі стоїть у кожного із нас. так от в шелєпіни (торілд) орієнтовно 10т/га (з осені 2 ц/га тукосуміші марку не пам'ятаю, весною 3-4ц/га селітри, плюс хороші оригінальні ззр, регулятори росту, мікродобрива)
моя (актер) +-7 т/га (1 ц/га тукосуміші в основне, весною 1 ц сульфату амонію + 1,5 ц аміачної селітри, ззр половину оригінали, половина китай(перевірений).
сусід-фермер. міндобрив ноль, дисковка бо орати довго і дорого, насіння 15 репродукції, з ззр тільки китайський гранстар або пріма.
і врезультаті +-3т/га. з мікродобрив в нього 10-20л гноївки розчинених у 300 л води, що лягають на поле на протязі вегетації з інтервалом у два тижні.
сусід-фермер. міндобрив ноль, дисковка бо орати довго і дорого, насіння 15 репродукції, з ззр тільки китайський гранстар або пріма.
і врезультаті +-3т/га.
Щоб взяти 3 тони мушу давати 200 кг селітри.
моя (актер) +-7 т/га (1 ц/га тукосуміші в основне, весною 1 ц сульфату амонію + 1,5 ц аміачної селітри, ззр половину оригінали, половина китай(перевірений).
Вторік актер дав по 5 тонн, але всуното було куда побільше: осінню 1ц амофосу+1ц хлористого калію, навесні 200кг селітри. Саме цікаве, що основну массу посіяв десь 4 репродукцією, а на 2 га купив в Ерідоні 450 кг 1 репродукції Актера. Оброблялось однаково і результат також ті самі 5 тонн з га.
10т/га (з осені 2 ц/га тукосуміші марку не пам'ятаю, весною 3-4ц/га селітри,
В цьому році спробую напнуться хоч на пару гектарів дати таку кількість азоту, може й буде користь. Хоч без опадів дуже нерівномірні сходи.
А бракнуло 200 кг.селітри що б цей Актер замість 5 дав 6-6,5.Це якщо без хорошого фунгіцидного захисту. Вот рахуй,що зекономив 700 грв а недобрав 2-3 тис.
не хочу хвастатися, але мав ділянку десь 50 соток під насіння сорт Кубус.
сіяв першу репродукцію 4 млн. 180 к/га
правда туди кинув весною до сульфату і ам.селітри ще 100 кг NPK і в результаті в бункерній вазі врожайність майже 11т/га.
дромус дав 9,5 т/га
Чим можна замінити гербіцид Аркан?
На другому фото, деякі кінцівки листків пригнічені, з чим це пов'язано?
Хтось працював гербіцидом Римакс Плюс по пшениці?
Попробуєм перейти . На фермер. ру з Прибалтики тоже щось подібне вносив, І врожаї також високі.
немає там,що переходити)) Так потрібно брати і працювати і головне в потрібну фазу і все буде добре. А звідкі самі?
Я з Рівненського району. Передивився трохи по інтернету технологіі вирощування пшениці, ніде таких великих доз азоту не знайшов. Звичайно рекомедують 60- 120 д.р. азоту. Які цікаво у Вас грунти?
грунти у нас більше суглинкі, 120 кг азоту це для якої зони і сортів пшениці? Бо якщо це Полтавські, Черкаські черноземи то можна замість 180 кг давати 130-140 і цього буде достатньо для 7 тон пшениці. А якщо це сорти пшениці Поліська 90, Миронівська(старі українські сорти) то туди скількі азоту не пхай всерівно вона більше 5-5,5 тон не дасть.Я у позапрошлому році(так склалися обставини)сіяв пшеницю у середині листопада, густота була замість 600 колосків на м.квадратний тількі 280.Але всерівно дотримав технологію і взяв по 60 на круг. (хоча надіявся хоч на 45 по виглядові пшениці). У Басфі є дуже толковий німець Берт Лебнер, то він представляв графіки, що не правильне внесення азоту і фунгіцидів суттєво впливає на врожайність. У цьому році у господарстві де я працював ми закладали досвід по пшениці і ріпакові. Сіяли по піскові,причому майже чистому(можна карєр відкривати) з дотриманням повної технології. Пшениця 70 ц.га Ріпак 46 ц.га . Немає чому дивуватися, у німців якщо врожайність нижча за 8 тон це рахується не врожай. Рівненськи район великий,якщо не секрет яке село?
