1 пост / 0 нових
Останнє повідомлення
16 Листопад, 2014 - 16:01 #1
Коментарі: 17
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 10 місяців 2 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин
Сівалки точного висіву (для просапних)

Є потреба в придбанні нормальної сівалки з дисковим сошником. Хотілось би почути від власників відгуки по роботі. В першу чергу цікавить чи доцільно купляти сівалку з механічним висівним апаратом, наприклад John Deere 7000, Kinze 3000, Great Plants PD 8070, під посів соняшника ну і трохи кукуркзи. Чи вже зразу брати вакуумні моделі. Чи механіку а потім ставити Precision Planting. Чи це взагалі застарілі речі а краще шукати з висівним що працює з надлишковим тиском і з дисками з заглибленнями , типу Massey Fergusson 555, 6100 або ж Great Plants YP 825. Коротше кажучи на серйозному роздоріжжі, прошу шановне панство відреагувати на моє прохання. І з святом всіх землеробів !

16 Листопад, 2014 - 21:55
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 5 місяців тому
Рейтинг: 87

Ось, що пише Анатолій Гунзеров з приводу дозаторів на аргентинських сіялках Gherardi  тап Бертіні:

Первое, что серьезно отличает сеялки Бертини, это то что дозатор работает на вдувание семян, а не на присасывание. Это единственно предприятие в Аргентине, которое выпускает сеялки с таким типом дозаторов. в небольшие вогнутости в высевном диске, попадают семена. которые удерживают давлением воздуха. Калибр семена должен быть соответствовать примененым дискам. При изменении калибра семян надо менять высевные диски. Конечно такой дозатор несомненно работает лучше, чем механический.но диапазон калибра семян уже, чем у Дозатора MATERMACC. На котором для всех калибров подсолнечника используются,только один тип дисков. Для кукурузы соответственно. На таком типе дозатора, сеялка теряет качество посева, при увеличении скорости посева. Т.к. семена в дозаторе должны успевать попасть в свою выемку , иначе они будут плохо расставлены в почве.На МатерМасс семена присасываются и хорошо удерживаются на повышенных скоростях . Сеялки с дозатором МaterMAcc, могут работать с турбинами приводимыми в действие от ВОМ, либо от гидромотора. у Бертини привод от гидромотора и нужно устанавливать дополнительное гидронасосы с баками для масла, с радиаторами, в случае если у трактора нет закрытого гидравлического центра

Відео роботи дозатора Mater Macc: https://www.youtube.com/watch?v=IyrIHSu96_U

 

16 Листопад, 2014 - 21:50 (Відповідь на #2)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 5 місяців тому
Рейтинг: 87

Михайло Драганчук в своєму блозі говорить слідуюче:

http://no-till.ru/view_post.php?id=38

Относительно дозаторов в Аргентине, так как основная выращиваемая культура соя, большая тенденция использовать сеялки с механическим дозатором. Но те сельхозпроизводители, у которых основные культуры подсолнечник и кукуруза, предпочитают использовать сеялки с пневматическими дозаторами.
Gherardi на своих сеялках устанавливает пневматические дозаторы итальянской фирмы Mater Macc, которые считаются одними из самых лучших.

Уникальность этих дозаторов это то, что они обеспечивают качественный и точный посев даже в том случае, когда семена не откалибрированы. Для наглядности нам показали на стенде, как этот дозатор успешно может сеять семена не только разной величины, но и разных культур одновременно.

Эти дозаторы сеют любые культуры (не только кукурузу и подсолнечник) на больших площадях очень хорошо.

 

17 Листопад, 2014 - 11:01
Коментарі: 10
Україна, Хмельницька обл., м. Хмельницький
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 2 роки 12 місяців тому
Рейтинг: 165
Починаючий коментаторПочинаючий літератор

 Моя особиста думка - якщо збираєтесь сіяти соняшник - механічні сівалки не дуже хороший варіант, але якщо вибирати з наведених вами вище, то краще вже John Deere 7000, Кінзи себе нормально показують тільки на кукурудзі з середньою фракцією.  Great Plants PD 8070 також не самий хороший варіант, але краще Кінзи ....

З Precision Planting не працював, не скажу нічого, я б на вашому місці зупинився на пневматиці.

26 Листопад, 2014 - 19:36
Коментарі: 2
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 місяців 4 години тому
Рейтинг: 55

Костя как там дела с выбором сеялки? Подкидывай нам тут свои выводы по сеялкам , как я понял то ты уже много посмотрел моделей. 

У самого старая супн( каждий год сней у нас любовь(( пока добьюсь более менее адекватной работы, Хочеться что то по лучше да еще бы дисковую да прицепную), но пока возможности не догнали желания изучаем информацию.

