Профіль

Назва теми Розділ форуму Коментар Доданоsort ascending
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Ну за таку сою не чув. Навіть

Ну за таку сою не чув. Навіть в сусідніх крутих господарствах таких немає,мабуть "утка".

В цьому році працювали по кліщу вибірково Массаєм, в минулому практично всю накривали Мітігейтом. Іноді достатньо його змити дощуванням.

24.10.16
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Скосив друге по рахунку поле,

Скосив друге по рахунку поле, урожайнысть 46 ц/га, сорт Піонер, вологість 14,3-15,5 %, міжряддя 38 см, зараз збираємо посіяну СЗ-3,6 через 15 см, вперше так посіяли, незнаю що й чекати...

22.10.16
Технології вирощування с/х культур на зрошенні (не тільки дощуванням а й на крапельному) Технології вирощування Доброго вечора. Відкриваю

Доброго вечора. Відкриваю тему з надією що тут є люди з досвідом роботи в зрошувальному землеробстві. Хочеться почути досвід, здобутки, ну і звичайно технології.

19.10.16
Озима пшениця Технології вирощування Наші посіви вже в фазі

Наші посіви вже в фазі кущення, погода вже достатньо прохолодна, морозці зранку, думаю в зиму зайде якра в оптимальному стані.

І не страшно вам в північних областях так пізно сіятись, вона хоча б розкущується, чи вже весною?????????

19.10.16
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Я тоже не прибічник РР...але

Я тоже не прибічник РР...але в наших краях великі Агрохолдинги постійно ведуть випробування новіх РР сортів сої, ті які проходять у виробництво, правдами-неправдами поступово потрапляють і до фермерів та менших господарств, а назва вже не важлива, аби результат був.От у цьому році місцеві випробо

19.10.16
Удобрення сої Удобрення та добрива Ми на сої крім іннокуляції та

Ми на сої крім іннокуляції та мікродобрив (по вегетації) нічого не застосовуємо, пробували поверхнево азотні добрива, еффекту нуль, думаю из-за промивного режиму, адже за один полив випадає 50мм опадів а таких до 10-ти, а от разніця між обробкою бактеріальними добривами і контролем відрізняється

15.10.16
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування НУ в середньому 500 грн/га

НУ в середньому 500 грн/га при нормі 500 м3/га (50 мм опадів), проводимо таких поливів 8-10, в основному 10, от і рахуйте 5000 тільки вода, а ще амортизація,запчастини, з/п фрегатчикам, охорона, дизель, можна ще 3000 грн додавати.

14.10.16
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Ніколи не вирощував сою

Ніколи не вирощував сою покладаючись на примхи погоди, для цього в нас є ДМУ "Фрегат". Але й град буває, декілька років тому в фазу "гілкування" град вибив сою, на полі були одні стовбури, думав що гаплик їй, але зрештою 37 ц/га.

14.10.16
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Так це ж південь України, це

Так це ж південь України, це соя на зрошенні, велика собівартість не дозволяє в таких умовах отримувати 20 ц/га. Хоча чув що соя при 15 ц/га вже виходить на нуль. В нас рахується якщо врожай сої нижче 37ц/га то це погано, я отримував 46 ц/га, чув і про більші урожайності, макс 52 ц/га.

14.10.16
Озима пшениця Технології вирощування Посіялись. Вже й сходи є.

Посіялись. Вже й сходи є. Почали 13.09 по гіршим попередникам, посіяв 400 га за 5 днів і пішов дощ, тепер гарні та дружні сходи, 3 листочки вже,ось почне кущитися. Але є й така що тільки зійшла, от з неї вже макс. урожаю не дочекаєшся.

14.10.16
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Доброї ночі. Я новий

Доброї ночі. Я новий користувач форуму. Скосили 1-ше поле, ур- 40 ц/га. Сорт- Сонячна(транс)

13.10.16

Блог користувача порожній

За вашим запитом нічого не знайдено.