Село Біла Криниця, Земля в господарстві як на мене досить непогана, але отримати добрий врожай не хватає ні досвіду, ні знань, ні фінансів. Викладу пару видео, де я обробляю свою землю, може щось підскажете.https://www.youtube.com/watch?v=ilISDV9UJSc
https://www.youtube.com/watch?v=2RXfNNM3MCQ
https://www.youtube.com/watch?v=16aXwqzZhrY
Хоч і є пару склонів, де виорюється глина, там врожаї набагато гірші при однаковому обробітку, думаю взагалі їх кидати.
Доволі все не погано,я тоже колись розпочинав на т-40, і вчився я на своїх полях а не в університеті (туди тількі по диплом ходив), а з цією технікою можна нормально працювати,зробити нормальну сивозміну,не шкодувати грошей вкладати у землю і все получиться. Найду фото своєї пшениці викладу. На рахунок склонів,не потрібно їх кидати,просто посіяти ріпак,сою і будуть зовсім інші врожаї.
Ось це послухаю таких брехунів як ви, про врожайність 63, таке враження що молотили ціпом в мішок та важили безманом. А якщо чесно то це хлопці мій кум. Послухати потрібно все що він написав проте цей рік будете постити, проте на наступний будете в ажурі.
Нічого не зрозумів.
Кум,ти в своєму репертуарі. Не всі знають як оцінити твій англійській юмор. Обясни людині нормально,що ти хотів сказати.
скількі землі маєте? і які сорти плануєте сіяти
Землі 40 га, з них пшениці планую сіяти 14: 5 га по гірчиці, 2 га по картоплі і 7 по ярому ячменю. Ячну солому спалив, діскової борони не маю, тому в пятницю 5 вересня відразу почав орати під посів. Добрив не вносив, планую внести або під першу культивацію десь тижнів через 2, або вже перед самим посівом в кінці вересня. Тільки думаю не вносити 100кг амофосу і 100кг хлористого калію , що коштує зараз 500 і 800грн, а по Вашому прикладу внести 150 кг тукосуміші 8-19-29 за 900грн. А на зекономлені гроші куплю більше селітри. Може щось і вийде.
а що по структурі які ще культури маєте?
В цьому році ще маю 5 га гмо сої. На другій рік по ній планую посіяти нормальну, тільки якусь ранню, щоб осінню реально було посіяти в строк озиму пшеницю. А поруч по ярому ячменю посію ще 5 га гмо сої, щоб трохи виробити поле.
Да Берт шикарний спеціаліст особливо по зернових культурах)
Приємно мати з ним справу
А де можна щось докладніше взнати про його рекомендації?
його привозять представникі басфу у серйозні підприємства, запитуй, його рекомендації я трохи розказував і ще розкажу
Головна рекомендація Берта добре знати в якій фазі рослина (ВВСН) і вчасно вносити ЗЗР і міндобрива, а не гробити рослину тими самими ЗЗР і просто вносити азот для того щоб збільшувати урожай соломи а не зерна)
а ще великий плюс Берта те що хоч він науковий співробітник БАСФа, він ніколи не робив реклами басфа а рекомендував "..що в даному випадку вам краще внести не їхній Абакус а наприклад 0,4 або 0,5 амістару, чи там замість карамби - тілмор або фолікур
Позитивний цей мужик)
Олександр а ваш "колгосп" він теж підсадив на сульфат амонію?
на скаільки мені відомо то басф розірвав з ним контракт.
знаю що на слідуючий рік на україну його будуть возити з німеччини в господарства Дудки, Сікорського, Костючка
я якраз працював головним агрономом і заступником директора в господарствах Дудки))
на рахунок препаратів інших фірм-це чиста правда,що він рекомендує найкращий варіант для конкретного випадку а не обовязково що б це був препарат Басфа.За що він мені подобався. Сульфат амонію ми ще розпочинали вносити без його рекомендацій.