п.с вибачте за рос мову не перемкнув мізки після іншого сайтуcrying

26 Листопад, 2014 - 22:09
Коментарі: 17
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 10 місяців 2 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Я думаю за те що пишеш чи розмовляєш на російській вибачаться це вже черезчур. Може того тут і користувачів малувато ? Глянуть на укр.інтерфейс сайту - і тікають. Думають може що банить будуть за російську wink. Сівалок багато я з колегами не передивлявся. Вибір не такий і великий як виходить. Я маю ввиду вторинний ринок. Начебто вакуумна JD це те що закриває більшість вимог до просапної сівалки. По крайній мірі що стосується якості посіву, через який час її можна в найдешевший спосіб "проабгрейдить" висівними Precision Planting і наче б то буде з цим все. Рама непогана, для висіву добрив 2 типа сошники, колтера, правда типів не так і багато. Я то можу писать що хоч, бо в мене така натура - як щось сподобається то я буду його хвалить хоч воно й го....о. От якби сюди власник JD зайшов та розказав за них.

29 Листопад, 2014 - 17:07 (Відповідь на #6)
Коментарі: 0
Україна, Харківська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 2 роки 1 місяць тому
Рейтинг: 2

По щучему велению по Вашему хотению smiley:

Имею опыт работы с сялками JD 7000 c "Пристижовскими" высевающими апаратами, буду рад помочь если смогу.

29 Листопад, 2014 - 20:50
Коментарі: 17
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 10 місяців 2 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Класно сіє ? Ми з колегами берем вакуумку 1750 і думаю - з’явиться бажання Precision Planting ставить чи і JD-ні висівні класно сіятимуть ?

   Питання по турбодисках. В онлайн-каталозі John Deere в сівалки 1750 5 типів колтерів. На сівалці вони страшно зношені. Які брати , для посіву соняшнику, по кукурузі наприклад, ну і кукурузи, пізніше, коли земля вже підсушена.. Які Ви використовуєте, і по чому сієте. Ось варіанти. 

(SUB FOR A37977)FLUTED (1") 5-BOLT

(SUB FOR A46664)FLUTED (1-1/2") 5-BOLT

(SUB FOR A46665)RIPPLED (3/4") 5-BOLT

(SUB FOR A53480)FLUTED (.7") (13) 5-BOLT

25 FLUTED (SUB FOR A54286 5-BOLT)

 Питання по V-образній прикатці. На сівалці стоять чугунні, зношеність велика, половину під заміну точно.. З резиновим бандажем практичніше прикатка, чи чугунні краще добрати ?  Я то розумію що чугунні краще в сушу робитимуть, а як на практиці, коли соняшник в сиру землю сіять. Облипнуть ?

29 Листопад, 2014 - 23:07 (Відповідь на #8)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 5 місяців тому
Рейтинг: 87

Якщо вже братимиш нову  V-подібну прикатку, а вірніше це не прикатка, а укриваючі (заробляючі) колеса, то зверни увагу на Curvetine™ Closing Wheels від компанії Dawn Equipment.

http://www.dawnequipment.com/Curvetines.html

Конструкція даного колеса дозволяє зубцям бережно проникнути у зону посівного ложе, руйнуючі ущільнені стінки, залишені дисками сошників та засипає насіння розпушеним грунтом.

Для якісного закриття борозди в твердому та дуже вологому грунті пропонуємо замінити звичайні резинові прикочуючі колеса на вихре-подібні металеві. Це дасть змогу працювати на грунтах з різними показниками вологості та щільності.

 

Є й такий варіант:

 

 

 

 

29 Листопад, 2014 - 23:23 (Відповідь на #9)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 5 місяців тому
Рейтинг: 87

Є багато відео про ці колеса, наприклад:

 

3 Грудень, 2014 - 16:37 (Відповідь на #10)
Коментарі: 0
Україна, Харківська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 2 роки 1 місяць тому
Рейтинг: 2

Недавно переписывался по этому поводу, позволю себе выложить часть текста переписки: 

"Да действительно в начале этого года мы приобрели V-Set от Precision Planting в замену нашей механики JD. Весну мы их "юзали" - пока полет нормальный. С механикой сравнивать не целесообразно - это как небо и земля.

Что касательно работы,то в принципе довольны. Не идеально конечно, но очень даже нечего! Да и идеальных вещей я к сожалению в своей жизнен еще не встречал.

Двойники и пропуски конечно же есть как и у любого другого высевающего. В стационарных условиях (лабораторных) на хорошо откалиброванных семенах он показывает результат превосходящий многие другие высевающие, но полевые условия (комковатость, микрорельеф, скорость, качество посевного материала, высота падения семени) вносят свои коррективы.

В настройках аппарат очень простой: в "приделах" одной культуры только вакуум и диск (точнее размер отверстия в нем). Как только приобрели V-Set отправили им семена, они нам подобрали диски и дали рекомендации по вакууму и скорости (последнее чисто условный показатель),

Поскольку визуально проконтролировать процесс "присасывания" семян невозможно (как по мне это один из недостатков) , сделали вывод что без контроллера, способного считать количество высеянных семян,не обойтись. На посевную 2015 года планируем поставим такие и на JD сеялки."

