Профіль

Назва теми Розділ форуму Коментар Доданоsort ascending
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Костянтин Шевченко, Давайте

Костянтин Шевченко, Давайте дивитись з наступних показників в 2011 році ми під сою не давали добрив взагалі ніяких,але це був соєвий рік,тому: Танаїс-27ц\га,Либідь-30,Черемош-34 і це тільки обробивши їх гербіцидами!!!!

12.01.14
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Іван Рудь, Можете спробувати

Іван Рудь, Можете спробувати нітрофікс,нам в 2011 році порадив їх інститут сої в Глобино: до цього часу були ним задоволені і ціна набагато приємніша ніж оптимайз 40грн\га.

11.01.14
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування Черемош 22ц\га,але я демаю ще

Черемош 22ц\га,але я демаю ще два центнери висипалось,дощі не дали вчасно зібрати! Либідь 26ц\га Танаїс 25ц\га Але посіви були зріджені,на момент збирання густота була 580-620 тис.\га.За рахунок цього думаю теж не дібрали!

10.01.14
Соя (звичайна і RR) Технології вирощування В нашому господарстві вже три

В нашому господарстві вже три роки сіють сорти: Танаїс,Либідь,а Черемош -4. Першими двома задоволені,а з черемошем треба бути обережним бо зараза швидко висипається!!

10.01.14
Технологія no-till в Україні Технології вирощування Спірне твердження! Сорти та

Спірне твердження! Сорти та гібриди треба підбирати такі, які підходять для no-till, тоді і врожайність не падатиме, адже є такі, що не підходять для нуля. Та й інші елементи агротехніки треба правильно робити.

11.11.13
Технологія no-till в Україні Технології вирощування У нашому районі-

У нашому районі- Богуславський(Київська обл), одне господарство займалося по оцьому ноутілу, коли гроші зверху давали покупляли для цього сівалки, обприскувачі. а плуги деякі повикидали, поховали. Керівник переді мною розпинався, що за цим майбутнє і т.д.

10.11.13
Технологія no-till в Україні Технології вирощування Добрий день шановні форумчани

Добрий день шановні форумчани,дивлюсь ви вже скоро почнете воювати за no-till. Цікаву тему обговорюєте,то й вирішив свої п'ять копійок вставити. Одного часу довелось поспілкуватись з американським фермером, який займається no-till уже понад 10 років.

09.11.13

Блог користувача порожній

За вашим запитом нічого не знайдено.