Не могли б трохи докладніше. Чи можна сульфатом амонію замінити аміачну селітру для підживлення озимої пшениці навесні по мерзлоталому і на друге підживлення під час кущіння. Вірніше азотно-сірковим добривом.
http://www.utphos.com/uk/products/sad.html
Доброго дня Володимире.
На мою думку перше внесення по мерзлоталому можна замінити аміачну селітру сульфатом амонію (Азотно - сірковим) добривом тимпаче що він на відміну від простого сульфату амонію є гранульованим і розкидатись буде добре, тим паче що всі забули за те що сірка - це мезоелемент, а її ніхто не вносить хібащо в мікродобривах,а пшениця також виносить сірку в нормальній нормі, тому що коли є сірка то краще засвоюється рослиною азот. Тому внесення п перше підживлення азотно - сіркового добрива вважаю доцільним. А нарахунок другого думаю краще дати ам. селітру.
Доброго вечора. Восени мені достали насіння пшениці сорту Кубус. Хтось сіяв її, якщо так то поділіться своїми враженнями про ню?
Сорт доволі не поганий, високоврожайний,як і всі німецькі сорти потребує збільшеного живлення та захисту. Є трошки проблема по якості зерна,що компенсується врожайністю.
Попередником 3 роки була соя. Що можна порадити на рахунок підживлення та догляду?
потрібно мінімум 150 кг в д.р азоту,що близько 4-4.5 ц селітри. Вносити її за 3 рази, дивлячись який розвиток пшениці раньою весною потрібно коригувати норму у бік зменшення чи збільшення першого та другого підживлення. По захисті це потрібні нормальні оригінальні фунгіциди та гербіциди і закінчуйте балуватися генериками. Фунгіциди це має бути Рекс дуо чи фалькон, абакус чи аканто і т.д а по колосі однозначно Тілмор,Солігор чи Осіріс стар. І свої 6- 7 тон пшениці ви візьмете без проблем а то і 8 у врожайний рік. І обовязково регулятори росту,хлормеркват то модус
Які сроки для внесення триразового підживлення,?Тобто перше зрозуміло- ранньовесняне (планую РУМом) , а послідуюччі? З гербіциду, на цей рік , у мене ще є ГРАнСТАР ПРО. Вношу його з додаванням карбаміду 10-15кг. З фунгіцидів- Фітал.
по сроках підживлення у нас вже почали підживлювати (це те ,що раньовесняне) тількі підживлюють сульфатом амонію або карбамідом,друге по виході в трубку,а третє як колос починає виходити-100 кг селітри. Якщо гранстар оригінальний то нормально,підійде. А фітал краще на сою використати ,більше толку буде. По фунгіцидах потрібно трьохразовий також обробіток і не потрібно економити це потім вилазить недоотриманням врожаю. Та і при бажанні можна препарати знайти за пів ціни.
Добрий вечір!!! Що можете сказати по цій пшениці????? Порадьте як доглянути її після зими, гербіциди,фунгіциди, регулятори, і.т.д???? фото 01.02.15р сорт дар полісся!!!!!!
Скільки зараз дають карбаміду?
на пшеницю від 100 до150 кг в залежності від розвитку пшениці
Ще б для неуків пояснили: 100 кг там де гірша пшениця, чи там де краща. І скільки давать, якщо 50% взагалі не зійшло, лежить в землі попарощена, жде тепла.
для такої потрібно давати 150 а то і всі 200. Ми також сіяли після 25 жовтня і в нас нормальні сходи а це я думаю вам боком вилазить китайский прот руювач.щось не можу добавити фото,пізніше добавлю.
Володимир, признавайтеся переборщили з китайським тебуконазолом???
Олександр, я чув також що якщо протруювати зернові імідаклопридом то він теж сильно сповільнює сходи. Чи маєш якусь інформацію про це?
Навпаки, неонікотиноїди мають стимулюючий ефект.
чув таку думку,колись проводив експеримент у два рази збільшував норму протруйника та інсектицида, затримки у сходах не замітив
Ніколи б не подумав, що це має якесь значення. Оскільки дешевий, то дійсно не шкодував.