Что касается «турбодисков» то мы ними не пользуемся, посев проводим после предпосевной культивации. 

6 Грудень, 2014 - 21:18
Коментарі: 2
Україна, Миколаївська обл., м. Первомайськ
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 8 місяців 4 години тому
Рейтинг: 55

Есть такая известная сеялка) УПС, так вот внимание вопрос)- два вида прикатки одно колесо но широкое, или 2 V-образно.

Яку обрати? Хотілось би почути вашу думку, шановні форумчани.

П.С. як вставляти більші фото? хто в курсі?

7 Грудень, 2014 - 14:07 (Відповідь на #12)
Коментарі: 11
Україна, Полтавська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 5 місяців тому
Рейтинг: 87

V-подібні колеса не прикачують грунт безпосередньо над насіниною, а  лише стискають посівну борозну з боків. Для дводольних культур, що виносять на поверхню сім"ядолі, наприклад соняшник, це в теорії кращий варіант для того, щоб не було перешкод у вигляді ущільненого грунту чи навіть міцної грунтової кірки після дощу, а от для кукурудзи, в якої насінина залишається в грунті і на поверхню виходить проросток, прикатка грунту безпосередньо над насіниною не буде проблемою.

1 Лютий, 2016 - 11:26 (Відповідь на #13)
Коментарі: 0
Україна, Харківська обл., м. Харків
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 6 місяців тому
Рейтинг: 10

в даной сеялке полозовидный сошник? я правильно вижу? Это устаревший вид сошника, он позволяет сеять только после культивации то есть о минимальной технологии и говорить не стоит.

1 Лютий, 2016 - 11:35 (Відповідь на #14)
Коментарі: 0
Україна, Харківська обл., м. Харків
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 4 роки 6 місяців тому
Рейтинг: 10

Форумчане, кто имеет опыт работы с таким агрегатом VEGA 8 PROFI, производство Червона Зирка, вот на прошлой недели привезли эту сеялку, покупал в Агроресурсе, цена 370 тыс. грн. После покупки задаюсь вопросом о целесообразном вложении средств. 

Есть конкурент агрегат СПМ 8, прозводство г. Одесса, Велес-Агро. Но Цена её зашкаливает. 

Подскажите на ваше мнение что лучше?, кто работал с VEGA 8 PROFI

VEGA 8 PROFI СПМ - 8

2 Лютий, 2016 - 20:23 (Відповідь на #15)
Коментарі: 17
Україна, Київська обл.
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 10 місяців 2 дні тому
Рейтинг: 1294
Активний літераторАктивний форумчанин

Думаю сіятиме вона аж гай шумітиме. А вкладення - це як експлатація проходитиме, і зберігання. З будь-якої сівалки дрова зробить раз плюнути. На СПМ 8 мені несподобавсь принцип зміни норми висіву добрив. Якась заслонка. Без коробки передач. Сам хотів Вегу колись купляти.

13 Грудень, 2016 - 18:19 (Відповідь на #16)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 2 роки 4 місяці тому
Рейтинг: 0

Ще одне питання.

Чи є в кого відгуки про Темпо (Ведерстад) ?

19 Травень, 2018 - 08:01
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 2 роки 4 місяці тому
Рейтинг: 0

Ну я б порадив подивитися на сівалки Кінзе. Таку до прикладу https://aico.com.ua/tehnika/seyalka-vakuumnaya-tochnogo-vyseva-kinze-3000-kinze/ Чудова якість за помірну ціну. Як на мене ідеальний варіант. 

21 Травень, 2018 - 22:10
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 2 роки 4 місяці тому
Рейтинг: 0

Никогда не стоит гнаться за ценой, ищите только хорошее качество, чтобы урожай был хороший.Тем более, что сейчас есть очень много магзинов, гд епродают подобный вид товаров

24 Жовтень, 2018 - 14:04
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 10 місяців тому
Рейтинг: 0

посіяти, як на мене, це ще пів справи. ось зібрати - це вже інша річ. ктось використовує жниварки? які юренди зараз адекватні?

24 Жовтень, 2018 - 23:42 (Відповідь на #20)
Коментарі: 0
Користувач
Відсутній
Останній вхід: 1 рік 11 місяців тому
Рейтинг: 0

Я так понял вам нужны жатки для уборки урожая? Их тоже надо как следует выбирать, иначе можно довольно-таки серьезную сумму денег потратить просто в пустую. Вот тут можете подробнее об этом всем почитать - https://maans.com.ua/ru/catalog/headers.html и заказать в случае чего подходящую вам модель. Стоит конечно же такое оборудование весьма дорого, поэтому сразу определитесь, стоит ли оно того и точно ли необходимо купить его себе.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь