Профіль

Назва теми Розділ форуму Коментар Доданоsort ascending
Юридичні питання діяльності фермерських господарств Юридичні запитання Доброго дня колеги. Підкажіть

Доброго дня колеги. Підкажіть чи всі вже отримали "листи щастя" з пенсійного фонду на сплату суми коштів за працівників котрі вийшли на пенсію з вашого господарства. 

16.06.15
Сульфат амонію Удобрення та добрива Весною внесення по мерзло

Весною внесення по мерзло-талому не роби. По виходу в трубку дай 100кг салітри, та в ідеалі було б 100 по колосу. Якщо дасиш такі дози азоту без регулятора росту не обійтись (напр. Хлормекват-хлорид 1,5 літра в фазу кущення, можна терпал, модус але дорого).

06.12.14
Сульфат амонію Удобрення та добрива Володя сульфат амонію сипати

Володя сульфат амонію сипати потрібно зараз. Я до кінця цієї неділі планую внести по 100 кг. карбаміду (по снігові).Ти зроби а потім весною мені та моєму куму Безуху Олександру будеш ставити могрич. Якщо дасиш зараз сульфат то весною по кущенню не потрібно, а по трубкуванню.

26.11.14
Сульфат амонію Удобрення та добрива Володя візьміть сульфат

Володя візьміть сульфат амонію та давайте лише на зиму так як він довго вивільняє азот, мінус мало азоту 21%, мінус робить грунт лужним, і навіщо вам стільки сірки на пшеницю. Візьміть карбамід можете дати на зиму, по мерзло-талому, нейтральна реакція, азоту 46%.

25.11.14
Озима пшениця Технології вирощування Ось це послухаю таких

Ось це послухаю таких брехунів як ви, про врожайність 63, таке враження що молотили ціпом в мішок та важили безманом. А якщо чесно то це хлопці мій кум. Послухати потрібно все що він написав проте цей рік будете постити, проте на наступний будете в ажурі.  

04.09.14
Соя. Боротьба з хворобами по вегетації Захист від хвороб Я тиждень тому вносив (фаза

Я тиждень тому вносив (фаза початок цвітіння) 1л. бору+аканто+5-6 кг. карбаміду + фастак. Колір вона не сильно змінила. Проте хвороби значно меньше стало видно. Просто можливо жовтувати колір вона має по причині того що я не горав під посів, а провів дискування бороною АГ.

24.06.14
цукровий буряк Технології вирощування Якщо не секрет тарас,

Якщо не секрет тарас, звичайно якщо ви вирощуєте цукровий буряк, поділіться своєю технологічною картою. Та вкажіть яку врожайність вона дає. Дякую за відповідь. Та питання дослова, яку максимальну кількість карбаміду ви вносили, чи не припалює.

24.06.14
цукровий буряк Технології вирощування В планах як мінімум 3 обробки

В планах як мінімум 3 обробки фунгіцидом. Перша була рекс дуо, друга певно дам амістар в середині липня, третя в середині серпня фалькон або ж  взаміну колосаль про (москальський)  зроблю  суміш тебуконазолу + пропіконазол. Але зробив висновок. що карбаміду більше 10 кг. вносити не буду.

24.06.14
цукровий буряк Технології вирощування Валерій дякую за відповідь.

Валерій дякую за відповідь. Тоді зустрічне питання, а які ж тоді сидерати можна після жнив сіяти під майбутній цукровий буряк, можливо гірчиця або фацелія.  На наступній неділі планую внести знову 10 кг.

21.06.14
цукровий буряк Технології вирощування Маю проблему, не розумію чому

Маю проблему, не розумію чому жовтіють бокові листки. Корінь нормальний,тиждень тому внесено рекс дуо + бор+ 15кг карбамід+120г. лонтрел гранд. Підкажіть бо вже починаю падати в паніку. Дякую

20.06.14
Озима пшениця Технології вирощування Пане іван кращого препарату

Пане іван кращого препарату поки по фузаріозу окрім Тілмор (байер) немає. Можете попробувати Осіріс стар.

17.02.14
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Зі святом панове. Читаю вашу

Зі святом панове. Читаю вашу переписку та розумію чому в Україні немає толку. 100 відсотків схоже на дискусію у ВР України:спочатку всі гарно діляться досвідом, а потім обливають один одного брудом. Хлопці, а може давайте напишемо хто як запланував робити весною.

19.01.14
Ціна на курукузу Прогнози та аналітика Хлопці класна тема мак).

Хлопці класна тема мак). Тільки треба найти знайомого "екологічного" інспектора, щоб ми гроші взяли, а його посадили. Це звичайно жарт, але скоро перейдемо, певна річ,на такі культури.

28.11.13
Глибоке рихлення Причіпне та навісне обладнання Костя скільки такий апарат як

Костя скільки такий апарат як ти робив вартує та яким трактором тягав.

22.11.13
цукровий буряк Технології вирощування Питання по буряку: осіння

Питання по буряку: осіння підготовка площі. Пригорав позавчора сидерат (олійна редька) та буду кидати на зиму добриво по поверхні грунту 8/19/29/3 (так як перед оранкою не встиг). Яка ваша думка з цього приводу? Та маю добре відому всім шестирядну механічну сівалку з ящиками для внесення добрив.

21.10.13
Ячмінь ярий та озимий Технології вирощування Пивоварний підживляв по

Пивоварний підживляв по кущенню 250 кг/га вапнякової. При посіві давав 250 кг/га діамофосу 10\26\26. Врожайність 40 ц/га. Чесно кажучи планував більшу врожайність та сам зробив помилку.

02.10.13
Озима пшениця Технології вирощування І що науковці сказали , що

І що науковці сказали , що даний захід підвищить врожайність? Як бути з калієм та фосфором?

01.10.13
Соняшник Технології вирощування Антон доброго дня, підкажіть

Антон доброго дня, підкажіть будь-ласка суть обробітку по Овсинському. Читав його та зрозуміти важко. Дякую.

27.09.13
Пристосування для видалення клинових шпонок Експлуатація, обслуговування та ремонт сільгосптехніки Костя скинь фото або сайт

Костя скинь фото або сайт мені на сторінку де брав цю виколотку. Дякую.

19.09.13
Ріпак озимий;) Технології вирощування Володимир Павлік: Народ

Володимир Павлік:
Народ помагайте Ріпачок зійшов - красота. Але його озима совка полюбила настільки шо вже 30 га пропало одні стовбури. Чим налякати заразку?


Спробуй фастак, так у нас в окрузі всі роблять. Працює.

18.09.13

Блог користувача порожній

За вашим запитом нічого не знайдено.