Протруюйте Вітаваксом, він не пригнічує навіть при великому передозуванні і глибикий посів для нього не проблема.
можна розказати та порекомендувати,але тут рекомендації закінчуються тим,що читали та слухали а в кінці сказали- що ви здуріли стількі давати,дам 1,5 ц селітри та покроплю китайским гранстаром та щось вродить.
Олександр, повністю згідний з тобою. А ще вбиває наївність людей, які вважають що краще пізніше викинути 200 грн/га на мікродобрива чи 20-50 грн/га на гумати і думають одержати хороший результат. Але під словом "хороший результат" одні мають 3-4 тони, а інші розраховують не менше 7 т/га.))
до теми, молотив своїм комбайном минулого року в знайомого фермера пшеницю. правда він не пошкодував грошей на азот, вніс в д.р. по 100 кг/га на сорт української селекції та й ще й не тоді коли треба було. В результаті пшениця вимахала в 1,5 м заввишки, 60% лежало + врожайність до 40(((
почали говорити, то він ще дивуєься коли починаєш йому щось говорити за регулятори росту, фази ВВСН, фунгіциди....а в його книжці по рослинництву 1970 років про таке нічого не написано!!)))
Ти знаєш я вже настількі втомився комусь,щось доказувати. Я поки по Лаврові понаучував вирощувати ріпак,пшеницю,сою, цукровий буряк то деколи думаєш а навіщо воно мені? Причому мають гроші а кожен рік всерівно жмуть ,поле з полем в мене сипле пшениця по 8 ,а у сусіда по 5 і він ходить дивується як так може бути)) Кожен рік мушу позвонити мінімум трьом,що б спитати чому не підживляєте чи не кропите? А хоч би могорич хто поставив))))
Мені , б таких сусідів.... Тай за могоричем діло б "не заржавіло"))))))
на рахунок сусідів)))
ситуація така. моє поле з однієї сторони межує з полями шелєпіни з однієї сторони і одним горе-фермером з іншої.
так от ще перед збором походив по полях і за допомогою нескладних розрахунків підрахував скільки приблизно на гектарі стоїть у кожного із нас. так от в шелєпіни (торілд) орієнтовно 10т/га (з осені 2 ц/га тукосуміші марку не пам'ятаю, весною 3-4ц/га селітри, плюс хороші оригінальні ззр, регулятори росту, мікродобрива)
моя (актер) +-7 т/га (1 ц/га тукосуміші в основне, весною 1 ц сульфату амонію + 1,5 ц аміачної селітри, ззр половину оригінали, половина китай(перевірений).
сусід-фермер. міндобрив ноль, дисковка бо орати довго і дорого, насіння 15 репродукції, з ззр тільки китайський гранстар або пріма.
і врезультаті +-3т/га. з мікродобрив в нього 10-20л гноївки розчинених у 300 л води, що лягають на поле на протязі вегетації з інтервалом у два тижні.
Да , врожайність просто супер.
Щоб взяти 3 тони мушу давати 200 кг селітри.
Вторік актер дав по 5 тонн, але всуното було куда побільше: осінню 1ц амофосу+1ц хлористого калію, навесні 200кг селітри. Саме цікаве, що основну массу посіяв десь 4 репродукцією, а на 2 га купив в Ерідоні 450 кг 1 репродукції Актера. Оброблялось однаково і результат також ті самі 5 тонн з га.
В цьому році спробую напнуться хоч на пару гектарів дати таку кількість азоту, може й буде користь. Хоч без опадів дуже нерівномірні сходи.
А бракнуло 200 кг.селітри що б цей Актер замість 5 дав 6-6,5.Це якщо без хорошого фунгіцидного захисту. Вот рахуй,що зекономив 700 грв а недобрав 2-3 тис.
не хочу хвастатися, але мав ділянку десь 50 соток під насіння сорт Кубус.
сіяв першу репродукцію 4 млн. 180 к/га
правда туди кинув весною до сульфату і ам.селітри ще 100 кг NPK і в результаті в бункерній вазі врожайність майже 11т/га.
дромус дав 9,5 т/га